Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1763. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17611762176317641765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: evo_tr

quote:

Orijinalden alıntı: Onur.Kalender

quote:

S8'in yeni launcherina gecmek isteyenler icin linkteki apk dosyasini kurabilirsiniz. Mevcut touchwiz home 5.x.x versiyonu 6.x'e guncelliyor. Root falan gerektirmez. Yalniz nougatta calisir MM uyumlu degil
    https://goo.gl/PTzpJL

Edit: Apk mirrora da dusmus yeni touchwiz

Ben bunu yükledim ama simgeler ve kilit ekranında bulunan saat ile hava durumu gelmedi, yardımcı olabilir misiniz?

Edit. Resimleri kaldırdım.

Paylaşım yalnızca touchwizle alakalı, iconlar yada hava durumu widgeti değişmez.
    İconları değiştirmek için linkteki apkyi kurup, theme storedan simge paketini değiştirip, tema uygulamasını devre dışı bırakmak gerekiyor, yani biraz uğraştırır.
    https://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=4094817&d=1490899613

usta ikonları yükledim eski haline döndü rootsuz çözümü var mı bunun ?
  • Kayıt yeri olacak o özür dilerim yanlış yazmışım. ama zaten sorununuzun çözümü o değil simge paketi bulup degistirin arkadas yukarida anlatmiş. Yine de iyi bir sey bunu yapmak yaptiktan sonra uygulayin simge paketini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepix

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Onur.Kalender

quote:

S8'in yeni launcherina gecmek isteyenler icin linkteki apk dosyasini kurabilirsiniz. Mevcut touchwiz home 5.x.x versiyonu 6.x'e guncelliyor. Root falan gerektirmez. Yalniz nougatta calisir MM uyumlu degil
    https://goo.gl/PTzpJL

Edit: Apk mirrora da dusmus yeni touchwiz

Ben bunu yükledim ama simgeler ve kilit ekranında bulunan saat ile hava durumu gelmedi, yardımcı olabilir misiniz?

Edit. Resimleri kaldırdım.

Paylaşım yalnızca touchwizle alakalı, iconlar yada hava durumu widgeti değişmez.
    İconları değiştirmek için linkteki apkyi kurup, theme storedan simge paketini değiştirip, tema uygulamasını devre dışı bırakmak gerekiyor, yani biraz uğraştırır.
    https://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=4094817&d=1490899613

usta ikonları yükledim eski haline döndü rootsuz çözümü var mı bunun ?

Müdür ikonları aktif ettikten sonra package disabler pro dan theme store ve temaları devre dışı bırakman lazım. hepsi bu
  • Aynen!!!

• Note 5 de aynı ada sahip uygulama var zaten falan diyor nasıl yapacaz s8 launcher şeysini

• Ben niye xda'dan dosya indiremiyorumm

• ButtHead kullanıcısına yanıt
    Başka bir kablo derken herhangi bir usb kablosu iş görür mü?
  • Lights.Out kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kaliteli bir kablo kullanırsan daha sağlıklı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Ben sizin gibi romlu kullanmıyorum, ben basit kullanıcıyım. Uzun süre gitsin diye 2 bin liraya aldığım telefon güncelleme sonrası instagram videosu açamayacak ve yavaş şarj olmaya başlayacaksa o güncellemenin allah belasını versin. Simgelerin yerini değiştirme gerçekten çok elzem bir olaydı, böyle sorunlar varken bunları görmezden gelip onu kolaylaştırmaları çok iyi olmuş artık değiştirir dururum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdvn63

Valla aynen öyle maalesef 😀
    O ekrandaki amoled yanması diye geçiyor sanırım format atınca geçer diyor bakalım sonucu yazarım.

Bu sorun bende de var maalesef bildirim çubuğu ve pil göstergesi resmen iz oldu. Sene sonunda garantisi bitiyor. Şuan dikkat etmezsem görmüyorum sene sonuna doğru veririm artık. Daha önceki S4 cihazımda da vardı amoled ekranların kaderi galiba.

Formatla hiç alakası yol hiç uğraşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet3976 -- 31 Mart 2017; 18:55:8 >
    Bende rom li kullanmıyorum ama memnunum

Romlu kullanmiyoruz ki biz de ve gayet hizli wipeları yapın package disabler kullanin hic bir sorun olmaz.

• Gecici olarak s2 kullanıyorum. S6 nin degerini bilin çağ anlamış çağ. En yakin zamanda alicam geri inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Calculator 6.0.43
    Magnifier 3.5.17
    SBrowser_5.2.03-4
    SBrowser 5.4.00-40 BETA
    Touchwiz launcher_5.8.30
    Video Player 7.2.70
    Weather 1.4.04-1

güncellendi, bilginize.

https://forum.donanimhaber.com/yeni-apk-lar-cikti-samsung-nougat-rehberi-anlatimlar-rom-linkleri-marshmallow--114503536

Murat hocam teşekkürler. Önerinizle yükledim launcher i ve sbrowser beta yı.

Finder denen uygulama sinir etti beni tek sayafaya herşeyi sade bir şekilde sığdırdım başka yere gerek yok ama ekrana elimi sürünce bu saçma uygulama açılıyor bunu nasıl kapatabilirim ? Uygulamalarda da görünmüyor.

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet3976 -- 31 Mart 2017; 20:30:2 >
  • Samsung temalardan ikon paketini kurdum ve package disabler pro ile devre dısı bıraktım ama 5 dk sonra geri eski haline geldi başka yolu var mıdır bunun ?

• sarp0726 S kullanıcısına yanıt
    Devee dışı bırakmadan önce clear dataya bastın mı?

• Beyler arkadaşın s6 edge sinde ekranın üstünde 4.5g yazan yerin solunda yuvarlak içinde + işareti çıkıyor nere baktıysak bulamadık bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herküles -- 31 Mart 2017; 22:53:37 >
  • Herküles H kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-》Bağlantılar-》 Veri Kullanımı -》 Veri Tasarrufu-》Kapat

• Hay Allah razı olsun

• Nougat yukledim hizli sarj daha yavas sarj ediyor genel olarak guzel olmus :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17611762176317641765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.