Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halaa kalas gibi çerceveler Bu samsung akillanmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bugun itibariyle bende s6 sahibi oldum araniza yeni katilmis bulunmakdayim

Not : nasipse insallah :)

• Sivri köşe olsa güzel olurdu
  • 5 inç telefona o çözünürlük gerçekten yüksek , ama ben kasa olarak beğendim iphone 6 dan ucuz gelirse bence iyi satar ...

• iyi bari biraz çerçevede değişiklik yapmışlarda şu telefonun ön yüzüne neden hiç dokunmazlar hep aynı tip. asıl tasarım değişikligini ön yüzde yapması gerekiyor bence.
  • Kişisel görüşüm s6 S serisinin en iyi cihazı olucak gibi gerek tip konusunda gerekse performans konusunda.
  • Batarya sabit ise kafadan bende kaybeder ne olursa olsunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: serty23

5 inç telefona o çözünürlük gerçekten yüksek , ama ben kasa olarak beğendim iphone 6 dan ucuz gelirse bence iyi satar ...

hocam yanlış anlamayın da donanım maliyeti 2 katı fazla olduğu halde neden elma 6 gibi bi telefondan ucuza satılsın ?
  • telefonun üst ve alt çerçevesi çok kalın. bu şekilde çıkacağını düşünmüyorum. 5.0 inç denmiş buda bana pek inandırıcı gelmedi. en kötü 5,1 ile gelir. s5 in ekranı 5,1 ve buna alışanlar 5 inc e düşürmek istemeyeceklerini düşünmüşlerdir. 5,1 veya 5,2 gelir.
  • S5 i yeni aldık daha...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aethelwulf

iPhone Samsung'laşıyor, Samsung iPhone'laşıyor.

Çok güzel bir tespit.

• Çöp yaşasın sony ve htc...

• sony - apple karışımı bir tasarımı olmuş. fena durmuyor ama batarya çıkarılamıyor olması sıkıntı..
  • Sony de de kenarlar aynı şekilde yuvarlak iphone da da şimdi kim kimi taklit ediyor çıkın işin içinden ilk Sony duyurmuştu telefonu

• dimsum kullanıcısına yanıt
    Evet tasarim hos olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gavuzla

quote:

Orijinalden alıntı: serty23

5 inç telefona o çözünürlük gerçekten yüksek , ama ben kasa olarak beğendim iphone 6 dan ucuz gelirse bence iyi satar ...

hocam yanlış anlamayın da donanım maliyeti 2 katı fazla olduğu halde neden elma 6 gibi bi telefondan ucuza satılsın ?

Daha pahalı olursa satamaz çünkü...elmanın kalite algısı yüksek bütün android telefonlardan,isterse mtk işlemci koysun apple ios ile hd led ekran koyup 2500 liraya satar...

• Daha detaylı fotoğraflar - Iphone 6 karşılaştırması

http://www.andronova.net/2015/02/12/samsung-galaxy-s6ya-ait-net-goruntuler-ve-video-yayinlandi/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Android-Turkiye+%28Andronova.net%29

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepcep34 -- 12 Şubat 2015; 13:08:23 >
  • bu telefon değil. buna yakın ama bu değil. s6 nın ekran görüntüsü s5 ten alınmış yapıştırılmış. çok belli. ayrıca 5 inc değil 5,1 inc olacak.
    alt ve üst kısımda daha ince çerçeve olacaktır.

• Tipi iyi olmuş touchwizide düzeltip akıcılık sağlanırsa telefon alınabilir bence.
  • bu son fotodaki gibi alt ve ust kısımda boşluk olursa kendi adıma ben almam. xperia serisine nazire yapar gibi o bosluklar hiç yakışmamış.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.