Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung sil baştan bir tasarım ile gelcek deniyordu sanırım bunu değiştirdiler yalnız bu konsept çalışmasıda hiç olmamış gibi s5'metal hali gibi olmuş bu resmen yan şase tarafı zaten direk ıphone vari olmuş. Telefonun büyük ihtimalle bataryası düşük olcak bu kadar ince olması bunu gösterir konsept tasarımdan yola çıkarsak eğer 2k ekrana en az 3400 mah bir batarya lazımki bunu besleyebilsin sanırım o kadar bir batarya koymaları imkansız yine 2700 'de falan kalır gibi geliyor.

Ben S Serisine nedense hiç sevemedim yine Note serisi büyük ilgi uyandırabilir yine inşallah onada 4k ekran falan koymazlar ise Note 5 birde görmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: süperoğlan_1453

quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN-61

quote:

Orijinalden alıntı: atakan3454

Yalnız telefon Iphone sony samsung karışımı gibi bişey olmuş.

Samsung kendi sonunu hazırlıyor bence.

Arkadaşım ne güzel sonunda alüminyum bir telefon çıkartıyor Samsung. O leğen plastiğinden kurtuluyoruz. Note 4 ile başlayan devrim gelişme dönemine giriyor. Touchwiz'de hızlandırılacak ve stabil bir hale gelecekmiş daha ne istiyorsun. Telefonun sızan görsellerinde Samsungun genel mimarisini koruyor sadece kasası alüminyum. Sırf bu yüzden nasıl iphone , sony'e benziyor anlamıyorum. Adamlar sağlam telefon yapmak istiyor madem Samsung kullanıyorsun sevinmen gerekir buna. Böyle bir gelişim herkesi heyecanlandırmalı kendi sağlam arayüzü daha stabil hale geldikten sonra kim tutar Samsung'u. Bide kalkmış sonunu hazırlıyor diyorsun ney plastik kullanmıyor diye. Alüminyum kullanıyor sadece tasarımı en çok s5'e benziyor ama bunu bile göremeyip gereksiz fikirler ortaya atıyorsun. O telefonun kasası dedikleri gibi sağlam olsun touchwiz daha stabil olsun kafanı yorma herkes Samsung alır. Zaten iphonedan sonra en fazla ciro hasılatı eden bir şirket bu ezbere ordan burdan okuduğunuzu laf diye konuşuyorsunuz

Aliminyum olmasına lafım yok.İphone tasarımına benzediği için böyle dedim.

• Eğer konsept gibi olursa cihaz 3400 mah zor gibi.
  • quote:

Eğer konsept gibi olursa cihaz 3400 mah zor gibi.

3400 zor değil olur fakat boyut ve kalınlık önemli husus burda. Mate 7 'gibi 6 ınchlik bir cihaza 4100 mah bir pil sığıyor kaldıki Lenova vibe Z2 proda öyle vede o kadar kalında değiller. Artık batarya adına yenilik beklemek lazım ekran adına değil bunu yapıyorlarsa batarya daha iyi olmalı ama nedense hepsi düşürmeye başladı şimdilik samsung öyle bakalım diğerleri ne olcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

3400 zor değil olur fakat boyut ve kalınlık önemli husus burda. Mate 7 'gibi 6 ınchlik bir cihaza 4100 mah bir pil sığıyor kaldıki Lenova vibe Z2 proda öyle vede o kadar kalında değiller. Artık batarya adına yenilik beklemek lazım ekran adına değil bunu yapıyorlarsa batarya daha iyi olmalı ama nedense hepsi düşürmeye başladı şimdilik samsung öyle bakalım diğerleri ne olcak.

Smasung note 4'e bile 3400 koymadı ondan daha ince ve daha küçük bir telefona koyması düşünülemez.Vibe z2 pro ve mate 7 6 inç cihazlar ki onların batarya performansı note 4'ten çok da iyi durumda sayılmaz.2k ekranlı note 4'e 3220 mah yetiyorsa s6'ya da 3000 mah yetecektir.Ha bana kalsa daha yüksek koysunlar isterim ama hızlı şarj olduktan sonra çok sıkıntı edilecek bir mevzu değil...

• Bekleyip göreceğiz arkadaşlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

quote:

Smasung note 4'e bile 3400 koymadı ondan daha ince ve daha küçük bir telefona koyması düşünülemez.Vibe z2 pro ve mate 7 6 inç cihazlar ki onların batarya performansı note 4'ten çok da iyi durumda sayılmaz.2k ekranlı note 4'e 3220 mah yetiyorsa s6'ya da 3000 mah yetecektir.Ha bana kalsa daha yüksek koysunlar isterim ama hızlı şarj olduktan sonra çok sıkıntı edilecek bir mevzu değil...

Koyamadı çünkü genel anlamda her yerini doldurdu cihazın o yüzden bataryayı büyütemedi. Lg'de G3'de aynısını yapmıştı bataryayı büyütemedi. Her firmanın kendine has bir batarya imalatı var samsung genel olarak uzun ve kalem gibi bir pil yapıyor Note serisi için.Lg'de biraz daha şişman ve geniş bir yapıda. Zaten ben burda mate 7 ve z2 proyu örnek verirken onlar gibi yapsın demedim sadece yapılmıcak bir şey değil.

