Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.280
Cevap
109
Favori
573.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de S3'ü değiştirip S5'e geçtim. Yalnız bir konu çok canımı sıkmakta. Ben evde Philips Bluetooth Dock kullanıyorum müzik dinlemek için. S3 ile sorunsuz kullanıyordum fakat S5 ile cihaza bağlanmada bir sorun yok ama müzik açtığımda (herhangi bir programda ki nerdeyse hepsini denedim) ses sürekli kesik kesik gelmeye başlıyor. İmkanı olan S5 sahipleri acaba bir Bluetooth Dock ile bağlantı kurup müzik çalmayı deneyebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely_man

quote:

Orijinalden alıntı: Pargalı1905

32 gb satin alanlar varmi , turkcell den bekliyorum sanirim 21 mayisi bulacak :( bekle bekle nereye kadar :(

Ben geçen pazar günü almıştım.

Hangi turkcelden hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

32 gb satin alanlar varmi , turkcell den bekliyorum sanirim 21 mayisi bulacak :( bekle bekle nereye kadar :(

Hangi turkcelden hocam?

Turkcell'den almadım hocam 32lik alan var ı diye sordunuz sandım. Samsung'un kendi mağazasından aldım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi turkcelden hocam?

Turkcell'den almadım hocam 32lik alan var ı diye sordunuz sandım. Samsung'un kendi mağazasından aldım.

Vodafone yada turkcell den almayi dusunuyorum sanirim baya bekleyecegiz.

• s5 'in kamera hatası konusu ile ilgili xda 'da ki forumlar

ilgilenen olursa yada merak eden olursa ;

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2725398&page=4

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2730406

ingilizcesi iyi olanlar takip ederse bizleride bilgilendirir ingilizcem pek iyi olmadığı için sadece forum başlıklarını atıyorum buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanxxx1905 -- 27 Nisan 2014; 17:01:01 >

• güzelim note 3 ümü beş para etmez birine sinirlenip kırdım, nede güzeldi canım benim :) şimdi s5 almayı düşünüyorum hoşuma gitti açıkçası note 3 ten sonra içime sinermi acaba, malum s-pen eşsiz bir şey
  • arkadaşlar birde video çekim kalitesi nasıl acaba ?
  • Sg-900h modeli turkiye de çalışır mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinman

Sg-900h modeli turkiye de çalışır mi ?

Calisir samsung islemcisi var o modelde 4 + 4 yani

• Note 3 den geçen var mı ? Note 3 4.4.2 yükledikten sonra yavaşladı. Kalem hiç kullanmıyorum . S5 almak mantıklı mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün denedim telefonu.
    Tek bir sayfa açtım, wifi ile ben ise 3g ile bağlandım ve kendi telefonum sayfayı hızlı açtı. Hurriyet'in sayfası en kısa zamanda tam bir tarayıcı testi yapıp bildiririm. Açıkçası şaşırdım. Umarım stabil olmadığı içindir.

• quote:

Note 3 den geçen var mı ? Note 3 4.4.2 yükledikten sonra yavaşladı. Kalem hiç kullanmıyorum . S5 almak mantıklı mi ?

Kalem kullanmiyorsaniz bence kesinlikle mantikli
    ama kalem kullanan icin sacma tabiki

• cinman C kullanıcısına yanıt
    Siz Note 3 e wipe yapmadınız galiba. 4.4.2 ile yavaşladığını duyduğum ilk Note 3 sizinki.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Arkadaşlar bugün denedim telefonu.
    Tek bir sayfa açtım, wifi ile ben ise 3g ile bağlandım ve kendi telefonum sayfayı hızlı açtı. Hurriyet'in sayfası en kısa zamanda tam bir tarayıcı testi yapıp bildiririm. Açıkçası şaşırdım. Umarım stabil olmadığı içindir.

Wi-fi hızı değişkenlik gösterir, ya 2 telefonu da Wi-Fi ile, Ya da 3G ile test etmeniz daha sağlıklı olur...

Bunun dışında Türkcell : Türkcell
    Vadofone :Vadofone
    Avea: Avea 3G si ile test etmek daha sağlıklı..Operatörlerinde hızları değişkenlik gösterir...Ama en iyisi aynı Wi-fi modem ile test etmek..

Edit: Ben şimdi Hürriyet'in sayfasını test ettim hem Wİ-Fİ ile Hem de 3G ile...

