Şimdi Ara

Samsung Galaxy S6 Batarya Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Note 4 telefonumu satıp S6 adım ancak şarj konusunda berbat bir telefon. Kıyaslama yaptım.

bu s6 şarj durumu 10 saat gidiyor şuanda ve ultra güçte 24 saat

buda note 4 ultra güçte 11 gün gidiyor. Neden bukadar anormallik var acaba. Bilgisi olan varmı. Telefonla 2 saat uğraşayım şarj yarıya iniyor neredeyse. Whatsappta 3 saat mesaj trafiği yaşadım %100den %54e indi şarj. Note4 te bukadar gitmiyordu bendemi sorun var yoksa genel bir problemmi bilgisi olan varmıdır.
     Samsung Galaxy S6 Batarya Sorunu Samsung Galaxy S6 Batarya Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TreXiaNos -- 19 Temmuz 2015; 15:06:28 >

• konuya yazılan mesajı göremiyorum :S

Bu mesaja @Olkacan cevap verdi. yazıyor tıklıyorum bişey çıkmıyor, neden kaynaklıdır bu durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TreXiaNos -- 19 Temmuz 2015; 23:48:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TreXiaNos

konuya yazılan mesajı göremiyorum :S

Bu mesaja @Olkacan cevap verdi. yazıyor tıklıyorum bişey çıkmıyor, neden kaynaklıdır bu durum

Mesajı silmiş olabilir bende de gözükmüyor çünkü.

3 saat whatsapp kullanımında %100 den %50lere düşmesi demek kaba bir hesapla ekran süresinin 6 saat olması demek.

Bence gayet iyi bir sonuç. S6 zaten bataryada iddalı bir telefon değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mz_snr

quote:

Orijinalden alıntı: TreXiaNos

konuya yazılan mesajı göremiyorum :S

Mesajı silmiş olabilir bende de gözükmüyor çünkü.

3 saat whatsapp kullanımında %100 den %50lere düşmesi demek kaba bir hesapla ekran süresinin 6 saat olması demek.

Bence gayet iyi bir sonuç. S6 zaten bataryada iddalı bir telefon değil.

hocam ultra güç moduna alınca %100 şarjda 23 saat gösteriyor 90 saat gösterenler varmış buda kafamı karıştırdı benim
  • Lollipop yuklu Note 3 kullaniyorum Normal kullanimda oyun oynamadan 5.30 6 saat ekran suresi aliyorum.

Ayni sekilde Note 4 kullanan arkadasimda Lollipop ile hemen hemen ayni sureleri aliyor.

S5 in de sarj konusunda basarili oldugunu biliyorum

ama gel gor ki S6 2.600mh pil olmasina ragmen 14nm cpu nun az enerji tuketmesi gerekirken sarj konusunda sikintilar cikartiyor.

Sasirtici gercekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Lollipop yuklu Note 3 kullaniyorum Normal kullanimda oyun oynamadan 5.30 6 saat ekran suresi aliyorum.

Ayni sekilde Note 4 kullanan arkadasimda Lollipop ile hemen hemen ayni sureleri aliyor.

S5 in de sarj konusunda basarili oldugunu biliyorum

ama gel gor ki S6 2.600mh pil olmasina ragmen 14nm cpu nun az enerji tuketmesi gerekirken sarj konusunda sikintilar cikartiyor.

Sasirtici gercekten

hocam full şarj benim ultra güç tasarrufunda 23 saat normal kullanımda %100 şarjda 10 saat süre veriyor. Yukarıda başlıkta bir arkadaş yazmış biraz önce bakın aşağı resim ekliyorum aynı telefonu kullanıyoruz çok büyük fark var arada onun %100 şarjda ultra güç tasarrufu 90 saat diyormuş. benim 23 saat anormallik var. onun şarjı yarıda bekleme süresine bakın 14 saat benim %100de 10 saat.
     Samsung Galaxy S6 Batarya Sorunu Samsung Galaxy S6 Batarya Sorunu

• Konu takipdeyim ama bndede ilk mesajda ki gbi gosteriyodu degeri root atip greksiz app sildim suan yzde yzde 10 saat di suan yzde 85 18, saat yazio ultra gc tasarrufu 43 saat flan diyo eskiden onada 23 saat flan diyodu ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.