Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.281
Cevap
109
Favori
573.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arjantin sürümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapscallioN

Hocam sizin yasadiginiz sorunu yasayan gormedigim icin herhangi birsey soyleyemeyecegim. Note 1 kullanirken yazilim kaynakli benzer bir sorun yasamistim. Telefonu kapatip sarja koymazsam batarya dolmuyordu cunku sarja takinca islemci falan tam gaz calismaya basliyordu. Guncelleme ile halletmislerdi. Sizin de sorununuz yazilim olabilir, belki uygulamalardan birisi problem yafatiyor olabilir.

Cpuspy diye bir uygulama var, simdi yukleyip gece hicbirsey arka planda calismayacak sekilde telefonu birakin ve sabah bu uygulamayi acip ekran goruntusunu buraya kouun. Bu sekilde telefonun derin uykuya gecip gecmedigini ve islemcinin surekli hangi frekans seviyesinde calistigini anlayabiliriz.

Bu program degilmi hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: RushPower

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: RushPower

quote:

Klimasiz ortamda gayet normal ama klimali ortamda o kadar isiniyor diyorsaniz telefonunuzda sorun var. S5 isiniyor diye genelleme yapmazsaniz iyi olur cünkü sizin disinizda sikayet eden yok Ben sizin yerinizde olsam Samsung Avrupaya bir mail atardim ve Samsung Türkiyeden yardim alamadigimi söylerdim.

şu ısınma sorununa çözüm sadece telefon değişimiylemi çözülüyor tamirle ısınma problemi çözülüyormu

İstersen bir wipe yap ve bak bakalım duruma. Nasıl yapıldığını youtube'a girersen ve wipe cache partition yazarsan bulabilirsin.hiç bir bilgin kaybolmaz.

Wipe yapmak garantiyi etkliyormu amacı nedir wipe in

WİPE CACHE PARTİTİON yaparsan herhangi bir bilgin kaybolmaz ve garanti de bozulmaz. Amaç sistemsel bir takım kararsızlılıkları ve artıkları temizlemektir. Nasıl yapılacağı youtube da var zaten, çok kolay.Ben zaman zaman yapayım kullandığım cihazlarda, hiç bir yan etkisi yoktur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• RushPower kullanıcısına yanıt
    Evet hocam söyle en azindan bir 1 saat boyunca telefona dokunmadan birakip daha sonra ekran görüntüsünü paylasirsaniz iyi olur
  • Beyler su gmail de mail geldimi gmail yenileme yapmiyor manuel olarak bne yapiyorum varmi ayari

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy Gear Fit kalp atım hızı testi
    68-66-68

• quote:

Evet hocam söyle en azindan bir 1 saat boyunca telefona dokunmadan birakip daha sonra ekran görüntüsünü paylasirsaniz iyi olur

Dedigini yaptim hocam durum boyle 1 1.30 saattir bosta telefon

• Bugün telefonu lavaboda yaklasik 30 saniye yikadim. Kuruladiktan sonra kamerada bugulanma oldu. Telefonu suda deneyen baska arkadaslar var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: junior1

Bugün telefonu lavaboda yaklasik 30 saniye yikadim. Kuruladiktan sonra kamerada bugulanma oldu. Telefonu suda deneyen baska arkadaslar var mi?

Kamera bugulandiysa su almis gecmis olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: talha733

g900f için olan romlar g900fq için olurmu acaba internette adam g900fq için bi rom bulsam root atacamda g900fq için rom bulamadım

İkisinin romları aynı. Bendekide fq ve ben f serisinin yazılımını birkaç kez yükledim.1 kerede custom rom yüklefim

Eminmisin aynı olduğuna sonucta ulke kodlari farkli

• quote:

quote:

quote:

g900f için olan romlar g900fq için olurmu acaba internette adam g900fq için bi rom bulsam root atacamda g900fq için rom bulamadım