Masaüstü görünümü açtım 2 testte de...Sonuç olarak Wi-fi'de daha geç açılırken H+ yani 3G'de saniyesinde açıyor siteyi...Arada Evet fark var denecek kadar hızlı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 27 Nisan 2014; 22:32:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ccwolf

arkadaşlar birde video çekim kalitesi nasıl acaba ?

Ben Video kalitesini beğendim...Özellikle Mevcut Mikrafon çok iyi işliyor,çevre sesleri bayağı net ve temiz...Ama bazı testlerde Framelere rastlanıyor..O denli uzun video çekimi yapmadım açıkcası...
  • quote:

güzelim note 3 ümü beş para etmez birine sinirlenip kırdım, nede güzeldi canım benim :) şimdi s5 almayı düşünüyorum hoşuma gitti açıkçası note 3 ten sonra içime sinermi acaba, malum s-pen eşsiz bir şey

Note 3 de hayli hayli güzel bir telefon, büyük ekran,S pen kalem özellikleri,3G ram, bayağı performanslı bir cihaz...

Note 3 elinde olup da S5'e geçilir mi deseydiniz düşünürdüm açıkcası...

Ancak S5 şu an ki güncel bir telefon, ekranı Note 3'den kalır yanı yok, fazlası var...Ben güncel olan S5 alırdım açıkcası...Hem de taşıma kolaylığı ve günlük kullanıma uygun bir telefon...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

güzelim note 3 ümü beş para etmez birine sinirlenip kırdım, nede güzeldi canım benim :) şimdi s5 almayı düşünüyorum hoşuma gitti açıkçası note 3 ten sonra içime sinermi acaba, malum s-pen eşsiz bir şey

Note 3 de hayli hayli güzel bir telefon, büyük ekran,S pen kalem özellikleri,3G ram, bayağı performanslı bir cihaz...

Note 3 elinde olup da S5'e geçilir mi deseydiniz düşünürdüm açıkcası...

Ancak S5 şu an ki güncel bir telefon, ekranı Note 3'den kalır yanı yok, fazlası var...Ben güncel olan S5 alırdım açıkcası...Hem de taşıma kolaylığı ve günlük kullanıma uygun bir telefon...

Bugün timde inceledim note 3 cihaz kasiyordu bence samsung su arayuzunu değiştir meli artık note 3 ram kullanımına baktım 1.90 GB di sessizce bıraktım ve uzaklaştım..

• quote:

Note 3 den geçen var mı ? Note 3 4.4.2 yükledikten sonra yavaşladı. Kalem hiç kullanmıyorum . S5 almak mantıklı mi ?

Samsung alma başka cihaz al

• quote:

Orijinalden alıntı: ajanxxx1905

s5 'in kamera hatası konusu ile ilgili xda 'da ki forumlar

ilgilenen olursa yada merak eden olursa ;

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2725398&page=4

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2730406

ingilizcesi iyi olanlar takip ederse bizleride bilgilendirir ingilizcem pek iyi olmadığı için sadece forum başlıklarını atıyorum buraya

Kardeş s5'im falan yok. Ama verdiğin linklere göre verizon, sprint telefonlarda camera hatası çıkmış. Hatta kontratsız telefonlarda bile çıkmış. Kimisi ne yaparsa yapsın kamerayı çalıştıramamış. Kimisi telefonu açmış kapatmış düzelmiş. Kimisi 3. parti kamera yazılımlarını kaldırmış düzelmiş falan. Ama çoğunluk çalıştıramamış kamerayı. Bbu kamera hatası sonradan da çıkabiliyormuş. Yani teli ilk aldıklarında sağlammış ama birkaç hafta sonra camera hatası alabiliyorlarmış.

• mlkgnc kullanıcısına yanıt
    samsung alternatifi htc one m8 onunda sanal tuşlarını istemioyrum . ekran iyice küçülüyor. 5 inch demiş ama sonu. 4.7 inch yine eski ekran ile aynı.
    ayrıca sanal tuş altına htc logosu onun altına hoparlor koymuş htc alt tarafı büyütmüş
    elime alıp hiç denemedim htc hiç kullanmadım ama en şık android telefon derseniz htc derim
    xpreia z1 kullandım : tek kelime ile iğrenç bir telefon. ekranı çok kötü. kamera berbat. 5 inch ekran var ama toplamda 10 inch kasa ile birlikte sanki :)
    z2 güzel denioyr ama ortada yok
    lg g2 çok güzel gerçekten hafıza kartı girişi yok ve onda da sanal tuş olayı
    note 3 ile devam yada s5 seçeneği kalıyro geriy
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.