Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1810. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18081809181018111812
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yakamoz32

Arkadaşlar, Samsung s6 g920f modelıne aıt Türkıye marsmalalow romunun pda ve csc numaralarını nasıl bulabılrım? samifırmden romu ındırıp yüklemek ıstıyorum fakat bu kodlar sammobıle dahıl hıcbıryerde yok.

Benim yaptığım gibi update geldiğinde birisi bunları kaydetmezse bulması çok zor hatta ben göremedim net üzerinde böyle bir şey o yüzden işimi sağlama alıp birileri bunları sonradan arar diye zamanında kaydettim.

https://forum.donanimhaber.com/s8-uygulamalari-guncel-samsung-nougat-rehberi-anlatimlar-ipuclari-rom-linkleri-mm--114503536

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 15 Mayıs 2017; 17:16:58 >

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam o konuyu ıncelıyorum şuan fakat G920F modelıne göre bılgılere ulaşamadım?
  • quote:

Arkadaşlar, Samsung s6 g920f modelıne aıt Türkıye marsmalalow romunun pda ve csc numaralarını nasıl bulabılrım? samifırmden romu ındırıp yüklemek ıstıyorum fakat bu kodlar sammobıle dahıl hıcbıryerde yok.

http://updato.com/firmware-archive-select-model?r=&v=Nougat%28Android+7.0%29&q=Sm-G920FQ&exact=1&rpp=15

http://updato.com/firmware-archive-select-model?r=&v=&q=Sm-G920FQ&exact=1&rpp=15

S6 sm-G920FQ TUR.

4 parçalı degil yanliz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ego37 -- 15 Mayıs 2017; 17:50:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam o konuyu ıncelıyorum şuan fakat G920F modelıne göre bılgılere ulaşamadım?

Çünkü TR romu 920FQ şeklinde çıkar dikkatli oku soracağın soruların cevapları orada.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz F olduğu icin FQ ya hic bakmamistim uyumsuzluk olmaz degilmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakamoz32 kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz hatta fq olmasi iyi olur

• S8 uygulamalarini kurdum fakat galeri surekli durduruldu hatasi veriyor. Düzgün apk si var mi veya onceki sürüme donebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: BarkingFrog

S8 uygulamalarini kurdum fakat galeri surekli durduruldu hatasi veriyor. Düzgün apk si var mi veya onceki sürüme donebilir miyim?

İmzamdaki Nougat konusunda gereken açıklama yapıldı, en sondan bir önceki sürüm eklendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: BarkingFrog

S8 uygulamalarini kurdum fakat galeri surekli durduruldu hatasi veriyor. Düzgün apk si var mi veya onceki sürüme donebilir miyim?

İmzamdaki Nougat konusunda gereken açıklama yapıldı, en sondan bir önceki sürüm eklendi.

Evet gördüm sonradan. Teşekkürler

• Forumda İnstagram kullanan pek yok galiba. Kimse o uygulamadaki hatalarda söz etmiyor da. Son güncellemeler sonrası ciddi sorunlar var uygulamada.

Öncelikle 2 hesabın varsa birine ya hiç video atamıyorsun yada video eklemek 30 dakika sürüyor. Geçenlerde 50 saniyelik bir video paylaş dedim üzerinden 1.5 saat geçmesine rağmen hala yükleme işlemi yarısındaydı. 25-30 saniyelik videolarda sorun yok ama 30 saniyeden uzun olanlarda bu sorun oluyor. Sadece hesaplardan birinde.

Ara ara hata verip kapanıyor. Geçenler de ise faklı bir durum oldu hata vermesine ve kapanacağını belirtmesine rağmen kapanmadı.

Ama hepsinden daha önemli bir başka sorun var. Bildirim geldi kaç defa bakıyorum gelen bildirimlerin yarısı 4-5 gün önce yayınlanmış ve yayınlandığında beğendiğim, yorum yazdığım yada sadece bakmış olduğum yani kısaca paylaşıldığı gün görmüş olduğum paylaşımlar.

Bu saydığım sorunlar tek yaşayan da ben değilim. Başka arkadaşlarımda yaşıyorlar ve şikayetçiler. Sorun telefon kaynaklı değil çünkü başka model telefon kullananlarda da var.

• Arkadaşlar nougat a ilk çıktığında geçtim çok bir fark olmadı biraz eskisine göre fazla ısınıyor gibi bide şarj süresi falan marshmallow la kıyaslarmisiniz geri dönmelimiyim sizce daha stabilmi

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    yok haklısın instagram sorunlu çalışıyor nougatta ha yapılacak şey google playda instagram uygulasının altına yaz hataları güncelleme ile düzeltirler çünkü o instagramın hatası tam uyumlu yapamamışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: IWRH

XEO önerebilirim arkadaşlar. Önceden CSC TPH kalıyordu ama şimdi XEO oluyor. Marshmallow zamanı iyi denemiştim. 4.5G yerine LTE görmekte cabası.

Edit: Şiddetle öneriyorum.

Tlf nun androi 7 mi?..xeo (poland)romu ile volte geldimi sana?

• quote:

Orijinalden alıntı: mb2007

s6 için marsmallow 6.01 nereden indirebilirim ?

SM-G920FQ

http://updato.com/firmware-archive-select-model?q=SM-G920FQ&exact=1

Androi7 android6

S6 sm-G920FQ TUR

• Marsmallow ingiltere btu güncellmesi halen gelmiş değil. çok enteresan

• ego37 kullanıcısına yanıt
    VoLTE Türkiye hariç başka ROM'da çalışmaz. Benim kastım data üzerindeki 4.5G yerine LTE gözükmesi.

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• IWRH kullanıcısına yanıt
    Evet hakilisin.4.5G yada LTE yazmasi yazilimla alakali.

Benim tkf andirod 7 A5 2016.volte lte devamli acik.wifi dede.4.5G de.

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• Google chrome'da bişeyler arattığım zaman sonuçlar mavi yerine siyah gözüküyor bunun nedenini bilen var mı acaba?

• Geçende yazdım ama düzeltmediler. Bir arkadaşım da video sorunuyla ilgili 1-2 ay önce yazmış ama geri dönüş olmamış ve o sorun hala devam ediyor. Bazen oda çok nadiren sorunsuzca video yükleniyor ama çoğu zaman sıkıntı.

Bu sorunu ısrarla düzeltmiyor gibiler çünkü sorun başladıktan sonra İnstagram en az 7-8 sefer güncellendi. Sorunlar Nougatta ile alakalı değil. Nougatte kullanmıyor bu sorunların aynısını yaşayan arkadaşlarım.
  • jumprig kullanıcısına yanıt
    Yüklediğiniz temadan olabilir. Aklima baska bir sey gelmiyor chrome kullanmiyorum. Samsung Internet 5.0.40-30 sürümünü öneririm.

• 
Sayfa: önceki 18081809181018111812
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.