Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.281
Cevap
109
Favori
573.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam sizde play storede cihazın marka modeli gözüküyor mu? Bende uygulamalara puan verince,uygulamaları indirince,yorum yazınca v.b cihaz gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TC34

Hocam sizde play storede cihazın marka modeli gözüküyor mu? Bende uygulamalara puan verince,uygulamaları indirince,yorum yazınca v.b cihaz gözükmüyor.

Bendede görünmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erniuif

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Her iki şeklide yazmışsınız ben iki tuşla gayet rahat alıyorum

Ben neden alamıyorum? Home ve power tusuna beraber bastığımda home tusuna basıyor ve uygulamadan çıkıyor ekran görüntüsü almıyor

Hareket ayarlarlni kontrol edin.Ekran goruntusu almak icin birden fazla yol var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler uygulamaları devre dışı bıraktığımızda RAM tüketimi düşer mi? Yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: anlakpnrr

Beyler uygulamaları devre dışı bıraktığımızda RAM tüketimi düşer mi? Yardım

Her ne kadar uygulamaları devre dışı bıraksakta bize 600-700 mb ram kalıyor
  • Beyler bende aranızdayım, iki aydır kullanıyorum telefonu ancak aklıma geldi katılmak
    Eklerseniz sevinirim
    Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3B913FB4A -- 2 Temmuz 2014; 22:09:37 >
  • quote:

quote:

1.10-1200 de benim ram bazen 1400 gb a çıkıyor

• arkadaşlar telefon cok fazla isiniyor öyle oyun oynamaya falanda değil 15 20 dakika geziniyorum öyle elle tutulmayacak dereceye geliyo , bu tür şikayet i olan varmı n? napmam gerekiyor,

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailxxx01

arkadaşlar telefon cok fazla isiniyor öyle oyun oynamaya falanda değil 15 20 dakika geziniyorum öyle elle tutulmayacak dereceye geliyo , bu tür şikayet i olan varmı n? napmam gerekiyor,

Güç tasarrufu açıkken mi ısınıyor?
  • TC34 kullanıcısına yanıt
    Hayır parlaklık yarıda sadece mobil veri açıkken bile 15 dakka sonra çok fazla isiniyor

• quote:

Hayır parlaklık yarıda sadece mobil veri açıkken bile 15 dakka sonra çok fazla isiniyor

Hocam herhangi bir pil uygulamasini indirip pilin kac derecede olduguna bakarmisiniz?

• Herkese selam objektif bir yorum yapacagim sanirim cunku samsunga tepkili bir kullaniciydim arayuzun agirligi ve plastik malzeme yuzunden s2 den sonra hicbir samsung telefonu kullanmadim m7 nexus 4-5 ve general mobile deneyimlerim var di bu zamana kadar nexus 5i 3 saati asamayan pil omru yuzunden degistim vodafone dan m8 almaya gittim ama cihaz bana gereksiz uzun agir ve kaygan geldi vodafonda 2 saat kaldim tam olarak bir turlu karar veremedim ve musteri temsilcisinin sabri ve israri resmen yalvardi ve tamam ulen seni dinliyorum dedim ve s5 i aldim 3 sene sonra samsunga dondum kasa kalitesi konusunda yorum yapmayacagim ama artik biseyleri degistirmeli samsung arka tasarim gayet guzel ama bu metal gorunumlu plastik cerceve tam bir sıkıntı. Oncelikle cihaz hakkaten basarili bu sefer olmus stabil calisiyor kasilma donma rehber gecikmesi falan yok hizli calisiyor ve zamanla guncellemelerle daha da iyi olacaktir kamera iyi ama pil omru muhtesem 6 saat ekran acik kalma suresi aliyorum ve bunu 3g de aliyorum bu benim icin muthis oldu ve oh be dedim guc tasarrufu acik kullaniyorum uzun yillar samsunga tepkili ve inatla kullanmayan ben 3 sene sonra s5le biraz olsun rahatladim bu kez basarmislar ama kasa konusunda cokda olumlu olmayacagim yeter artik yani artik bu kasa demode bir goruntu vermekte ve bir sonraki seride kesinlikle degismeli herkese iyi forumlar...

• quote:

quote:

quote:

1.10-1200 de benim ram bazen 1400 gb a çıkıyor

Bende de ayni sekilde hocam.Arka plan uygulamari cok sayida, yeni arayuz de cabasi.Saf android olaydi super olurdu.

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

• TC34 kullanıcısına yanıt
    Telefonu elime aldigimda 32 dereceydi hocam 5 dakika face de durdum 5 dakika oyun oynadım 40 derece oldu 9 10 dakikada

• Bu ram konuusna takılan arkadaşlar şunu bi açıklığa kavuşturun. Örneğin facebook uygulamasını açarken 15 sn ram boşaltımı yapıp sizi 15 saniye geciktiriyormu? Yoksa hemen mi açıyor?

Cevap belli yani. Hemen açıyor bu telefon. Bu ram kullanımı istatistiklerine neden bu kadar takılıyorsunuz hala çözemiyorum. Gerçekten bunu bir açklarsnız sevinirim :)
  • Bildiğiniz internetsiz fm radyo uygulaması var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: boyabatlı34

Bildiğiniz internetsiz fm radyo uygulaması var mı

Bunun için donanım lazım. S5te o donanım yok.
  • quote:

Telefonu elime aldigimda 32 dereceydi hocam 5 dakika face de durdum 5 dakika oyun oynadım 40 derece oldu 9 10 dakikada

Mobil veri ile nette dolaşmada wifi ile nette dolaşmaya göre cihaz biraz daha fazla ısınır.Bulunduğunuz yerde şebeke az çekiyorsa cihaz şebekeyi bulurken aşırı zorlandığından ısınıyo olabilir.

40 derece çok yüksek bir sıcaklık değil hocam. Yani siz 30 dakika internette dolaşıp, 30 dakika oyun oynasaydınız bu sıcaklıkta çok fark olmazdı. En fazla 1-2 derece daha artardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Bu ram konuusna takılan arkadaşlar şunu bi açıklığa kavuşturun. Örneğin facebook uygulamasını açarken 15 sn ram boşaltımı yapıp sizi 15 saniye geciktiriyormu? Yoksa hemen mi açıyor?

Cevap belli yani. Hemen açıyor bu telefon. Bu ram kullanımı istatistiklerine neden bu kadar takılıyorsunuz hala çözemiyorum. Gerçekten bunu bir açklarsnız sevinirim :)

2 GB ram olan bir telefonun neden hepsi dolu ? 2 GB ramini telefonun bütün sistemi kaplıyorsa. 2 GB koymayacaksin. Değilmi güzel kardeşim ?

• Telefonu kılıfla kapla kullanan var mıdır ? hangi kılıfı kullanıyorsunuz memnun musunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.