Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (567. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung S6 VE S6 edge nin fiyatında indireme gidecekmiş.
    almak için bekleyelim mi ?
    bide bu allahın belası vergi ne zaman gelicek tam olarak.

http://www.teknoblog.com/samsung-galaxy-s6-ve-s6-edge-fiyatlarinda-indirime-gidebilir-103836/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Qukkarccx Q kullanıcısına yanıt
    hocam ben antalyada verdim teli bir hafta on gün burda incelediler sonra istanbula göndermişler ordada bir sürü prosedür daha sonra ordan aradılar değişimi onaylıyormusunuz
    diye...onaydan sonrada 15-20 gün de gönderdiler teli...ama hala güncelleme alamıyorum yaaaawww :))
  • arkadaşlar s6 edge kullanıyorum 5.1.1 i neden bir türlü alamıyor.bir çözümü yokmu bunun arkadaşlar ..lütfen yardım
  • ram sorunu çözülmüş arkadaşlar hayırlı olsun
  • Eskiden 400MB boşta olan ram şimdi 850 mb boşta
  • ekran parlakligi fullken
    gunes isigi vurdugunda bayaa bir daha artiyor ya
    onu hep oyle maxta tutmanin imkani varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: dropby23

Ayarlar - Wifi - Daha Fazla - Uyku sırasında Wifi - açık olarak ayarlayın.

Güç tasarrufu için yapılıyor.

Merhaba hocam ayarlardan kontrol ettim zaten açık durumda, telefona wipe yapıp deneyecem en son çare olarak , sürekli wifi bağlandı diye ibare gelip duruyor.
  • Güncelleme Geldi:

Türkiye cihazlarına 5.1.1 den sonra biraz önce 227,10 MB lık yeni bir güncelleme geldi... Şu anda indiriyor...

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graphxdj07 -- 30 Temmuz 2015; 14:10:51 >
  • 220mb yukledikte pil altindaki oto durdur sekmesini kaldirmislae. bu nedir arkadas çocuk oyuncagi gibi bi koy bi kaldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keopsdd -- 30 Temmuz 2015; 14:15:30 >
  • Hocam benim cihazda Türkiye cihazı ancak 5.1.1 den sonra bugün hiç güncelleme gelmedi ne yazıkki cihaz sürümü (SM-G925FQ)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperV

Hocam benim cihazda Türkiye cihazı ancak 5.1.1 den sonra bugün hiç güncelleme gelmedi ne yazıkki cihaz sürümü (SM-G925FQ)

Doluluk olabilir ve kademe kademe veriyorlardır. Ara ara güncellemeyi telefon üzerinden ısrarla kontrol edin...
  • Son gelen güncelleme ile ram sanki rahatlamış geldi bana %65-70 arası eskiden 75-80 arası olurdu

• wifi bulsak da indirsek..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klavye de değişiklik olmuş onu farkettim yazdığın zaman önce kendi tahminini yazıyordu silme tuşuna basınca yazmak istediğin şeyi yazıyordu ama o yok şimdi umarım ne demek istediğimi anladınız

• Evet aylardır süregelen kapışmanın sorusunu tekrar soruyorum. ISOCELL mi SONY mi kamera sensörü olarak daha iyi?
  • Son güncelleme müthiş oldu cihaz zaten yağ gibi kayıyordu dahada harika oldu ciddi anlamda Samsung çalışmış... Ve artık RAM olayı tarih oldu 800 ile 1,1 GB arası RAM boşta artık ki zaten daha öncede yazmıştım RAM olayına hiç takılmamıştım ben telefon her zaman çok hızlı ve akıcıydı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vic Rattlehead

Evet aylardır süregelen kapışmanın sorusunu tekrar soruyorum. ISOCELL mi SONY mi kamera sensörü olarak daha iyi?

Ortada kapışma olduğunu kim söyledi ki ? SONY tabikide daha iyi fakat yazılım sayesinde her ikiside eşit tutuluyor bir fark yok... Kimse takılmıyor bu konuya zaten...
  • bYUğur kullanıcısına yanıt
    hadi yaa ben seviyodum o özelliği yenisi nasıl olmuş ilk başta direk bizim yazdığımızı mı yazıyor yoksa
  • arkadaşlar ben cihazı 5.0.2 yle gelip 5.1.1 i bir türlü alamayanlardandım ve bugün 654.46 mblik bir güncelleme geldi. Ve sanırım bugün 220 mblik yeni bi güncelleme daha gelmiş. Bana gelen güncelleme bu ikisinin birleşimi şeklinde bişey olabilir mi acaba yoksa o daha sonra mı gelecek nasıl anlayabilirim son güncelleme olup olmadığını lütfen yardım ederseniz sevinirim bir de daha önce hiç güncelleme yapmamış birisi olarak soruyorum güncelleme yapmadan önce ne yapmam gerekir sonrasında sorunsuz olması için. wipe tarzı işlemler hakkında bilgim yok ama yönerge takip edebilirim
  • yeni seri cihazlara da 5.1.1 geldi. baseband G920FXXU2BOGE oldu.
    5.1.1'e gelen 200 küsür mb'lık güncelleme sonrası baseband ne oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fimeral -- 30 Temmuz 2015; 15:44:30 >
  • 
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.