Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1963. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19611962196319641965
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0537

Bilgi sahibi olmadan bilgilendirme yapmayalım. Samsung'ta güncelleme 5-6-7 diye gider. Direk 5'ten 7'ye güncellemez. 6. sürüme güncelleyip otomatik güncelleme kapatılırsa sorunsuz kullanır o sürümde.

Ek olarak Samsung'ta cihaz eğer rootlu değilse sürüm düşürme olmuyor. Yani 7'den 6'ya geçemez.

Alıntıları Göster
    Birkaç istisna dışında sürüm düşürme yapılamıyormuş. Teşekkürler düzeltme için.
  • Dostlar iki buçuk saat ekran süresi çok kötü bir zaman mi? Telefon üç buçuk yıllık. Batarya değişim zamanı geldi mi sizce veya daha kullanalım mi böyle. Düz s6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Levcho L kullanıcısına yanıt
    Orjinal romsa normal. Benim batarya 20 ayda ölmüştü. Öldüğü vakit bir anda öldü. Şarj sadece 10 dk gidiyordu. Mecburen degistirdik.
    Şuan custom romlarla rahat 4.5g aciksa 3.5 saat, Full wifi olursa 5i görüyorum.

• Merhaba arkadaslar :

Forumda cesitli soylemler mevcut fakat yinelemek istiyorum durumu.

S6 edge telefonuma s7 edge bataryasi olan 3600 mA batarya takmak istiyorum. Saniyorum biraz arka kapak kapanmiyor cokta onemli degil.

Fakat yazilimsal olarak degerlendirmeye alirsak saniyorum telefon 2600 mA den yukarisini desteklemiyor. Konu ile alakali arkadaslarin bilgisini rica ediyorum.

Kolay gelsin

• S6 edge ye oluyor mu ki ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s7 yada s7 edge bataryası s6 edgeye olmuyor, sadece s6 ya oluyor. ben 1 yıldır internetten sipariş verip kendim taktığım s7 edge bataryası kullanıyorum. evet yazılımsal olarak hala 2600 mah görünüyor ama net olarak orjinal bataryadan uzun gidiyor. ilk 6 7 ay 2 gün rahat giderken şu sıralar günü rahat çıkarıyor. orjinal bataryası 2 yılın sonunda günde 2 bazen 3 kez şarj ister duruma gelmişti.
  • batarya değişen var mı ? yetkili servis ne kdar istiyor ? s6 edge cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 18 Haziran 2019; 0:20:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: topalsolucan01

s7 yada s7 edge bataryası s6 edgeye olmuyor, sadece s6 ya oluyor. ben 1 yıldır internetten sipariş verip kendim taktığım s7 edge bataryası kullanıyorum. evet yazılımsal olarak hala 2600 mah görünüyor ama net olarak orjinal bataryadan uzun gidiyor. ilk 6 7 ay 2 gün rahat giderken şu sıralar günü rahat çıkarıyor. orjinal bataryası 2 yılın sonunda günde 2 bazen 3 kez şarj ister duruma gelmişti.
    Tesekkur ederim arkadasim. O zaman mevcut pilimizle devam edip custom romlara yonelicez ki batarya performansi kullanicisini uzmeyen en azindan az uzen romlara.

• Ben cuatom rımlarda karar kılamıyorum zaten lineage os da durdurdu sanırım desteği

• arkadaşlar s6 satan varsa izmir içi elden sağlayabilecek, uygun fiyatlı lütfen pm atınız.
  • Merhaba arkadaşlar,son 2 gündür galaxy store ve galaxy theme hiç bir şekilde güncellemiyor, tema indirilmiyor samsung tarayıcı kullanıyorum reklamsız olsun diye ama samsung için adblock falanda yüklemez oldu şimdi, neden bilen var mı?
  • Cihazimda amoled yanığı var bildirim cubugu, klavye ve hafiften pembelesme var ve izi gorunuyor bunun icin ne yapilabilir ekran degisiminden baska

• arkadaşlar telefon ekranın da düşünce kılcal bir çizik oldu. Bİliyorsunuz ekrana en az 800 tl istiyorlar. Fakat bazı telefoncular özel soğutucular ile sadece ekran camı değiştiriyor ve fiyat 200 250 tl. Yaptırıp memnun olan var mı?
  • Arkadaslar mrb s6 aldim cihazdan suan memmunum insallah sikinti cikarmaz en kararli iyi surum hangisi suan marshmallov 6.0.1 e guncelledim iyi gibi bu surum.. 4 bucuk saat ekran suresi aliyorum 1 gunu rahatlikla cikariyor suan baska tavsiye edeceginiz bisey varmi

• insanasigi İ kullanıcısına yanıt
    Bende cihazi yeni aldim guncelledim 1414 mb guncellemeyle 6 ya guncelledi sonra direk wifi yi kapatin gncwllemeyi indirmesin 7 yi eger indirdiysenizde format atin telefona formattan sonra oto guncellemeleri kapatin ben 6dan cok memmunum 4-4.30 bucuk saat ekran suresi aliyorum 5 02 biraz dandik gibi 6.0 ike guzellesti fihaz

• Scarlottis S kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani ? Android 7 olan cihaza format atınca 6 ya döner mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok dönmez onu demedim ben 6 yi indirdim kurdum sonra bi baktim hemen 7yi indiriyor indirirken duraklattim mecbur surekli orda duruyor kaybolmuyor format attim cizhazi tekrar kurdum kurduktan sonra hemen wifi yo kapattimki yeni guncellemeyi indirmesin onu demek istedim sizin cihaz 7 surumunde mi bendeki 6 ve gayet iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: DntRx

Orjinal romsa normal. Benim batarya 20 ayda ölmüştü. Öldüğü vakit bir anda öldü. Şarj sadece 10 dk gidiyordu. Mecburen degistirdik.
    Şuan custom romlarla rahat 4.5g aciksa 3.5 saat, Full wifi olursa 5i görüyorum.
    Hangi romu önerirsiniz ?
  • Ultimate Nougat v5.1

Changelog

- Ultimate-Kernel v1.3.1 added
    - Ultimate-Kernel added for Tmobile Models
    - Wi-Fi Bug Fixed
    - Safe Volume Warning removed
    - High Brightness Warning removed
    - Battery Icon color changes now
    - Dual Speaker Mod added for both tmobile and international models
    - Magisk v19.3 added
    - Samsung PowerPlanning added
    - Samsung SmartCallProvider added (Shows unknown numbers etc.. under advanced features in settings app)

https://androidfilehost.com/?fid=6006931924117904255

• S6yı satıp s7 almaya değer mi?

• 
Sayfa: önceki 19611962196319641965
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.