Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fakcakaya

quote:

Orijinalden alıntı: cankat87

Merhaba
    Ben samsung s4 mini kullanıyorum sürümü 4.2.2 root yapmak istiyorum sebebi;
    1- Otomatik olarak arka planda çalışan uygulamaları (gereksiz gördüklerimi durdurmak) Böylelikle şarj ve ram den tasarruf edeceğimi düşünüyorum doğrumudur.
    Bu yukarıda bahsedilen geçi efektlerini arka planda çalışan uygulamaları kapattım.Bu şarjı 3 gün giden nasıl gidiyor anlamadım cidden =) Ben akşam 7 de eve geldiğimde gün içerisinde şarj etmemişsem şarjsız kapıdan giriyorum 12 saat te bitiyor gibi diyim günde ortalama 10 dk oyun 20 msj 30dk telefonla konuşsam 1-2 saatte internte giriyorumdur =)Başkada birşey yapmıyorum

2-Paralı olan uygulamaların kırılmış bedava versiyonlarını yüklemek ( var mı bilmiyorum apple kullanıyordum onda JB vardı böylelikle hiç bir ürüne para vermedim.)

3-root yaparak rom kapasitesine harici kartı da dahil etmek istiyorum ( Bu yapacağım işlem sonunda 8 gb olan hafıza 16gb olucak yavaşlamaya neden olur mu ?)

4-Sanırım çok uygulama yüklemişim telefon kasıyor gece yatıyorum sabah beni arayan ulaşamıyor işe geç kaldım bir kaç sefer ya da programlar mı çakışıyor acaba
    Bir kaç birşey daha yaptım bakalım ne olacak =) düzelirse işe yarayan programları söylerim.

5- yüklü olan programları bilgisayarıma yedeklerini almak istiyorum bunun için bir program var mı yoksa otomatikl yapıyorsa nasıl bn bulamadım itunes gibi birşeyi var mı ?

6-İlk açılışta ve sonrasında açık kalıcak uygulamları seçe bileceğim bir program var mı sanırıım bunun içinde root gerekli bu s4 mini 4.2.2 ye nasıl yapılıyor bulmam gerek sanırım.Burda yapan varsa anlatırsa tabi telefonu sorunsuz şarjı uzun ve performansı iyi olduysa lütfen :D

Teşekkür ederim sizler bilgilerinizi benim paylaşırsanız bende günü geldiğinde bir başkasına yardım edebilecek kadar bilgi edinirim.
    Saygılarımla
    Cankat

slm,lar kısaca cevaplamaya çalışayım....

1.root ile arkaplanda çalışan prg.leri durduradabilirsiniz kaldıradabilirsiniz...ram'dan tasarruf edince cihaz hızlanıyor evet ama bataryaya çok etkisini göremedim ben...şarjın 3 gün gitmesi fasafisodur......

2.androidde bu işi Blackmart denilen yazılımla yapıyorsunuz...

3.deneme imkanım henüz olmadı..ama harici 64gb microsd kart taktım yarıya kadarda doldurdum yavaşlama olmadı....

4.advanced mobil care'yi deneyebilirsiniz....

5.androidde yedek işlemi root olmadan yapılamıyor...cihazı root yaptıktan sonra titanium bacup proğramı çok iidir bu konuda...

6.root gereklidir......aşağıdaki vereceğim linkten s4 miniye nasıl root edeceğiniz açıklanmıştır....
    http://forum.donanimhaber.com/m_80169510/f_//tm.htm#80302575

selamlar...

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
    Sanırım root yaptım sanırım bunu nasıl anlayacağım ? verdiğiniz link teki şekli ile
    iyi b.k yedim diye düşünüyorum =)
    Unroot nasıl yapılır bilen var mı bir problem olursa 0 lamak kutusundan çıktığı haline çevirmek amaçlı iphone larda jb geri çevriliyor bunda oluyor mu ?
    root lu iken arkada çalışan uygulamları ben açmadığım sürece açılmamasını sağlamak istiyorum bunları seçebileceğim bir program var mı ?
    bir bi rom u genişletmek sd kartıda kullanmak istiyorum.
    ve telefon rom un daki programları sd ye nasıl taşicam telefonun hafızası doldu =) program ayarlarından sd card a taşı dedim okey oyunu vardı taşınamıyor dedi =)
    Kullanan yapan bir arkadaş varsa lütfen yardımını bekliyorum =)
    saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: AYSST

