DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
★★ SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] ★★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.057
Cevap
131
Favori
555.438
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] ★★
Sayfaya Git:
Sayfa: << < önceki 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 sonraki >>>
Giriş
      867 Mesaj
      09 Eylül 2013 12:30:34
      Yakın zamanda Galaxy S'i verip yeni bir telefon almayı planlıyorum. S3 mü alayım yoksa S4 mini mi? Hangisini önerirsiniz?

2015 Volkswagen Jetta TDI DSG
    • Çavuş
      46 Mesaj
      09 Eylül 2013 12:36:11
      Merhaba Arkadaşlar benim s4 mini den 4 haneli özel numaralara mesaj atamiyourum. Ornegin.
      Gecen vodafone mesaj hakkı iptali için IPTAL HYMAKSI yazip 7999 a mesaj yolladim basarisiz dedi hepsinde boyle oluyor...
      Ne yapabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1649 Mesaj
      09 Eylül 2013 12:56:37
      quote:

Orijinalden alıntı: frhtckr

Alıntıları Göster

Ben metal olsun demedimki? Htc gibi Aliminyum kasasi olsaydi daha iyi olurdu

aliminyum metal zaten la. o daha çok ısınıyo zaten. htc one forumuna bak bi

Zaman değilmiş geçen ömürmüş anlamadık ...
    • Er
      5 Mesaj
      09 Eylül 2013 16:20:45

quote:

Orijinalden alıntı: baboker

bu ısınma olayına ben henüz rastlamadım.. gerçi daha 2 günlük kullanıcıyım

Ciddi bir ısınmadan bahsetmiyorum bende normal kullanımda. Mesela eski telefonum bildiğin soğuk olurdu elime aldığımda bu ılık ılık böyle devamlı hafiften alışkın değilim ondan karşılaştırıyım dedim

Bahsedilenler: baboker

• Er
      5 Mesaj
      09 Eylül 2013 16:22:48
      Bu arada bahsettiğim kalibrasyonla ilgili bi yazı okudum, akıllı bataryalarda şarj yüzde 5 in altına düştüğünde şarj ederseniz batarya kendini kalibre edip daha sağlıklı bir performans sunuyormuş arada uyarı verene kadar boşaltıp fullemek lazım sanırım sürekli olmasada

• Yüzbaşı
      737 Mesaj
      09 Eylül 2013 18:43:03
      Facebook , twitter , whatsapp bide milyoner diye bir oyun var o bide günde 1-2 saat Dh girsem şarjım çok gider mi acaba ?

ŞAMPİYONLUK YAKIN,IŞIKLARI KAPATIN !

• Yüzbaşı
      314 Mesaj
      09 Eylül 2013 18:51:39
      Bende aldım arkadaşlar gayet güzel telefon
      takipdeyim....

• Er
      3 Mesaj
      09 Eylül 2013 20:15:25
      Arkadaşlar batarya sıcaklığını ölçüyorum altta Quick start tusu var ona basınca batarya bırden %20 cıvarı dusuyor bı fıkrı olan var mı?

• Binbaşı
      1527 Mesaj
      09 Eylül 2013 22:40:37
      quote:

Orijinalden alıntı: acayipboy

Arkadaşlar batarya sıcaklığını ölçüyorum altta Quick start tusu var ona basınca batarya bırden %20 cıvarı dusuyor bı fıkrı olan var mı?

cpuz programını yükle. orda batarya sekmesine gel orda yazar kaç derecede çalıştığı.
      ben başka programdan bakmıyorum hep cpuz programını kullanıyorum. hem sistem bilgisini veriyor hemde batarya bilgilerini gösteriyor.

HUAWEI Ascend P7, Kirin 910T QC 1.8GHz CPU, 2GB RAM, 1920x1080 FHD, Mali-450MP4 GPU
    • Yüzbaşı
      401 Mesaj
      10 Eylül 2013 11:12:14
      merhaba arkadaşlar telefonu yaklaşık 1 aydır kullanıyorum genel olarak memnunum yalnız bi sorum olacak..

telefonda çekmiş olduğumuz resimlere bakarken yani galeride gezerken geçişler sırasında bariz takılmalar oluyo ve bu sürekli böyle acaba sizler de böyle bi sorun varmı?

• Şövalye
      2115 Mesaj
      10 Eylül 2013 11:33:31
      Selamlar,

Telefonu alalı yaklaşık 3 hafta oldu. Gayet memnundum ta ki bu sabaha kadar.
      Butonun sağ ve solundaki dokunmatik Menü ve Geri tuşları çalışmıyor.
      Bununla daha önce karşılaşan var mı aramızda?

