Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (565. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler s6 kullanıyorum ve şarjım su gibi gidiyo. Acaba 5.1 ile düzeltmişler mi bunu ?
  • Beyler 5.1.1 üstüne yeni güncelleme mi geldi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GLOCK-19

Arkadaşlar S6 EDGE aldım tuş takımların ışığı sabit yanmıyor daha önce ayarları vardı ayarlayabiliyorduk sabit yanıyordu? Şuanda yanmıyor ayarı kalktımı acaba? 5.1.1 sürümü kullanıyorum 5.0.2'de de yoktu bu ayar?

s6 ve s6 edge in hiçbir versiyonunda yok zaten o ayar..ışıklar sürekli yansın veya kafama göre ayarlayabileyim istiyorsanız marketten galaxy button lights adlı uygulamayı yükleyiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi türbülans -- 29 Temmuz 2015; 13:33:37 >
  • Samsung'un S6 ve S6 EDGE'yi unutacağı tarih belli oldu:
    http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/29671784.asp
  • Telefonu şarj olsun diye kapatıp şarja taktım en son kontrol ettiğimde %96 daydi ve led turuncu yanıyordu 20 dk sonra cekmeye geldim ama baktım ışık hala turuncu ve telefon açılmıyor.

Baya bastım power tuşuna ama açılmadı en son download modu deneyip acabildim.

Sizce neden böyle yaptı ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylardır Edge Yeşil Renk 64 GB modeli bekliyorum. Nasıl bir telefonla bir türlü stoklara girmedi. Bende artık dayanamadım ve Yeşil rengin 32 GB aldım. Artık bende edge ailesinin bir üyesiyim
  • Arkadaşlar merhaba. Cihazım açılıp kapanma sonrası Samsung yazısında kaldı. Servise verdim ve degisim çıktı bu hafa sonu gelebilir. Servis son guncelleme sonrası bir çok cihazda böyle problemler yaşandığını dile getirdi böyle bir sorun yaşayan varsa servise verin cihazı. Benim dışımda başka bir arkadasa da degisim çıktı aynı sorun onunda.

• dün farkettim telefonus ileri geri salladığımda kameradan tıkır tıkır ses geliyor belli oluyor. ve kamerayı açtığımda 1-2 saniye tıkırtı sesi geliyor sonra gidiyor lens düzeltiyor gibi aynı sorun başka arkadaşlarda da varmı yoksa sadece bende mi var?
  • heathrow was here kullanıcısına yanıt
    S7 çıkınca unutur, note serisine desteği daha kötü Samsung'un.
  • Note 5 in S6dan ne fazlası olacak sizce beklemeliyim ? tahminen note 5 ve s7 ne zaman türkiyeye giriş yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

Note 5 in S6dan ne fazlası olacak sizce beklemeliyim ? tahminen note 5 ve s7 ne zaman türkiyeye giriş yapar

Teknolojinin hızına yetişemezsin. 6 ayda bir amiral gemisi çıkarıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: heathrow was here

quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

Note 5 in S6dan ne fazlası olacak sizce beklemeliyim ? tahminen note 5 ve s7 ne zaman türkiyeye giriş yapar

Teknolojinin hızına yetişemezsin. 6 ayda bir amiral gemisi çıkarıyorlar.

Gerçekten soğudum bu olaylar yüzünden oyuncak gibi 6aya yeni model bu nedir :) Note 5 13 Ağustosda tanıtılacakmıi tahminen Türkiyeye ne zaman gelirki

• Telefonu almayı düşünüyorum kötü veya pasif kaldığı yönleri nelerdir ?
  • Bugüne kadar bu bolume sorduğum sadece bir soruya cevap alabildim.Bolumdeki bilgi sahibi arkadaşların daha paylaşımcı olması konu açısından faydalı olur.

10 gün önce telefonumda güncelleme uyarısı çıktığında telefonumu güncellemedim, şimdi ise güncelleme yapmaya çalıştığımda guncelleme gözükmüyor(smart switchte de durum ayni).Sebebini bilen varmı?

• Abi su sarj suresinden yakinmayi birakin artik 2600 mah den ne beklenir piyasada 4000 mah bataryalar varken 2600 yakismamis

• 1 gün bile gitmiyor sarjı çok moralim bozuldu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabey444

quote:

Orijinalden alıntı: Felina.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yaman1906

quote:

Telefon güncellemeden sonra uçuyor beyler
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

benimkide fransa romu ama bana gelmedi nasıl bu iş yaaa ben bişey anlamadım vallaa

fransaya 2 farklı rom verildi. sonu E3 ile biteni yükledim ben. dünyada ilk güncellemeyi bu rom alıyor. birde D9 ile biten rom var sanırım siz onu yüklemişsiniz

Hocam ben xtrestolite rom yükledim. Fransa romuna geçmek için hiç bir ek işlem yapmadan direk odin den firmware flashlayabiliyor muyum?

Ve 600 küsür mb lik ilk 5.1.1 güncellemesini önce yüklemek gerekiyor mu dün çıkan 230 mblik firmware i flashlamak için?

Hiç costum rom yuklemedim bilmiyorum. Odin ile dene olur büyük ihtimal. Senin 600 dediğin 5.1.1 güncellemesi idi. Gerek yok yüklemeye

Peki 5.0.2 fransa yüklesem otadan günceller mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yaman1906

quote:

Telefon güncellemeden sonra uçuyor beyler
    SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

benimkide fransa romu ama bana gelmedi nasıl bu iş yaaa ben bişey anlamadım vallaa

fransaya 2 farklı rom verildi. sonu E3 ile biteni yükledim ben. dünyada ilk güncellemeyi bu rom alıyor. birde D9 ile biten rom var sanırım siz onu yüklemişsiniz

Hocam ben xtrestolite rom yükledim. Fransa romuna geçmek için hiç bir ek işlem yapmadan direk odin den firmware flashlayabiliyor muyum?

Ve 600 küsür mb lik ilk 5.1.1 güncellemesini önce yüklemek gerekiyor mu dün çıkan 230 mblik firmware i flashlamak için?

Hiç costum rom yuklemedim bilmiyorum. Odin ile dene olur büyük ihtimal. Senin 600 dediğin 5.1.1 güncellemesi idi. Gerek yok yüklemeye

Peki 5.0.2 fransa yüklesem otadan günceller mi?

Evet ama şu an sammobilede en güncel rom yayınlandı. Uğraşmayın

• Merhaba arkadaşlar 1.5 ay önce değişime verdiğim s6 edge telimin nihayet yenisi geldi fakat 5.1.1 güncellemesini hiçbir şekilde alamıyorum ne yapmamı önerirsiniz ..teşekkürler (fr romunu yüklemeyi tafsiye edermisiniz)

• quote:

Orijinalden alıntı: ssezer28

Merhaba arkadaşlar 1.5 ay önce değişime verdiğim s6 edge telimin nihayet yenisi geldi fakat 5.1.1 güncellemesini hiçbir şekilde alamıyorum ne yapmamı önerirsiniz ..teşekkürler (fr romunu yüklemeyi tafsiye edermisiniz)

Ederiz hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.