Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12511252125312541255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Bu klavyenin farki nedir yükledim ama ek bir klavye gelmedi yada mevcut klavyede değişiklik olmadı

Ayni klavye bir farki yokki. Sadece arkadas istemis. Bende sistemden aldim upload ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    İsim olaral ne geçtiğini bilmiyorum sadece arkasına takılıyor ama. Kapaklı değil

• EscapeSouL kullanıcısına yanıt
    sen hangisini tavsiye edersin ?

• Mosquerto M kullanıcısına yanıt
    Hocam bende arter kernel var fransa romuyla birlikte kullanıyorum hiç bir problem yok twrp arter kernel supersu 2.68 sırayla kurman lazım. Root yapıp telefonda kullanmadığın uygulamaları silerken dikkat etmen lazım yanlış dosya silersen telefon açılmıyor stock rom kurman gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: veaykut

İsim olaral ne geçtiğini bilmiyorum sadece arkasına takılıyor ama. Kapaklı değil

Köşelerden mi tutuyor kılıf
    Telefonu koruması nasıl

• carsi41 C kullanıcısına yanıt
    sert plastik mi silikon mu ? bide siz siyah mi aldiniz crystal mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreankarali

Arkadaslar merhaba..tel 6 aylik 2 kere bi olay başıma geldi.. ekran kapaliyken açtığım zaman ekran rengarenk olmuş ikiye bölünmüş şekilde oldu..ekrani açtığımda geçti..böle bi durumla karşılaşan oldumu acaba..yada bir fikir yürütebilen olurmu..saygılar..

Bi fikri olan arkadas yokmu acaba??

• quote:

Orijinalden alıntı: fthbr

Malzemesi sert plastik,ben crystal olanı kullanıyorum.tavsiye ederim.

• Merhaba arkadaşlar s6 ekranı kırıldı arkadaşın samsung serviste kaça değiştiriyorlar yakın zamanda ekran değiştiren oldu mu

• root için okadar uğraşa gerek yokhttps://download.chainfire.eu/737/CF-Root1/CF-Auto-Root-zerolte-zeroltexx-smg925f.zip?retrieve_file=1 indirin odinle gerekenleri yapın tamamdır telefon açılana kadar bekleyin start dedikten sonra s6 edge kullanıyorum sorunsuz root atıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendlions06

galaxy gear vrkullanan hiç yok mu kokskoca forumda

Ben s7 ile birlikte kullanıyorum ?

• Yazılımsal bi sorun gibi, android 6 güncellemesinden sonra olmadıysa düzelmiştir, kafana takma derim, eğer gene olursa fotoğrafını çek derim, donanımsal ise zaten servise gitmen gerek, onlara gösterirsin, bu teknolojik cihazların bi huyu var sen kullanırken hata verir, servisin kapısından girdiğin an sapasağlam olur :))

• quote:

Orijinalden alıntı: emreankarali

Arkadaslar merhaba..tel 6 aylik 2 kere bi olay başıma geldi.. ekran kapaliyken açtığım zaman ekran rengarenk olmuş ikiye bölünmüş şekilde oldu..ekrani açtığımda geçti..böle bi durumla karşılaşan oldumu acaba..yada bir fikir yürütebilen olurmu..saygılar..

Bana da bir iki kere denk geldi. Bir keresinde de kamerayı açınca büyük ihtimalle ois kaynaklı kameradaki görüntü bulanıktı (bulanıklıktan kasıt pastel boya gibiydi) yavaş yavaş düzeldi bir daha olmadı. Bu aralar bazen kamera uygulamasını açınca telefon titriyor.
  • mukollection kullanıcısına yanıt
    Telefon renginiz nedir acaba ?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Kılıf bu hocam ben çok memnunum

• veaykut kullanıcısına yanıt
    Şu telefonları kılıfla kullanamaya alışamadım bir türlü, ön arka yan jelatin çektim öyle kullanıyorum. Kapak güzelmiş ama telefonun estetigini bozmamış. Markasını ögrenebilirmiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNF0RGIVEN -- 7 Nisan 2016; 21:10:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthbr

Sert plastik. Siyahını aldım uzun kullanımda diğerlerinde renk değişimi olabilir.
  • fthbr kullanıcısına yanıt
    Telefon siyah,kılıf saydam yani crystal

• Bunu uzun süre kullananlara bir şey soracağım. Kasma donma var mı cihazda. Mesela Android cihazların kronik sorunudur Google Play'de bir şey indirir tam yüklendi bildirimi gelirken donar da donar ohh. Bu tarz şeyler var mı S6 Edge'de. S7'ler çıktı artık alabilirim de.

• quote:

Orijinalden alıntı: veaykut

Kılıf bu hocam ben çok memnunum

Kılıfın köşeleri dayanıklı mi hocam?
    Ve arka yüzeyi parmak izi durumu nasıl ve dayanıklılığı?? :)

• 
Sayfa: önceki 12511252125312541255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.