Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1764. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17621763176417651766
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7.0 ın en sevdiğim özelliği son kullanılan uygulamalar tuşuna iki defa üst üste basınca alttaki uygulamayı hemen önüme getirmesi. bilgisayardaki alt tab özelliği gibi olmuş, gerçekten çok pratik.

şarjın eskisinden daha çabuk tükenmesi ve eskisinden daha yavaş şarj olması en can sıkıcı yanları.
  • Bu ozelligi bilmiyordum bilgi icin tesekkur.

7.0 ile chrome da klavye takilmasi sorununu cozebilen oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1

• anilc A kullanıcısına yanıt
    Öngörücü yazıyı kapattım ben tarayıcıyı açınca kasmıyor. Kendi tarayacısı

• Arkadaşlar 30 Mart akşamı Galaxy S8 ön siparişinde bulundum, teslimatlar yapılıncaya kadar sanırım S6 ile son bir ayım var.
    Her ne kadar S8'i heyecanla bekliyor olsam da, S6'da ayrılmak istemediğim bir telefon. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: teco1095

pc deki smart switch telefon için güncelleme var diyor boyutu 1.9 gb. Bugün yanlışlıkla nugat güncellemesini indirdim telefona. Telefona inen güncelleme 950 mb. Nugata geçmeyi düşünmüyorum ama olurda geçersem bu boyut farkından dolayı güncellemeyi smart switchle yapsam daha mı iyi olur.
    Galiba telefon 1 kb ı 1000 bayt üzerinden hesaplıyor

Telefon üzerine yüklüyor, switch komple ROM çekiyor her zaman sıfırdan kurulumu öneririm.

cevap için teşekkür ederim. Yani smart switchle yüklemem daha doğru olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: s6pil

cevapsız çağrı mesaj dan sonra mavi led olma olayını kaldırdılar mi yoksa sorun bi bende mi var. Az kaldı telefon un üstünde zıplamama :)

ben bildirim ledi için light manager uygulamasını kurdum telefona. Tavsiye ederim çok şarj tüketmiyor ve farklı renklerde de yakabiliyorsunuz ledi
  • Bu hizli sarj cidden cok kotu olmus.Batarya ayni gibi geldi bana hatta biraz daha iyi ama sarj olayi can sikici.MMden guzel gibi suanda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmet3976 kullanıcısına yanıt
    Şu finder sanki eskiden kapatılabiliyordu. Bulamadım Nougatta. Bir sn içerisinde bir şey aratıcam yok, yavaş yavaş finder gelecekte sonra ben yazıcam.
  • kararsızkullanıcıı kullanıcısına yanıt
    Öngorücü yazı hep kapalı ama android 7 sonrası chrome da adres çubuğunda ciddi takılma var. Belirttiğun gibi samsung browser da problem yok. Var mı çözümü arkadaşlar?

• iPhone 7'de ki gibi bokeh mi ne o var mı bizde

• Konu akışıyla ilgili değil ancak bir sorum olacaktı. Önceki sayfalarda ekran değişimi için servise verdiğimi dile getirmiştim. 10 günü geçti ve hiç haber yoktu. aradım en erken kesin olmamakla birlikte 5 Nisan günü Türkiye stoklarına s6 edge ekranı gelecek dediler ama kesin diyemiyoruz dediler. 21 günü geçerse zaten biz değişim başlatacağız dediler bana... İnşallah değişim olur ancak değişim olursa üretilmediği için s7 edge mi vermek zorundalar ? Bu yasal konu hakkında bilgisi olan var mı ?
  • Bu samsung browser'da , dominos şubelere bakarken şube konum linkine tıkladıgımda hangi harita uygulamasını seçmemi istediğini sordu yandex navigasyon seçtim . Fakat;

Haritada konum gelmemesi bi yana, birlikte aç'ı google haritalar olarak da güncelleyemiyorum. Hem internet browserdan hemde yandex uygulamasından "varsayılanları sil" yaptığım halde . Hep yandex navi ile konumları gösyermeye çalışıyor.

Budurumu nasıl düzeltebilirim arkadaşlar.

( aslında yandex i silip tekrar google haritalarda çalışmasını sağladım da , eskisi gibi hangi uygulama ile açılacağını sorma ayarı nereden yapılıyor onu bulamıyorum. )

• ES File Explorer ile Bilgisayar Telefon Kablosuz Veri Aktarımı RESİMLİ ANLATIM [%100 Sorunsuz - Güncel 2017]

https://forum.donanimhaber.com/es-file-explorer-ile-bilgisayar-telefon-kablosuz-veri-aktarimi-resimli-anlatim-100-sorunsuz--125223662

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• Bixby çıkmış apk mirror da biz nasıl kullanabiliriz çözebilen var mi

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam bixby apk çıkmış gördün mi kuruluyor ama açılmıyor

• SENUZULME S kullanıcısına yanıt
    Nasıl açarız ben kurdum şuan ama nasıl kullanacağım bilmiyorum

• K.A.R.U.B kullanıcısına yanıt
    Değişim olursa ellerinde s6 edge yoksa s7 edge vermeleri gerekir. Üretilmiyorsa değil.

Samsung uyanıklık yapıp s7 veya başka model teklif edebilir ama yasal olarak s7 edge vermek veya para iadesi yapmak zorundalar. Misli ile değişim diye bir madde var. s6 edge'nın mislisi de edge kenarlara sahip olmaması sebebiyle s7 edge dir.

Samsung daha önce benzer durumdaki bazı s6 edge sahibi arkadaşlardan s7 veya s7 edge ile değişim için 400-500 arası para talep etmiş ama yasal olarak buna hakları yok.
  • mattmurdock kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-uygulamalar-varsayilan uygulamalar-varsayilan uygulama secimi kismindan varsayilan uygulamalari ayarlamadan sor yaparak sorununu cozebilirsin

• SENUZULME S kullanıcısına yanıt
    Telefonu acip kapatınca açılıyo bixby ama anlamadım asistan gibi degil

• 
Sayfa: önceki 17621763176417651766
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.