Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 Zoom lanse edildi: 10x optik yakınlaştırma yapabilen akıllı telefon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
3.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orislevin

Eşşeğe deve hörgüçü takmışlar

en güzel göz bu hayvandadır mt2 deki charınız ban yemiş

• Kusura bakmasın ama salak saçma işler yapmaya başladın Samsung, Yani para hırsınında bir sınırı var. Samsung yakında ürettiği çamaşır makinesinede Samsung Galaxy Washer der sanırım. Bir marka değeri tutturdular her b.ka Galaxy demeye başladılar. Süper telefon fakat iyiki S4 almamışım çünkü bir anda 4 farklı S4 çıktı. Mesela S4 alıp ulan S4 active tam bana göreymiş ama ben bunu aldım diye üzülen çok tüketici vardır eminim. Yanlış bir politika yapıyor Samsung ve her an bu onların yüzüne patlayabilir. Yapacaksan farklı isimlerde yap bari.

• Sony DSC-T110 gibi yine optik zoom yapabilen ama objektif kısmı kasanın içinde olan bir tasarım üzerinde niye yoğunlaşmamışlar akıl almıyor. Ha 10x olmazda 5x olur çok mu önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: efe7182

Arka tarafını bi göremedik

http://www.donanimhaber.com/ekran-karti/galerileri/Samsung-Galaxy-S4-Zoom_5.htm

• bence çok gereksiz birey olmuş düşünsene bunu telefon diye cebinde taşımak zorunda olduğunuzu çok yorar ve hiç kullanışlı değil fotoğraf makinesi al buna vereceğin paraya ve gerektiği zamanlarda yanına al ve kullan daha mantıklı ve daha kaliteli fotoğraf çekmiş olursun benim gözümde çok gereksiz gerçekten

• Bune böyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 12 Haziran 2013; 13:15:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildigin takoz olmus.

• Çektiği fotoları görelim bakalım, neden olmasın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: orislevinEşşeğe deve hörgüçü takmışlar
    en güzel göz bu hayvandadır mt2 deki charınız ban yemiş

Ne diyorsun hiçbir şey anlamadım ? Eşşeğin gözleri güzeldir evet :P

• Nokia 808'e kaba bir telefon olmuş diyenler bu telefon hakkındaki yorumları neler acaba ? Bu arada telefonum Arc S yani bana göre bir tasarım harikası ;)

• Bence harika olmuş. Note serisinde de böyle bir geliştirmeye gitse keşke Samsung. Ciddi ciddi düşünürüm.

Bir de vizör koysalar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 12 Haziran 2013; 13:49:47 >
  • Kompakt-Like
  • Samsung kimseye alan bırakmıyor, en iyi telefonuda en kötüsünü de ben yaparım ancak diyor...
  • Bunu cebine koyan adamın bazı sorunları vardır :)

• evrim yok diyenlere kanıt: telefon kamera arageçişformu bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MxFxOx -- 12 Haziran 2013; 14:44:38 >
  • amerika ve koreye özel yapar. ram oranını artırır. diğer ülkelere bu şekilde sürer olur biter. samsung kullanıcısı olarak soğudum bu markadan android kullanırsam lg Nexus 4 düşünüyorum olmazsa iphone olacak. bu kadar otomasyon akla kalbe mideye zarar.

• Bunu tasarlayan adam, tasarlarken ne ictiyse artik aynisindan bende icmek istiyorum :D

3.1-6.3 diyafram araligi nedir yaa ?? Yine bit kadar sensorle gelecegi besbelli

sen okadar kalin, takoz bisey yapiyosun bari profs.ce sensor ve diyafram araliklari koy yaaa, malmisin samsssunk :p

• Samsung 3310 un tahtına göz dikti.

• bence bu kadar kameranın içine telefon koymuş bir model yerine orta şekerli gelişmiş kameralı daha kompakt bir model olabilirmiş nokia'nın yeni çıkaracağı lumia EOS gibi.zevk meselesi bekleyip görücez.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.