Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1861. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18591860186118621863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 7.0 hala geçiş yapmadım gecmeye degermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S6'ya 7.0 nougat güncellemesini kurduktan sonra ilk haliyle kac GB kullanılabilir gözüküyor?

Teşekkürler

• arkadaşlar bilgisayarım telefonumu görmüyor. ne yaptıysam olmadı. driver kurdum, usb hata ayıklama mı ne onu açtım vb.. ne yaptıysam görmüyor sadece şarj oluyor. yok mu bunun bir çaresi.
  • Arkadaşlar şuan Android 6.0 kullanıyorum telefonum önceden 1.5 saatte tam şarj olurdu şimdi 2 saatte oluyor neden olabilir ? Hızlı şarjı kullanmıyorum

• Arkadaşlar telefonu %15 den %100 kadar 1 saat 16 dakika gibi normal sürede şarj eden şarj kablosu bilen var mı?

Orijinal kablo hasarlı o sebeple yeni kablo alayım dedim ve geçenlerde 20 TL Auris Plus kablo aldım (sadece kablo kısmını aldım) ama şarj süresi 1 saat 46 dakikalara çıktı. Hasarlı olan kabloyu kullanınca kablo hasarlı olmasına rağmen ilk günkü gibi yine 1 saat 16 dakika da şarj ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirosana

arkadaşlar bilgisayarım telefonumu görmüyor. ne yaptıysam olmadı. driver kurdum, usb hata ayıklama mı ne onu açtım vb.. ne yaptıysam görmüyor sadece şarj oluyor. yok mu bunun bir çaresi.

Merhaba, farklı kaliteli bir kablo bulup onunla deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Arkadaşlar telefonu %15 den %100 kadar 1 saat 16 dakika gibi normal sürede şarj eden şarj kablosu bilen var mı?

Orijinal kablo hasarlı o sebeple yeni kablo alayım dedim ve geçenlerde 20 TL Auris Plus kablo aldım (sadece kablo kısmını aldım) ama şarj süresi 1 saat 46 dakikalara çıktı. Hasarlı olan kabloyu kullanınca kablo hasarlı olmasına rağmen ilk günkü gibi yine 1 saat 16 dakika da şarj ediyor.

Ravpower
    Aukey
    Anker
    Ugreen
  • anilc A kullanıcısına yanıt
    Koruyucu cam taktırın sorun çözülüyor. İlk aldığımda bende de vardı cam taktıktan sonra gitti. Sonra camı çıkardığımda sorun tekrar etmedi.

• Dr.Razor kullanıcısına yanıt
    Üzerinde koruyucu cam filmi vardı. Belki ondandır diye söktüm. Yine devam ediyordu. Daha kaliteli spigen marka taktım ancak değişen bir şey olmadı maalesef.

• anilc A kullanıcısına yanıt
    Jelatin değil de cam deneyin. Zamanla düzelir diye düşünüyorum.

• SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

son pil kullanımım . garantisi bitti telefonun . Çin'den nohon marka batarya istedim . gelince değiştirmemi tavsiye eder misiniz?
    ( %95 4.5 g de kullandım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s6pil -- 21 Ağustos 2017; 22:52:21 >

• hommate01 H kullanıcısına yanıt
    S7 EDGE Bataryası S6'ya oluyor mu ? Siz uygulamayı yaptıysanız sonuc ne oldu ?
  • arkadaşlar s6 da parmak izi ile telefonu açma var mı? yani telefon kilitliyken ekran siyahken sadece parmak iziyle açma olayı var mı?
  • quote:

arkadaşlar s6 da parmak izi ile telefonu açma var mı? yani telefon kilitliyken ekran siyahken sadece parmak iziyle açma olayı var mı?

yok önce ekranı uyandırman lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: s6pil

quote:

arkadaşlar s6 da parmak izi ile telefonu açma var mı? yani telefon kilitliyken ekran siyahken sadece parmak iziyle açma olayı var mı?

yok önce ekranı uyandırman lazım

teşekkürler
  • Fransa ya agustos guncellemesi geldi. Isinma sorunu vardi, duzelmis

• Sizce bu fiyat bandinda bu urun alinir mi yoksa git ....... al dediginiz bir urun var mi ? Duz s6 dusunuyorum

• S6 da ekran çözünürlük varmi?

S7 edge de varda.

2k ekran.full hd ekran. 720 hd gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Stadhouder

Sizce bu fiyat bandinda bu urun alinir mi yoksa git ....... al dediginiz bir urun var mi ? Duz s6 dusunuyorum

2.el temiz garantili bulursan bundan iyisi yok sıfırı asla alınmaz artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: ego37

S6 da ekran çözünürlük varmi?

S7 edge de varda.

2k ekran.full hd ekran. 720 hd gibi

Orijinal romda yok rootlayıp yapıyorlar sanırım.

• 
Sayfa: önceki 18591860186118621863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.