Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1084. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10821083108410851086
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Spigen Kılıf %100 orijinal, ben kılıfları sevmeyen birisi olarak ancak bu kadarına tahammül edebilirdim, ince, şeffaf telefonun albenisini bozmuyor kısaca öneririm.

http://www.amazon.com/gp/product/B00QU4N7AK

30 liraya geldi, güzel kar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 27 Şubat 2016; 14:13:43 >
  • judasthewhite J kullanıcısına yanıt
    Bende o konu da 5.1.1 de çok sıkıntı yaşadım ani şebeke kopmaları satmama neden olacaktı ki MM yetişti :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bu kılıfın s6 edge için olanına 60 TL para vermiştim kaç ay önce.1 hafta kullanmaya tahammül edebildim.Telefon çok toz tutuyor ve kılıf 1-2 hafta içerisinde sararıyor.
  • Arkadaşlar güncelleme yapmadan mı yoksa güncelleme yaptıktan sonra mı rest atayım farkeder mi sizce ve mm de ram problemi devam ediyor mu bundan kastım uygulamarı arkada kapatıyor mu belli bir uygulama açınca baştan başlatıyor ve bu çok can sıkıcı bir şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Kamera çıkıntısını gideriyor mu bu kılıf hocam. İçeride mi kalıyor kamera yoksa az da olsa yine çıkıntılı mı. Ben bu kılıfı (motomo) kullanıyorum çıkıntıyı gideriyor memnunum ancak telefonun güzel görüntüsü arkadan yok oluyor. Eğer bu kılıf kamera çıkıntısını gideriyorsa bundan alabilirim

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_ışık -- 27 Şubat 2016; 14:37:41 >
  • S Browser cok iyi olmus eskiden donuyordu kapat ac gerekiyordu simdi cok hizli calisiyor ve sorunsuz kullandigim en iyi tarayici acikcasi 2011 den beri S Browser kullaniyorum :D
    Eskiden sorunluydu biraz ama simdi stabil sorunsuz kullanim sunuyor birde reklam engelleme cok guzel oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeterzi

Arkadaşlar güncelleme yapmadan mı yoksa güncelleme yaptıktan sonra mı rest atayım farkeder mi sizce ve mm de ram problemi devam ediyor mu bundan kastım uygulamarı arkada kapatıyor mu belli bir uygulama açınca baştan başlatıyor ve bu çok can sıkıcı bir şey

Rami cozmusler kapatmiyor.Benim gozlemledigim 3 gundur kullaniyorum yaptiktan sonra resle daha iyi olur wipe data,wipe cache,wipe partition

• quote:

Orijinalden alıntı: i_ışık

Kamera çıkıntısını gideriyor mu bu kılıf hocam. İçeride mi kalıyor kamera yoksa az da olsa yine çıkıntılı mı. Ben bu kılıfı (motomo) kullanıyorum çıkıntıyı gideriyor memnunum ancak telefonun güzel görüntüsü arkadan yok oluyor. Eğer bu kılıf kamera çıkıntısını gideriyorsa bundan alabilirim

Umarım yardımcı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 27 Şubat 2016; 15:02:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

NOTE 5 VAR ARKADAŞIMDA SENİN RENKLER DAHA CANLI DEDİ BENDE KIRILMAZ CAM UCUZ ONDAN FALAN DEDİM

S6 EDGE FİYAT OLARAK PAHALI OLMASI NOTE 5 E GÖRE SEBEBİ NE DİR

Edge oldugu icin daha pahalı.

• CSC'den korkanlar CSC kararları bitiriyorum . 6.01 olan Vodafone (UK) Rom mu yüklü idi.CSC Kodlarımda SIM yazıyor.Kontrol amaçlı 5.1.1 e geri döndüm CSC TUR olarak değişti.

Kanıtlarım :
    6.0.1
    /

5.1.1
    /
  • Alt tuslar buga mi girdi anlamadim calismiyor ne yapmami onerirsiniz test edebilecegim program var mi 6.0.1 gecelide 3 gun olmustu tekrar ugrasmak istemiyorum sifirlama vs recovery'ye girdi cunku demekki tuslar bozuk degil

suan sadece geri tusu calisiyor home ile son uygulama tusu calismiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 27 Şubat 2016; 16:09:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Alt tuslar buga mi girdi anlamadim calismiyor ne yapmami onerirsiniz test edebilecegim program var mi 6.0.1 gecelide 3 gun olmustu tekrar ugrasmak istemiyorum sifirlama vs recovery'ye girdi cunku demekki tuslar bozuk degil

Test moduna girebilirsin *#0*#
  • quote:

Orijinalden alıntı: fethisagol

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Alt tuslar buga mi girdi anlamadim calismiyor ne yapmami onerirsiniz test edebilecegim program var mi 6.0.1 gecelide 3 gun olmustu tekrar ugrasmak istemiyorum sifirlama vs recovery'ye girdi cunku demekki tuslar bozuk degil

Test moduna girebilirsin *#0*#

simdi denedim calismadi tekrardan rom kurucam bakalim en son S2'de boyle olmustu patlamisti :/

%90 yazilimdan kaynakli zannediyorum Car Mode u yukledim unstoppped verdi tuslar patladi

• Haziran ayı gibi teyzem yurtdışıdan gelecek. Samsung S6 EDGE (s7'edge de olabilir) ile Iphone 6s Plus arasında kaldım. 3 yıldır Galaxy S3 var ve donmalardan kasmalardan bıktım. Cyanogenmod olmasına rağmen kasmalar,takılmalar,kitlenmeler halen devam ediyor. Telefonu aldım 1 yıl sorunsuz kullandım sonrasında sıkıntılar başladı. Benle aynı anda kuzenim iphone 5 almıştı. 3 yıl da benim telefon haşat olmuşken onun ki halen canavar gibi.. takılma , kasma , kitlenme olmadan kullanıyor. Sadede gelecek olursam. S3'de çektiğim sıkıntıları S6 edge veya s7 edge alırsam yine çeker miyim yoksa direk iphone'a mı yönelmeliyim ? Android stabiliteyi geçen 3 yıl da ilerletti mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fethisagol

CSC'den korkanlar CSC kararları bitiriyorum . 6.01 olan Vodafone (UK) Rom mu yüklü idi.CSC Kodlarımda SIM yazıyor.Kontrol amaçlı 5.1.1 e geri döndüm CSC TUR olarak değişti.

Kanıtlarım :

Haydi hayırlı olsun, bu konu da burada kapansın.
  • neroXIII kullanıcısına yanıt
    Yok be karde?im ne iphone'u 7 gelmeden karar verme derim ?uan Samsung donanymda eziyor, 6.0.1 ile çok ta akycy oldu artyk kullanym.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevabınız için

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: i_ışık

Umarım yardımcı olur.

Bunun edge versiyonu var mı? veya buna benzer telefonun şıklığını kapatmayacak bir kılıf arıyorum şekilli olursa güzel olur. Kaliteli ücret falan fark etmez
  • Twrp 3.0 kullanan varmı ? 6.0.1'de yükledim ama recovery açılmıyor.

• nerde artık ya tr güncellemesi. bıktım beklemekten uğraşmak zorunda mıyım ya ben odin falanla o kadar para verdim taksiti hala devam ediyor. hayatımda bir s2 kullandım bir de s6 hala aynı sorun bıktım ya bir daha tövbe alırsam samsung samsun kovalasın beni. kıbrıs bile aldı ya yuh artık. defol git samsung

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi russell3687 -- 27 Şubat 2016; 18:07:13 >
  • 
Sayfa: önceki 10821083108410851086
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.