İkisinin romları aynı. Bendekide fq ve ben f serisinin yazılımını birkaç kez yükledim.1 kerede custom rom yüklefim

Gürol abimin dediği doğru aynı romlari ikisinin de

• grolof kullanıcısına yanıt
    Gürol hocam, LG G3 mü S5 diye size sorsam, LG kullanmış biri olarak yorumunuzu paylaşırsanız yönlendirici olursunuz.
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdc

Gürol hocam, LG G3 mü S5 diye size sorsam, LG kullanmış biri olarak yorumunuzu paylaşırsanız yönlendirici olursunuz.
    Teşekkürler

O iki cihazı ben de kullandım ve ben şahsen 2k ekranı son derece gereksiz buluyorum. Hatta note 3'de bu ekran ile gelecek ve yazık olacak bence pil ve performansa. s5 de muazzam bir ekrana sahip, biraz daha iyi bir kasa üretseler harika olurmuş. Mesela m8 gibi bir kasa olsa süper oldu. Bu arada m8'in daha iyi bir pil süresine de sahip olduğunu belirteyim. G2 bile çok iyi cihaz halen ve bence o cihazda beklenip seneye çıkacak cihazlar beklenmeli. Kullandığım en iyi cihazlardan biri de g2'ydi. Ufak tefek eksik hepsinde var bu arada.

• Arkadaşlar okudum ama bilgi göremedim hiç hangi kılıfları kullanıyoruz? Bende Spigen Neo Hybrid ile arkası buğulu plastik çerçevesi silikon 2 kılıf var. Siz de yazarsanız ya da fotoğraf atarsanız diğer arkadaşlar için fikir olur.
  • quote:

quote:

quote:

Yazılımı yükleyince ülke kodu değişiyor hatta hatırladığım kadarıyla iki ülke kodu gibi bir durum olmuştu,tamamen düzelmesi için custom rom yükleyip sonra türkiye romu yüklemiştim. Belki başka çözümüde vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: erdc

Teşekkürler

Norton arkadaşımızın dediğine katılıyorum bence s5 lg g3 den daha problemsiz bir telefon.g3 ün g2 den pek bir farkı yok.s5 te hiç problem yok diyebilirim. Öyle olmasaydı çoktan lg g3 almıştım.görünüş ve malzeme kalitesi olarak g3 tabiki önde

• RushPower kullanıcısına yanıt
    Hocam ayni uygulamanin en altinda oluyor "Deep sleep" diye yazar. O bölüm 0% mi yoksa en yüksek yüzde orada mi? Bu ekran görüntüsünde yok daha asagida oldugu icin. Eger en yüksek yüzdeye sahip olan saatler sonra deep sleep degilse sorununuz yazilimsal demektir. Birsey telefonu sürekli calistiriyor denilebilir.
  • quote:

Hocam ayni uygulamanin en altinda oluyor "Deep sleep" diye yazar. O bölüm 0% mi yoksa en yüksek yüzde orada mi? Bu ekran görüntüsünde yok daha asagida oldugu icin. Eger en yüksek yüzdeye sahip olan saatler sonra deep sleep degilse sorununuz yazilimsal demektir. Birsey telefonu sürekli calistiriyor denilebilir.

tekrardan baktım hocam dediğiniz gibi en yüksek yüzde deep sleep de yazılımsal bi sorun olmaz değilmi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: junior1

Bugün telefonu lavaboda yaklasik 30 saniye yikadim. Kuruladiktan sonra kamerada bugulanma oldu. Telefonu suda deneyen baska arkadaslar var mi?

Kamera bugulandiysa su almis gecmis olsun

Gecti suan. Bi sıkıntı yok. Su aldiysa ne yapmam lazim? garantiye girer mi yoksa sıkıntı cikarmaz mi?
    Teşekkürler..

• Bende almak istiyorumda en güvenli ve ucuz bir yer soyleyebilirmisiniz

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.