Şimdi Ara

Samsung Galaxy s4 Onarım ücreti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonum hat varken açıldığında donuyor ve tekrar kapanıyordu. Hat takılı olmadığında sıkıntı yok çalışıyor. Herneyse servise gönderdim
    üzerinde şu şekilde not var. "Rootlu cihaz onarım anakart ile mümkün 800 Tl." Böyle saçmalık var mı ? telefonun sıfırı zatenNe kadar da böyle bir ücret istiyorlar. Ayrıca Rootlu cihaz derken telefona root atılmışmı demek istiyor tam anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PcExpertt -- 22 Ekim 2014; 16:59:28 >

• Sammobile dan telefonuna ait romu indir odin ile flashla sorun büyük ihtimal çözülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

Sammobile dan telefonuna ait romu indir odin ile flashla sorun büyük ihtimal çözülür

Teşekkür ederim biraz önce bir telefoncuya verdim. Eğer oda yapamazsa deneyeceğim hocam. Umarım sorun çözülürde iyi bir fırça çekerim. 800 Tl ne demek dalga geçer gibi. 2 ay öncede ekran kırılmıştı 450 tl ona vermiştim
  • Geçmiş olsun hocam, 800 tl ne demek ya makaramı yapıyolar adammı seçiyolar bunlar, işte ülkeye zarar başka bişey değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.