arkadaşlar şu şarj olayına yeni bakış açısı getirmek istiyorum başıma gelen bi olay sonrası

dün yazmıştım telefon ekranını tv ekranına aktardım diye. dün akşam bizimkiler fotoğraflara bi bakalım tv den diye tutturdular baktım şarj %15 biraz gösterir sonra şarja takarım dedim. telefonu tv ye bağlayamadım özellik için şarj az dedi telefon. babam tutturdum biraz şarja takıver diye hiç istemiyordum ama hadi 5-10 dk takayım madem dedim gönlü olsun diye takmaz olaydım :D çıkardım %28 e çıkmıştı. bağladım televizyona resimler bakıldı yorumlar yapıldı falan gece yatarken %20 vardı. sabah aldım şarjdan %100 (tüm şarjlarımı bu şekilde yapıyorum gece bırakıp sabah alıyorum başka zamanım yok çünkü) wc-mutfak yaptım geldim 5 dk geçmeden şarj 99 a indi ahan dedim başlıyo :S sizin bahsettiğiniz sorun bugün bende oluyor. şuan şarj %50 de normalde olsa bugünkü kullanımımla %89 larda falan gezinmesi lazımdı. telefonun kısa süreli şarja takıp çıkarıyorsanız yada %10 ve altına inmeden şarj etmeye başlıyorsanız sizdeki bu hızlı azalma sorunu yaşanıyor olabilir.
    daha önceki mesajlarımda hep bahsettim 3-4 günü çıkarıyor telefonum ama ilk defa az kullanımda kendi kendine şarj tüketti telefonum açıkçası şuan biraz tedirginim geçmemesinden korkuyorum. inşallah bi sorun çıkmaz yarın %2 ye kadar indirip öyle koyacağım şarja eski haline döner diye umuyorum. sizlerin şarj sorununuz bundan kaynaklı olabilir. 2 gün sonra kesin sonucu yazarım

ŞARJ SORUNU YAŞAYAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE

KONUYU FAZLA UZATMAYACAĞIM

ÜSTTEKİ 2 GÜN ÖNCE YAZDIĞIM YAZININ ALINTISINDA BAŞIMA GELEN OLAYI OKUYABİLİRSİNİZ. NORMALDE TELEFONU TEK ŞARJLA 4 GÜN KULLANDIĞIMI YAZMIŞTIM.

BU SORUNU YAŞADIKTAN SONRA TELEFONU NORMAL OLARAK KULLANDIM ŞARJI TAMAMEN BİTTİ TELEFON KAPANDI. 3 SAAT KAPALI HALDE ŞARJINI YAPTIM. TELEFON ESKİSİ GİBİ NORMAL PİL HARCADIĞI HALİNE GERİ DÖNDÜ. BU OLAYDAN DA ANLAŞILIYOR Kİ: ŞARJ SORUNU YAŞAYAN ARKADAŞLAR TAMAMEN KENDİ ŞARJ ETME TARZINIZ YÜZÜNDEN PİL ÇABUK TÜKENİYOR.

BUNDAN SONRA TAVSİYEM KISA SÜRELİ ŞARJLAR İLE TELEFONU ŞARJ ETMEYİN PİLİN TAM DOLMASINI BEKLEYİN. ŞARJA TAKMAK İÇİN %10 UN ALTINA İNMESİNİ BEKLEYİN.

BU GECE SADECE %1 AZALMA OLDU ÜSTTE @frhtckr ARKADAŞIMIZIN KOYDUĞU FOTOĞRAFTA DA GÖRECEĞİNİZ GİBİ 9 SAATTE BİLE BAZEN %1 BİLE ŞARJ YEMİYO TELEFON.