• Binbaşı
      1527 Mesaj
      10 Eylül 2013 12:19:17
      quote:

Orijinalden alıntı: ozden05

merhaba arkadaşlar telefonu yaklaşık 1 aydır kullanıyorum genel olarak memnunum yalnız bi sorum olacak..

telefonda çekmiş olduğumuz resimlere bakarken yani galeride gezerken geçişler sırasında bariz takılmalar oluyo ve bu sürekli böyle acaba sizler de böyle bi sorun varmı?

quote:

Orijinalden alıntı: emredici

Selamlar,

@ozden05 çok resim varsa yapabilir. bende takılma filan olmuyor. bende toplasan 70taneden fazla resim yoktur

@emredici ben dahi hiçkimsenin böyle bir sorunu olmamıştır herhalde. servis yolu gözüküyor sizin cihaza

ilk defa akşam yatıp sabah kalktığımda şarjımın %1'i bile gitmediğine sevindim

şuan %80 şarjım var. 13 saat açık kalmış telefon ve ben biraz internete girdim. yani bi 3-4 saat kullanımda %20 şarjım gitmiş diyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frhtckr -- 10 Eylül 2013; 12:29:32 >

HUAWEI Ascend P7, Kirin 910T QC 1.8GHz CPU, 2GB RAM, 1920x1080 FHD, Mali-450MP4 GPU
    • Binbaşı
      1894 Mesaj
      10 Eylül 2013 12:36:53
      Telefon hakkında yapılan bir yorumda hoperlörünün zayıf olduğunu ve kalabalık ortamlarda telefonun zil sesinin zor duyulduğundan bahsedilmiş. Gerçekten de telefonun zil sesi çok mu zayıf?

• Teğmen
      118 Mesaj
      10 Eylül 2013 12:38:27
      Merhaba arkadaşlar s4 mini de note2 de oldugu gibi mesaj,cvpsiz arama falan geldiginde yanip sönen led uygulamasi yokmu varsa nasil aktif edebilirim acaba

• Şövalye
      2115 Mesaj
      10 Eylül 2013 13:21:04
      quote:

Orijinalden alıntı: emredici

Selamlar,

Arkadaşlar yukarda belirttiğim sorunu şöyle çözdüm, kayıtlı bulunsun:

Telefonu kapatıp yeniden açtım: BAŞARISIZ
      Telefonun pilini çıkarıp taktım: BAŞARISIZ
      Telefonu yedekleyip fabrika ayarlarına döndürdüm: BAŞARISIZ
      Telefonu tekrar açtım: BAŞARISIZ
      Yedekleri geri yükledim, telefon reset attı: BAŞARILI

Ne oldu, ne değişti anlamadım. Bence geçici bir çözüm oldu ama servis azabından şimdilik kurtardık.

• Binbaşı
      1527 Mesaj
      10 Eylül 2013 13:26:21
      quote:

Orijinalden alıntı: mert25

Telefon hakkında yapılan bir yorumda hoperlörünün zayıf olduğunu ve kalabalık ortamlarda telefonun zil sesinin zor duyulduğundan bahsedilmiş. Gerçekten de telefonun zil sesi çok mu zayıf?

ben cebimdeyken sesi arttır seçeneğini seçiyorum ama gine duyamıyorum özellikle tramvayda iken hiç duyamıyorum. kulağımda kulaklık varsa duyuyorum haliyle müzik duruyor telefona bakıyorum birisi aramış

şimdi ben bu telefonu 5800 ile kıyaslamak istemiyorum. ama ben 5800 da müzik dinlerken gerek kulaklıkla (bu arada samsung c3530 telefonun kulaklığı) olsun gerek hoparlör sesi olsun insan müzik dinlerken zevk alıyor 5800dan adı üstünde xpressmusic tabi :) yada ben öyle düşünüyorum

kutunun içinden çıkan kulaklığında sesi aşırı kötü(!) kullandığım kulaklık samsung c3530 telefonunun kulaklığı

1 seneden fazla olmuştur kullanıyorum çok sağlam. bunun aynısını kullanıyorum. kutunun içinden çıkan kulaklığa bin çeker ses kalitesi. bunu 5800 da kullanıyorum ses kalitesi 10 numara

5800 android olsaydı tadından yenmezdi diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frhtckr -- 10 Eylül 2013; 13:33:10 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      10 Eylül 2013 13:49:14
      zil ve mesaj sesi az çıkıyor.. bu konudaki eleştirilere katılıyorum..

• Teğmen
      118 Mesaj
      10 Eylül 2013 14:14:41
      Merhaba arkadaşlar s4 mini de note2 de oldugu gibi mesaj,cvpsiz arama falan geldiginde yanip sönen led uygulamasi yokmu varsa nasil aktif edebilirim acaba

• Yüzbaşı
      718 Mesaj
      10 Eylül 2013 14:16:32
      quote:

Orijinalden alıntı: frkebrr

galiba yok inşallah seni yanıltmamaışımdır ama bildiğim gördüğümde yok

• Teğmen
      118 Mesaj
      10 Eylül 2013 14:29:59
      Tsk ederim cvbn icin bende epey baktim bulamadim sarj olurken bile yanmiyor sasirmadim desem yalan olur :-)

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.