Vibe z2 proyu bilmiyorum fakat mate 7 en azından G7 kadar iyi belki 3-4 güne ulaşamıyor fakat eğer rootlayıp firmware yapıldımı 9-10 saati garantilersin. İşlemciden kaybediyor mate 7 thermal throtting olayı meydana geldiği için fazla kısıyor güçden buda performansa ve bataryaya etki ediyor. 1 günü yine çok rahat tamamlayabiliyorsun yoğun kullanımda. Note 4 ise 3g'de hiç iyi değil normalden daha fazla yiyor burdada 2k ekranın dez avantajı ortaya çıkıyor. Yinede Note 4 tabi daha iyi optimize olmuş durumda. G3'den vede Find 7'den daha iyi diyebiliriz 2k ekranlı rakiplerine göre.

S6 3000mah gelirse iyi zaten ben o kadar gelceğini yinede sanmam hızlı şarj özelliğini koyarlarmı bilmem belki Note serisine koyucaklar sadece fakat düşük mah bir batarya olursa yüksek ihtimal koyarlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

quote:

Koyamadı çünkü genel anlamda her yerini doldurdu cihazın o yüzden bataryayı büyütemedi. Lg'de G3'de aynısını yapmıştı bataryayı büyütemedi. Her firmanın kendine has bir batarya imalatı var samsung genel olarak uzun ve kalem gibi bir pil yapıyor Note serisi için.Lg'de biraz daha şişman ve geniş bir yapıda. Zaten ben burda mate 7 ve z2 proyu örnek verirken onlar gibi yapsın demedim sadece yapılmıcak bir şey değil.

Vibe z2 proyu bilmiyorum fakat mate 7 en azından G7 kadar iyi belki 3-4 güne ulaşamıyor fakat eğer rootlayıp firmware yapıldımı 9-10 saati garantilersin. İşlemciden kaybediyor mate 7 thermal throtting olayı meydana geldiği için fazla kısıyor güçden buda performansa ve bataryaya etki ediyor. 1 günü yine çok rahat tamamlayabiliyorsun yoğun kullanımda. Note 4 ise 3g'de hiç iyi değil normalden daha fazla yiyor burdada 2k ekranın dez avantajı ortaya çıkıyor. Yinede Note 4 tabi daha iyi optimize olmuş durumda. G3'den vede Find 7'den daha iyi diyebiliriz 2k ekranlı rakiplerine göre.

S6 3000mah gelirse iyi zaten ben o kadar gelceğini yinede sanmam hızlı şarj özelliğini koyarlarmı bilmem belki Note serisine koyucaklar sadece fakat düşük mah bir batarya olursa yüksek ihtimal koyarlar.

Firmalar donanım olarak her zaman şişirdiler şişirdiler ekranı geliştirdiler rami yükselttiler işlemcileri performanslarını arttırdılar ama pili kimse takmadı ama önümüzdeki son 5 senenin mobil sektördeki sorunu pil olacak gibi,zaten cihazın en önemli parçası pil bence o olmazsa hiçbiri bir işe yaramıyor çünkü. Samsung inş bunun farkına erken varır ve pil tarafını geliştirir.

• degistirilmez batarya olmamis eger boyle olcaksa yarama bataryayi degisip yepyeni hale getiriyorsun telefonu sizde alirken bataryasi cikmasina onem verin arti sd kart girisi sart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

degistirilmez batarya olmamis eger boyle olcaksa yarama bataryayi degisip yepyeni hale getiriyorsun telefonu sizde alirken bataryasi cikmasina onem verin arti sd kart girisi sart

Aynen sd kart şart.
  • yine de tipsiz.

bir daha asla samsung almam arkadaş.

s4 kullanıyorum kasma problemi var. bazı serileri kasıyor muş. böyle rezillik görmedim.
  • http://www.veruscase.com.tr/urun/verus-samsung-galaxy-s6-crystal-mixx-series-kilif.html

Verus Turkiye kilifi yayinlamis sitesinde. Tasarim boyle, anlasildi.

• bu sefer iyi bir telefon gelecek gibi
  • Ne zaman Türkiye ye gelir bu alet?
  • En az 3 aydan önce gelmez.
  • bataryası 2600 mah olacak ve bütünleşik olacak.yani sök çıkar batarya değiştir olmayacak.lanet olsun tüm hayallerim yıkıldı bu haberden sonra.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anakonular 1. Sayfada olmalı up

• Ütopya kadar olamadık ana konu kaput olmuş
    Verus - Spigen vs kılıf beğenelim bakalım çıkınca alırız

• Üçüncü reklam yayınlandı

http://shiftdelete.net/galaxy-s6-icin-ucuncu-tanitim-videosu-58492

Kamera çıkıntısı gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepcep34 -- 20 Şubat 2015; 15:32:47 >

• Iphone mu sony mi ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.