• quote:

Orijinalden alıntı: zztks

quote:

Orijinalden alıntı: seboist64

Arkadaşlar bende bugün S4 Mini alarak aranıza katıldım, selamlar

Telefonu açtığımda şarj %60 kusurdu, telefonu baştan aşağıya ayarlar, uygulamalar, kişiselleştirmem bir saat kadar sürdü. Ama şarj hala 50'lerde, tamamen bitirip sabaha kadar şarjda tutmayı düşünüyorum, önceki telefonuma da aynısı uygulamıştım, şarj formu gayet iyiydi. Xperia Ray den sonra gerek ekran cümbüşü gerek hız olarak beni gereksinimim üzerinde memnun etti. Şuan kullandığım sosyal medya uygulamalarını ve sevdiğim Clean master uygulamasını kurdum. Oyun oynamadığım için o işe hiç girişmedim, belki tavsiye ederseniz bi oyun yükleyebilirim. Şimdilik tek sorum şu;

• Bu FlipCover kapak benim tam kapanmıyor, yani telefonu bir yere bıraktığımda ön kapak kendiliğinden hafif açılıyor, havada kalıyor biraz, zamanla tam oturur mu?

Hayırlı olsun önce kardeşim kapak zamanla oturuyor bende öyle olmuştu yani

isterseniz bizim dükkanda mıknatıslı war bende s4 mini kullanıyorum mıknatıslı aldım çok da güzel oldu fotosunu isteyene atarım adanada dükkan bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafaz00m

quote:

Orijinalden alıntı: zztks

quote:

Orijinalden alıntı: seboist64

Arkadaşlar bende bugün S4 Mini alarak aranıza katıldım, selamlar

Telefonu açtığımda şarj %60 kusurdu, telefonu baştan aşağıya ayarlar, uygulamalar, kişiselleştirmem bir saat kadar sürdü. Ama şarj hala 50'lerde, tamamen bitirip sabaha kadar şarjda tutmayı düşünüyorum, önceki telefonuma da aynısı uygulamıştım, şarj formu gayet iyiydi. Xperia Ray den sonra gerek ekran cümbüşü gerek hız olarak beni gereksinimim üzerinde memnun etti. Şuan kullandığım sosyal medya uygulamalarını ve sevdiğim Clean master uygulamasını kurdum. Oyun oynamadığım için o işe hiç girişmedim, belki tavsiye ederseniz bi oyun yükleyebilirim. Şimdilik tek sorum şu;

• Bu FlipCover kapak benim tam kapanmıyor, yani telefonu bir yere bıraktığımda ön kapak kendiliğinden hafif açılıyor, havada kalıyor biraz, zamanla tam oturur mu?

Hayırlı olsun önce kardeşim kapak zamanla oturuyor bende öyle olmuştu yani

isterseniz bizim dükkanda mıknatıslı war bende s4 mini kullanıyorum mıknatıslı aldım çok da güzel oldu fotosunu isteyene atarım adanada dükkan bu arada

kardeş hertürlü fotolarını koy. normal dükkandan alcağımıza senden alırız. kargo 4 tl bişi zaten

• quote:

quote:

arkadaşlar şu şarj olayına yeni bakış açısı getirmek istiyorum başıma gelen bi olay sonrası

dün yazmıştım telefon ekranını tv ekranına aktardım diye. dün akşam bizimkiler fotoğraflara bi bakalım tv den diye tutturdular baktım şarj %15 biraz gösterir sonra şarja takarım dedim. telefonu tv ye bağlayamadım özellik için şarj az dedi telefon. babam tutturdum biraz şarja takıver diye hiç istemiyordum ama hadi 5-10 dk takayım madem dedim gönlü olsun diye takmaz olaydım :D çıkardım %28 e çıkmıştı. bağladım televizyona resimler bakıldı yorumlar yapıldı falan gece yatarken %20 vardı. sabah aldım şarjdan %100 (tüm şarjlarımı bu şekilde yapıyorum gece bırakıp sabah alıyorum başka zamanım yok çünkü) wc-mutfak yaptım geldim 5 dk geçmeden şarj 99 a indi ahan dedim başlıyo :S sizin bahsettiğiniz sorun bugün bende oluyor. şuan şarj %50 de normalde olsa bugünkü kullanımımla %89 larda falan gezinmesi lazımdı. telefonun kısa süreli şarja takıp çıkarıyorsanız yada %10 ve altına inmeden şarj etmeye başlıyorsanız sizdeki bu hızlı azalma sorunu yaşanıyor olabilir.
    daha önceki mesajlarımda hep bahsettim 3-4 günü çıkarıyor telefonum ama ilk defa az kullanımda kendi kendine şarj tüketti telefonum açıkçası şuan biraz tedirginim geçmemesinden korkuyorum. inşallah bi sorun çıkmaz yarın %2 ye kadar indirip öyle koyacağım şarja eski haline döner diye umuyorum. sizlerin şarj sorununuz bundan kaynaklı olabilir. 2 gün sonra kesin sonucu yazarım

