Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1860. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18581859186018611862
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kişiler, hesap makinesi, galeri. Bu üçü yükleniyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Vardır bir bildikleri

• quote:

Orijinalden alıntı: oCuLoMoToR

Orijinal kablo 4-5 saatte dolduruyor ve telefonda orjinal kablo kullanin diye bi yazi cikiyor. Bende baska bi kablo kullaniyorum. Bahsettigim isinma sarjdayken olmuyor telefonu kullanirken yada telefon cebimdeyken oluyor.

Aynı sıkıntı bendede vardı, servise verdim anakartını değiştirip verdiler bana geri. Kablo, adaptör değişimide yapıldı.
  • şarj süresi uzaması genelde kablo ile alakalı oluyor.

bu arada benim telefona hala güncelleme gelmedi?
  • ugurkamil kullanıcısına yanıt
    Android 7 mi gelmedi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ego37

Android 7 mi gelmedi?

Evet

Hepsiburadadan italatci garantili almistim telefonu.

• ugurkamil kullanıcısına yanıt
    Hangi ülke ise onun romunu sammobile üzerinden indirip kendin yükleyebilirsin beklemene gerek yok.

Anlatımlar imzamdaki Nougat rehberinde.
  • Merhaba s6 telefonum ile kısa mesaj göndermede sorunlar yasıyorum ya gitmiyor ya geç gidiyor veyahut gitse bile başarısız diyor. Başkası tarafından mesaj normal geliyor. Hattım türkcell ayarlarda bir sıkıntı yok.Hattımı başka telefonda denedim sorun olmadı. İlginç olan telefonu uçak moduna alıp wi-fi üzerinden mesajı sorunsuz gönderiyorum. Böyle bir sorunun açıklaması ne olabilir garanti haftaya bitiyor lütfen yardım

• mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt
    Dostum hiç uğraşma direkt servise götür onlar uğraşsın madem bir hafta kaldı kaçırma bunu.
  • Selamlar arkadaşlar s6 cihazım var geçen ayki güncellemeden sonra telefon facebook uygulamasında kilitleniyo, kendi kendine ses ve bildirimler sonda iken ses çıkmıyo, zil seslerine girince görüşme sırasında zil sesi çalınamaz diyo 2 kere servise götürdüm yine aynı 6.0 da böle bir sorun olmuyordu. Sizce orjinal 6.0 rom'u indirip kuruyımmı, yoksa 3. Kere götürüp değişim mi istesem ?

• Beyler full parlaklıkta bile bazen ekran görünmüyor açık havada. Ama güneş altında otomatik full açıktan daha fazla açılıyor ekran. Bunu sürekli yapmamız mümkün değil mi? Güneş altında olmadan

• Arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı? Cihaz S6 edge full parlaklıkta bile bazen ekran görünmüyor açık havada. Ama güneş altında otomatik full açıktan daha fazla açılıyor ekran. Bunu sürekli yapmamız mümkün değil mi? Güneş altında olmadan

• K4PTAN kullanıcısına yanıt
    Değil diye biliyorum

• hommate01 H kullanıcısına yanıt
    Sonuç ne oldu acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

Değil diye biliyorum

O parlaklık tam aradığım şu anda. Belkide rootlayınca mümkündür

• K4PTAN kullanıcısına yanıt
    Cihazı çok fazla ısındırdığı ve bataryasını bitirdiği için normal yollarda o kadar yüksek parlaklığa izin verilmiyor olabilir.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Olabilir evet. Sağolun

• orijinal spigen kılıf aldım çok güzel oldu. daha bi güzel geldi gözüme telefon
  • Selam herkese.

Garanti süresi geçen ay bitti. Bir haftadır telefon kendi kendine geri tusuna basıyor

Bizim s6 larda neden oluyor bu sorun, deneyimleyen oldu mu ?

Format denedim ama işe yaramadı. Hatta format sonrası kurlumu yaparken bildiğin can cekiştim sürekli geri tuşuna bastığı için..

• Arkadaşlar s6edge+ cihazım bug raporu oluşturdu bunu nereye yollayacagım yada bu bug nasıl giderecegim?
  • 
Sayfa: önceki 18581859186018611862
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.