Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Maliyet: 777 TL / Satış fiyatı: 2.999 TL

http://m.haberturk.com/ekonomi/teknoloji/haber/1107347-iste-teknoloji-urunlerinin-gercek-maliyetleri/7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabioss F kullanıcısına yanıt
    Kılıf harika duruyor

• Arkadaşlar herkese iyi akşamlar dilerim Samsung Galaxy S6 Edge kullanmaktayım şöyle bir sorunum var cihazda sürekli Wifi bağlantısı kendiliğinden kopup yeniden bağlanmakta , durduk yere devamlı"Wifi ağına bağlandı" yazısı belirmekte bu sorunun çözümü nedir ?
  • HyperV H kullanıcısına yanıt
    Modemle alakalı yada kullandığınız kılıf varsa sorun ondan oluşabilir. Genellikle wifi baglanti hatalarının %90i kullanmakta oldugumuz kiliflardan kaynaklanıyor. Pek dikkat edemiyoruz ancak kılıflar küçük ölçüdede olsa sinyali kesiyor.

• s1Lv3r S kullanıcısına yanıt
    Vay be KTÜ Anılarım depreşti bu arada fotolar oldukça güzel gece çekimi başarılı cihazın
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Vay be KTÜ Anılarım depreşti bu arada fotolar oldukça güzel gece çekimi başarılı cihazın

bitirdik kurtul dedik yüksek lisans o bu derken yürüyüşü bile orda yapar olduk
  • Arkadaşlar telefonun şarjı 3g kullanımında ne kadar dayanıyor ve ısınma sorunu çok varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: s1Lv3r

quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

bitirdik kurtul dedik yüksek lisans o bu derken yürüyüşü bile orda yapar olduk

Valla giderken özlemem diyordum ama özleniyormuş kıymet bil hocam ayrılınca anlarsın

• Arkadaşlar home butondan dolayi yarin telefonu samsung resmi servisine vereceğim tuşu değiştirirler mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silver0021

Modemle alakalı yada kullandığınız kılıf varsa sorun ondan oluşabilir. Genellikle wifi baglanti hatalarının %90i kullanmakta oldugumuz kiliflardan kaynaklanıyor. Pek dikkat edemiyoruz ancak kılıflar küçük ölçüdede olsa sinyali kesiyor.

Merhaba hocam cevap yazdığınız için teşekkürler lakin modeme uzakta vs. değil telefon hatta ve kullandığım kılıf Samsung'un orjinal kılıfı (samsung galaxy s6 edge protective cover), sürekli wifi kopu yeniden bağlanıyor.
  • merhaba arkadaşlar,
    bir hafta önce galaxy s6 32 gb aldım. s6 nın android 5.1 sürümü aldığını gördüm şu an bu güncelleme var mı ? smart switch yükledim ve telefonu bağladığımda güncelleme ekranına geldiğimde "SM-920F başlatma durumuna getirmeyi desteklemiyor. Lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibat kurun" diye bir uyarı çıktı. böyle bir uyarı ile karşılaşan oldu mu ? ürün paralel ithalat tır bu arada.
  • Fransa romu yüklersek odin ile knox sayacı artar mı ve herhangi bir dezavantajı olur mu

• S6 EDGE+ hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • S6 da ram sorunu tarihe karisti .

Rami temizleyince 1 gb , yuk altinda 500 mb bos kaliyor

• bYUğur kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı durum bende de oluyo ama bu bi sorun mu onu bilmiyorum işte
  • HyperV H kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - Wifi - Daha Fazla - Uyku sırasında Wifi - açık olarak ayarlayın.

Güç tasarrufu için yapılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssezer28

Merhaba arkadaşlar 1.5 ay önce değişime verdiğim s6 edge telimin nihayet yenisi geldi fakat 5.1.1 güncellemesini hiçbir şekilde alamıyorum ne yapmamı önerirsiniz ..teşekkürler (fr romunu yüklemeyi tafsiye edermisiniz)

Hocam ben de verdim cihazı da degisim süresi neden o kadar uzun surmuş ki?

• Beyler bayanlar turkiyeye guncelleme simdi geldi duyurulur

• Ne güncellemeymiş arkadaş yok böyle birşey.Sorunlu çıkan telefonum açar açmaz güncellenmişti,değişim sonrası aldığım telefonda güncelleme bir türlü olmadı.En son odinle güncelleme yapmaya karar verdim yine olmadı ama şimdi ayarlardan güncellemeyi kontrol edince 653mb'lık güncellemeyi indirmeye başladı.
  • kullandığım cihaz 5.1.1 di şimdi 220 mb lik bi güncelleme daha geldi. bilgisi olan var mı arkadaşlar.

s6 kullanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.