ÜSTTEKİ 2 GÜN ÖNCE YAZDIĞIM YAZININ ALINTISINDA BAŞIMA GELEN OLAYI OKUYABİLİRSİNİZ. NORMALDE TELEFONU TEK ŞARJLA 4 GÜN KULLANDIĞIMI YAZMIŞTIM.

BU SORUNU YAŞADIKTAN SONRA TELEFONU NORMAL OLARAK KULLANDIM ŞARJI TAMAMEN BİTTİ TELEFON KAPANDI. 3 SAAT KAPALI HALDE ŞARJINI YAPTIM. TELEFON ESKİSİ GİBİ NORMAL PİL HARCADIĞI HALİNE GERİ DÖNDÜ. BU OLAYDAN DA ANLAŞILIYOR Kİ: ŞARJ SORUNU YAŞAYAN ARKADAŞLAR TAMAMEN KENDİ ŞARJ ETME TARZINIZ YÜZÜNDEN PİL ÇABUK TÜKENİYOR.

BUNDAN SONRA TAVSİYEM KISA SÜRELİ ŞARJLAR İLE TELEFONU ŞARJ ETMEYİN PİLİN TAM DOLMASINI BEKLEYİN. ŞARJA TAKMAK İÇİN %10 UN ALTINA İNMESİNİ BEKLEYİN.

BU GECE SADECE %1 AZALMA OLDU ÜSTTE @frhtckr ARKADAŞIMIZIN KOYDUĞU FOTOĞRAFTA DA GÖRECEĞİNİZ GİBİ 9 SAATTE BİLE BAZEN %1 BİLE ŞARJ YEMİYO TELEFON.

deneyeceğim, bu gün 32 den 65 e şarj ettim, 1 saat oyun oynadım ve 3 saat sonra kapandı.
    şoktayım...

• quote:

quote:

1 kere oldu sadece o şarjımın gece hiç gitmemesi . telefon kapandı. eve vardım şarja taktım doldu. sonra gece yatınca kapatsam mı kapatmasam mı diye düşünüyordum cihazı. kapatmadım. sabah kalktım şarjım %100 hiç eksilme olmamış.(geliştirici seçenekleri açık. arkaplan işlemi ''yok'' seçeneği işaretli) bu 1 saate yakın daha sürdü şarj eksilmemesi. sonra şarjım bir süre sonra kullanırken gözle farkedilir derece azalmaya başladı. ama gine o zamanda telefon akşama çıkardı beni. pekte fazla birşey yapmıyorum ama şarjımın bu kadar çok gitmesinden şikayetçiyim. geliştirici seçeneği gibi birşey olmasaydı herhalde ben telefonu servise gönderiyordum şuanda göndermeye niyetim var ama göndermek istemiyorum. bugün facebook uygulaması açıkken kendiliğinden kamerayı filan açtı. ben kapatıyorum o açılıyor bu 1-2 sefer devam etti sonra kesildi. aynı şekilde yine facebook uygulamasında bildirimleri güncelleyince programdan atıyor

bugünde şarjımı %1 e düşürüp öyle şarja taktım. şuanda telefon açık ve şarjda yaklaşık bi yarım saattir şarj oluyor %30 kadarı dolmuş durumda.

dün ben telefonu şarjda bırakıp yattım. saat 5te uyanıp şarjdan çıkardım. sonra yattım sabah 7,30da uyandığımda az eksilme gördüm. '' kullanmadığım halde '' şarj kendiliğinden 90lara 88lere düştü. telefonu kapattım. bataryayı çıkarıp taktım düzeldi gibi. bugün şarjım %1 olana kadar yaklaşık cihazı 12-13 saat kullanmışım ama bu geliştirici seçenekleri aktif bir şekilde kullanım. zaten onu aktifleştirmesem şarjım su gibi akıp gidiyor

