Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12491250125112521253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ram kullanımına devrim gibi bi çözüm buldum.resimleri şimdi paylaşacağım. nasıl yaptığımı ve pile etkisini denedikten sonra. şaka falan değil.
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 7 program bile açık olsa ram %55 den yukarı çıkmıyor.tabi bunun bi faydası var mı denemem lazım

• S6'ya 6.0.1 güncellemesini yükledikten sonra telefonun şarjı eskiye göre daha iyi gitmeye başladı. Özellikle gün içerisinde boşta beklerken şarj daha dayanıklı.
    Benim gibi 2 günde bir şarj edenler için ciddi fark yaratıyor. Kullanım anında da eskiye göre daha iyi.
  • Su an ki ram
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: jabstam

S7 de bulunan always on display özelliği ara bir güncelleme ile S6 ve S6 Edge modellerinede gelecekmiş

s6 edgelerde var ekranda piksel ölmesi falan olmuyor yanda gece saati olarak çıkıyor gelsede ekrana zararı olmaz
  • Hızlı şarjda mikro usb girişi,kablo ve telefon çok ısınıyorsa kablonuzu değiştirin.

• Arkadaşlar önemli bir soru soracağım. Ben rusya romu kullanıyorum. Türkiye romuna geçsem 4.5g de bir değişme olurmu hız kapsama vs. etkisi olur mu ona göre türkiye romuna geçeceğim
  • Selam Arkadaşlar. S6 Duos kullanıyorum (SM-G920FD), Rusya'dan aldım ama United Arab Emirates Romu kendiliğinden yüklü (Birleşik Arap Emirliklerinden gelmiş telefon) ve MM 6.0.1 ile çıktığı gün güncelledim. 4.5G geldiğinden beri (Turkcell) kullanamıyorum. Şebeke modunu LTE/3G/2G'ye getiriyorum ve ekranda 4G simgesini (bazen 4G+) görmeme rağmen internete vs. girmiyor. Gelen aramaları dahi alamıyorum (karşı tarafa aradığınız kişiye ulaşılamıyor diyor). Malesef 3G modunda kulanıyorum mecburen (1.sim kart 3G, Diğer simkart hep 2G'de). Konuyla ilgili çözüm önerisi olan var mı? Odin ile Türkiye Romu mu yüklesem, o zaman da Duos olduğu için sıkıntı çıkmasın? Veya wipe gibi işlemlerden sonra tekrar mı kursam. Fikri olan ve paylaşan varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaninja -- 6 Nisan 2016; 14:38:57 >
  • karaninja kullanıcısına yanıt
    FD diye telefon göremedim ben 920F'tir o.
  • Fd kodlu s6 var nasıl yoktur F nin Dual sim olanı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunter

Fd kodlu s6 var nasıl yoktur F nin Dual sim olanı
    quote:

Orijinalden alynty: shunter

Fd kodlu s6 var nasyl yoktur F nin Dual sim olany

Sammobile'da çykmyyor bir ?ey.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    evet FD arkasında SM-G920FD yazıyor.
  • karaninja kullanıcısına yanıt
    4.5 g için operatörünüze onay sms i gönderdiniz mi ?

yada çift sim kartlı modellerde slotlardan biri 2 g ile çalışıyordu sim kartları yer değiştirip deneyin birde...
  • Arkadaslar Galaxy Gear VR sanal gerceklik gozlugu almayi dusunuyorum. Sizce SM R321 MI daha iyi yoksa SM R322 Mi karar veremedim ne gibi fark var arasindada bilmiyorum sekil olarak 321 daha hos gibi geldi bilemedim bide smr321 daha pahali

• vokur V kullanıcısına yanıt
    Evet onay SMS yolladım. Kartları değiştirip deneyeceğim evde. Şu an bulunduğum yerde 4G çekmiyor. Teşekkürler tavsiye için.
  • Arkadaşlar telefonu fullşarj ettikten sonra tahmini kalan kullanım süresi 12 saat diye gösteriyor.s6 edge kullanıyorum ve 5.1.1 kurulu telefonda .bana biraz az gibi geldi normal bir değer mi bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mst262 -- 6 Nisan 2016; 17:25:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alynty: shunter

Fd kodlu s6 var nasyl yoktur F nin Dual sim olany

Sammobile'da çykmyyor bir ?ey.

Wipe

• ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    benim kendiliğinden çoğu zaman 1,1 gb boş oluyo zaten
  • Arkadaşlar telefonda son dönemde ortaya çıkan bir durum var.Dokunmayı algılamıyor ne zamanki ekranı kapatıp açarsam veya rami temizlersem o zaman normale dönüyor.Cİdden canımı sıkmaya başladı neden oluyor bu durum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

Arkadaşlar telefonda son dönemde ortaya çıkan bir durum var.Dokunmayı algılamıyor ne zamanki ekranı kapatıp açarsam veya rami temizlersem o zaman normale dönüyor.Cİdden canımı sıkmaya başladı neden oluyor bu durum ?

Aynısı banada olmaya başladı

• 
Sayfa: önceki 12491250125112521253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.