Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14691470147114721473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kararsızkullanıcıı

quote:

Orijinalden alıntı: ononu88

quote:

Arkadaşlar S6 güzel mi alayım mı? Pişman olur muyum?

Beklentiler kisiden kisiye degisir. Ben 1 senedir kullaniyorum ve memnunum. Kusurlari yokmu var. Bayarya yetersiz diyorlar ama ben bunu bilerek.aldim.ve beklentilerimi karsiliyor. Kamerasi mukemmel. Performansi ve tasarimi veninfazlasiyla tatmin ediyor. Fiyat urun olarak karsilastirirsam hakkini fazlasiyla veriyor.

Siz 1 günü çıkarıyor musunuz?

Ben rahat cikartabikiyorum. Kullanimla alakali. Bataryadan yana bi sikintim yok. Olsa dahi hizli sarj ile arayi kapatmislar. 10 dk kalsa %20 civari dolum.yapar o da bir kac saat goturur. Tek tereddut sarj ise alin derim

• Dr.Razor kullanıcısına yanıt
    Mavi olanını gittigidiyorda buldum ama yeşil ilanı bulamadım

• ec1000 kullanıcısına yanıt
    Ankaradaysan tarif edeyim internetten almadım. şu linkteki ama bu s7 edge için olanı
  • UNF0RGIVEN U kullanıcısına yanıt
    Yok hocam Bursa'dayim. İnternete bulmaya çalışacağız artık.

• Bu son guncellemeden sonra normal internete giremez oldum hata verip kapanıyor chrome kullanıyorum suan çözumunu biliyor musunuz? Birde diğer sorum kameradaki cikikliktan dolayi kamera daha kolay bir bicimde cizilir mi? Kap kullaniyorum ama kapsız daha şık duruyor telefon

• keyfoagam K kullanıcısına yanıt
    Turkcelldim turk telekoma geçtim ama memnun degilim güzel tarife gelirse geri döneceğim tesekkürler bilgi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

Bu son guncellemeden sonra normal internete giremez oldum hata verip kapanıyor chrome kullanıyorum suan çözumunu biliyor musunuz? Birde diğer sorum kameradaki cikikliktan dolayi kamera daha kolay bir bicimde cizilir mi? Kap kullaniyorum ama kapsız daha şık duruyor telefon

AYnı soruyu ben de düşünüyorum bazı kişilere sordum, cevap alınca sanada söylerim
  • quote:

Bu son guncellemeden sonra normal internete giremez oldum hata verip kapanıyor chrome kullanıyorum suan çözumunu biliyor musunuz? Birde diğer sorum kameradaki cikikliktan dolayi kamera daha kolay bir bicimde cizilir mi? Kap kullaniyorum ama kapsız daha şık duruyor telefon

Kamera çıkıntısı dediğim konu
  • quote:

Cache sıfırlayıp deneyin recovery menuden. olmazsa format mecbur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadașlar ortalama kaç saat ekran süresi veriyor? Ek olarak eski samsunglardan dolayı çekiniyorum. Kasma , donma gibi șikayetleriniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Çerkez*

Arkadașlar ortalama kaç saat ekran süresi veriyor? Ek olarak eski samsunglardan dolayı çekiniyorum. Kasma , donma gibi șikayetleriniz var mı?

ben 3 saat ekran süresi görebiliyorum.Daha fazla da görenler var ama bende durum böyle.Kasma donma vs yok performansı gayet yeterli

edit: bu arada hazır aklıma gelmişken sorayım , ekran modu olarak hangisini kullanmak lazım en uzun batarya için ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ras0 -- 29 Ağustos 2016; 14:02:44 >
  • Ras0 R kullanıcısına yanıt
    sinema modu tavsiye ediliyor...
  • İstanbul da 5-5buçuk saat ekran süresi alırken, 1 hafta bodrum da tatildeydim oralar da 3 saat zor gördüm, şebeke çekim kalitesiyle, sinyal taramalarıyla alakalı olabileceğini düşünüyorum...
  • Arkadaşlar, S6 nın kamerası çıkıntılı ya. Ben bunu masaya koysam, bu kamera kırılır ya da çizilir mi?
  • quote:

Arkadaşlar, S6 nın kamerası çıkıntılı ya. Ben bunu masaya koysam, bu kamera kırılır ya da çizilir mi?

Hayır, dikkatli koy yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Arkadaşlar, S6 nın kamerası çıkıntılı ya. Ben bunu masaya koysam, bu kamera kırılır ya da çizilir mi?

Hayır, dikkatli koy yeter.

Peki, hocam sağolun
  • ononu88 O kullanıcısına yanıt
    Merhaba ononu88,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. irtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com donanım haber ekibi
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Only lte secili bunu sectigim zaman lte cok daha iyi cekiyor ama bende volte aktif olmasina ragmen hickimseyi arayamiyorum. Bunun sebebi ne olabilir.

• Arkadaslar bu izin ekraninda bi yere yonlendiriyo cozemedim orda nasil bi ayar yapicaz
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 14691470147114721473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.