şarjımda hiç eksilme olmamış dediğim zaman o gün telefon 20 saat açıktı. 7-8 saat gece açık kaldı zaten. o zaman zarfında hiç şarjım gitmedi. bugün ise 12 saat kullanım yazıyor ayarlar/pil sekmesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 11 Eylül 2013; 22:49:24 >

• arkadaşlar bu telefona tema yükleyemiyoruz dimi symbiandaki gibi tek bildiğim launcher yüklenebiliyor :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefon mu nexus4 mü ?
  • Şarjımı dolduruyorum %100 oluyor. 10dakika daha bekliyorum çıkartıyorum. 1-2 dakika sonra %99 a düşüyor. bunu alacağıma aklımdaki telefonu alsaydım keşke( jiayu g3s )

40 dakikadır açık telefon. %3 şarjı gitmiş. geliştirici modunda hep(arkaplan işlemi YOK seçeneği işaretli). telefon televizyonun üstünde duruyor. durduğu yerde şarjı gidiyor. kafayı yemek üzereyim

faturasını çıkartıp servise göndericem önümüzdeki günlerde. yeter artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 11 Eylül 2013; 22:50:45 >

• Merhaba arkdaslar,s4 minimi 2 aydir kullaniyorum.samsung telefon tecrübelerime gore s4 minide yazilimsal sorunlar bulunmakta.fakat en kisa surede güncelleme ile bu sorunlar ortadan kalkacaktir.batarya sorunlari 3 kisiden ikisinde mevcuttur.ayrica yazılım itibariyle ekran kartini tam optimize kullanamiyor cihaz.bir oneri olarak tel deki birkac gereksiz uygalama var fakat bunlari kapamayin yada sd ye tasimayin cunku telin optimize edilmis bir kurulumu var.bu bozuldugunda tel kararsizlasiyor. Zamanla takilma ve jarz sorunlari başlıyor.jarzdan cikarinca direk 99 düşüyor. Bu kronik bir sorun.genelde var. Android de onemli olan ramdir.bu telefonu olmaniz icin en önemli sebeplerden biri bu digeride telin ergonomik boyutlaridir.1 aya yakin bir zamanda 4.3 gelince bu telefonun performansi en az iki kat artacaktir.
  • Merhaba arkadaşlar:

Bildiğiniz üzere s4 mini nin hafızası 5gb . Bu yüzden oyunlar uygulamalar seçeneklerimiz azalıyor. Ve öğrendiğimie göre s4 te uygulamaları sd karta taşıma güncellemesi gelmiş. +++ Olarak da bir sitede s4 minide sd karta uygulama atılabildiği söylenmiş.

Fikirlerinizi almak isterim .

Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: admtrn

sekronizasyno açok, outlook facebook bildirimleri geliyor mesela, ancak gmail gelmiyor...

şöyle bi durumda var: gmail epostalarını ben daha evvel outlook epsta kutuma yönlendirdim... gmaile gelen bir epsota outlook a düşüyor (outlook bunlar için bildirim sunmuyor sadece kendi gln kutusu için bildirim sunuyor)

acaba bundan mı kaynaklı ki

ARKADAŞLAR MERHABA,
    Eğer Gmail Outlook Hesabınıza yönlendirilmiş ise, SamsunsS4Mini Gmail uygulaması bildirim yapmıyor. Gmail Seçeneklerden bu özelliği kaldırdığınız zaman, istediğimiz gibi bildirim gelmektedir.
  • arkadaşlar bir şey aklıma geldi danışmak istedim. başka bi android cihazda bulunan oyunları hafıza kartını o cihaza takıp taşısak sonrada hafıza kartını s4 miniye taksak oyunlar çalışır mı ve telefonda yer kaplama sorunu çözülür mü ?

mesaj, telefon görüşmeleri ve data kullnımından sonra iletim mesajı geliyo mu? işte bu kadar kullandınız bu kadar hakkınız kaldı vs ?

bildirim ışığına açıklık getirebilir miyiz ? yanıp sönen bi yer var mı ?

çoğu kişi sesin kısık çalıştığından şikayetçi. eski sayfalarda okuuştum herhalde 'music volume eq' programı varmış google play de çoğu kişi memnun kalmış ama yorumlarda bi kişi dikkatimi çekti telefonun höporlerini patlattı çok yüksek olduğu için demiş. ben size haber vereyim de sonrasına siz karar verin
  • Telefonu ekranı yere gelecek şekilde yumuşak bir zemine bırakın arka kameranın üzerine parmağınızla hafifçe vurun içerden çıt çıt diye bir ses geliyor kapağı açtım aynı şeyi denedim ses yine geliyor nerden geliyor anlamadım sizde de böyle mi.
  • blexmex kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Cidden oyunlar uygulamalar falan sd karta taşıyabiliyor muyuz ??
    Taşıyabiliyorsak da hangi sd kartı almamızı önerirsin ilerde sorun çıkartmasın .
    Şimdiden teşekkürler :) @blexmex
  • quote:

bildirim ışığına açıklık getirebilir miyiz ? yanıp sönen bi yer var mı ?

Bildirim ışığı yok maalesef. Bu telefonu hâlâ almadıysam bu eksikliğin payı büyük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatargs

Merhaba arkdaslar,s4 minimi 2 aydir kullaniyorum.samsung telefon tecrübelerime gore s4 minide yazilimsal sorunlar bulunmakta.fakat en kisa surede güncelleme ile bu sorunlar ortadan kalkacaktir.batarya sorunlari 3 kisiden ikisinde mevcuttur.ayrica yazılım itibariyle ekran kartini tam optimize kullanamiyor cihaz.bir oneri olarak tel deki birkac gereksiz uygalama var fakat bunlari kapamayin yada sd ye tasimayin cunku telin optimize edilmis bir kurulumu var.bu bozuldugunda tel kararsizlasiyor. Zamanla takilma ve jarz sorunlari başlıyor.jarzdan cikarinca direk 99 düşüyor. Bu kronik bir sorun.genelde var. Android de onemli olan ramdir.bu telefonu olmaniz icin en önemli sebeplerden biri bu digeride telin ergonomik boyutlaridir.1 aya yakin bir zamanda 4.3 gelince bu telefonun performansi en az iki kat artacaktir.

O programlarin çoğu gereksiz bunu herkes biliyor. Gereksiz uygulama ne demek daha fazla ram kullanımı demek. Gelistirici seceneklerini aktif edince onlardan kurtuluyoruz. Gerci ben aktiflestirmesemde olur çünkü hepsi normaldede devre dışı. Normalde 700mb ram kullaniyordu tel. Şimdi hiçbirşey açık degilken max.450mb ram harcıyor. Ben onlari niye etkinlestireyim ki. Zaten şarj sorunum var. Onları etkinlestirsem sarjim daha fazla gidicek.
    Kısacası gereksiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 12 Eylül 2013; 15:47:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: frhtckr

Gelistirici seceneklerini aktif edince onlardan kurtuluyoruz. Gerci ben aktiflestirmesemde olur çünkü hepsi normaldede devre dışı.

bunu nasıl yapıyoruz hocam? root yaptıktan sonra mı?
  • hayırlı uğurlu olsun şimdiden deneyimlerinizi sorularınızı burdan sorarsanız elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: adilbyksk

Merhabalar arkadaşlar, yarın sabahtan itibaren bende bir S4 mini kullanıcısı olacağım inşallah :) 6 yıl önce Nokia'nın 6220c modelinden bu yıl çıkmş olan s4 miniye geçişin muhteşem olacağını düşünüyorum :) Yine bi 6 yıl kullanırım gibi S4 miniyi

Araştırmalarım, forumları takibim sonucu bu telefonun benim olmasını gerektiğini düşündüm. Yarın sabah K.V.K - Genpa ürünü peşin fiyatı 1080 siyah renk telefonu taksit ile 1150 tl fiyat olarak alacağım :) Güvenilir bir yer; fiyat olsun, garanti olsun. Umarım benimde buraya faydalı bilgilerim dokunur

kardeşim media markt a bakmanı öneririm 1099 lira taksit seçeneğini bilmiyorum ama

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.