Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rabarba

Evet bu haberi bende okudum, mini serilerinin güncelleme sıkıntı yaşaması konusunda herhangi bir bilginiz var mı?

maalesef :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu resimi s4 mini ile çektim. Ortam aydınlıktı ve çiçeğin arka tarafında ağaç vs görüntü var. Ayarları değiştirdim çektim görüntü bu. Ama bi daha aynı görüntüyü çekemedim. Bu ayarı bilen varsa yazabilirmi.
    SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]

• quote:

Merhabalar,

Uzun zamandır bu telefonu inceliyorum buradan da okudum, biraz fiyatının düşmesini bekliyordum ama çevremden ve net üzerinden bu telefonun ileride güncelleme alması konusunda sıkıntı yaşayacağını duydum. Mini serisinin bu konudda her zaman geride olacağını düşünenler var. Bu konuda bir fikriniz var mı arkadaşlar? S3 yakın zamanda güncelleme alacakmış sanırım. Fiyatları da hemen hemen aynı, bu durum bir karşılaştırma sebebi olabilir mi sizce?

s3 de alsan bi zaman sonra güncelleme gelmeyecek telefona. Sadece s4 mini için değil her telefon için geçerli bu ama s4 mini 4.3 ü rahat alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

quote:

Merhabalar,

Uzun zamandır bu telefonu inceliyorum buradan da okudum, biraz fiyatının düşmesini bekliyordum ama çevremden ve net üzerinden bu telefonun ileride güncelleme alması konusunda sıkıntı yaşayacağını duydum. Mini serisinin bu konudda her zaman geride olacağını düşünenler var. Bu konuda bir fikriniz var mı arkadaşlar? S3 yakın zamanda güncelleme alacakmış sanırım. Fiyatları da hemen hemen aynı, bu durum bir karşılaştırma sebebi olabilir mi sizce?

s3 de alsan bi zaman sonra güncelleme gelmeyecek telefona. Sadece s4 mini için değil her telefon için geçerli bu ama s4 mini 4.3 ü rahat alır.

Çok sıkıntılı bir sorun değil aslında benim açımdan, ama insanların aldıktan sonra ki aa bu kadar parayı verdin bıdı bıdı muhabbeti rahatsız ediyor. O yüzden bunu da öğrenmek istemiştim teşekkür ederim.
  • Saolasın
  • sürekli güncelleme isteyenler Nexus marka telefon alsınlar..
  • Arkadaşlar konuyla bayağıdır ilgilenemiyorum k.bakmayın. İlk önce yaz okulundan dolayı giremiyordum şimdi de sürekli internete girdiğim 3g modemim çalındı, ve ineternete sık sık girme imkanım azaldı, bu sorunu da hallettikten sonra konuyla ilgilenmeye devam edeceğim. İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaslaslas

quote:

Orijinalden alıntı: Kafaz00m

quote:

Orijinalden alıntı: zztks

quote:

Orijinalden alıntı: seboist64

Arkadaşlar bende bugün S4 Mini alarak aranıza katıldım, selamlar

Telefonu açtığımda şarj %60 kusurdu, telefonu baştan aşağıya ayarlar, uygulamalar, kişiselleştirmem bir saat kadar sürdü. Ama şarj hala 50'lerde, tamamen bitirip sabaha kadar şarjda tutmayı düşünüyorum, önceki telefonuma da aynısı uygulamıştım, şarj formu gayet iyiydi. Xperia Ray den sonra gerek ekran cümbüşü gerek hız olarak beni gereksinimim üzerinde memnun etti. Şuan kullandığım sosyal medya uygulamalarını ve sevdiğim Clean master uygulamasını kurdum. Oyun oynamadığım için o işe hiç girişmedim, belki tavsiye ederseniz bi oyun yükleyebilirim. Şimdilik tek sorum şu;

• Bu FlipCover kapak benim tam kapanmıyor, yani telefonu bir yere bıraktığımda ön kapak kendiliğinden hafif açılıyor, havada kalıyor biraz, zamanla tam oturur mu?

Hayırlı olsun önce kardeşim kapak zamanla oturuyor bende öyle olmuştu yani

isterseniz bizim dükkanda mıknatıslı war bende s4 mini kullanıyorum mıknatıslı aldım çok da güzel oldu fotosunu isteyene atarım adanada dükkan bu arada

kardeş hertürlü fotolarını koy. normal dükkandan alcağımıza senden alırız. kargo 4 tl bişi zaten

ok atarrım tabi en yakın zamanda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ulaslaslas

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zztks

quote:

Orijinalden alıntı: seboist64

Arkadaşlar bende bugün S4 Mini alarak aranıza katıldım, selamlar

Telefonu açtığımda şarj %60 kusurdu, telefonu baştan aşağıya ayarlar, uygulamalar, kişiselleştirmem bir saat kadar sürdü. Ama şarj hala 50'lerde, tamamen bitirip sabaha kadar şarjda tutmayı düşünüyorum, önceki telefonuma da aynısı uygulamıştım, şarj formu gayet iyiydi. Xperia Ray den sonra gerek ekran cümbüşü gerek hız olarak beni gereksinimim üzerinde memnun etti. Şuan kullandığım sosyal medya uygulamalarını ve sevdiğim Clean master uygulamasını kurdum. Oyun oynamadığım için o işe hiç girişmedim, belki tavsiye ederseniz bi oyun yükleyebilirim. Şimdilik tek sorum şu;

• Bu FlipCover kapak benim tam kapanmıyor, yani telefonu bir yere bıraktığımda ön kapak kendiliğinden hafif açılıyor, havada kalıyor biraz, zamanla tam oturur mu?

Hayırlı olsun önce kardeşim kapak zamanla oturuyor bende öyle olmuştu yani

isterseniz bizim dükkanda mıknatıslı war bende s4 mini kullanıyorum mıknatıslı aldım çok da güzel oldu fotosunu isteyene atarım adanada dükkan bu arada

kardeş hertürlü fotolarını koy. normal dükkandan alcağımıza senden alırız. kargo 4 tl bişi zaten

ok atarrım tabi en yakın zamanda

işte fotolar orjinal değil belki ama gayet kaliteli beyazı da var dükkanda pencereli olanından
    SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]
  • konu uçmuş daha imza yok
  • Arkadaslar bu guncelleme konusunda ne kadar karamsarsizssiniz.ayrica nerden duyorsunuz bole duyumlari anlamiyorum.ben s3 mini bir sene boyunca kullandim.iki kere guncelleme aldi telefon.s4 mini 4.2 ile cikti piyasaya.s3 yerine s4 mini alin diye tavsiyede bulunuyorlar bir cok incelemede ve yorumda.nedeni ise daha guncel kalicagi icin.tabiki s4 gibi olmayacaktir yazilim destegi.varsayimlarla ve duyumlarla yanlis bilgilendirmemek gerekiyor insanlari diye dusunuyorum !

• Bende s4 mini sahibiyim tek sorunum kasma sorunu pocket soccer vb herşeyde rehberde menüde kasıyor ama farkedilecek kasma oyunlarda oluyor hemde arkaplan işlemleri 1 de bile oluyor bu 3-5 saniye kasma içinde mesela subwayda adam kontrol edilemiyor.Bende slikon kap var.Sarjım facebook,oyun birsürü şey yaptım 36 saat gitmiş bence iyi hafif güzel tek sorum şu kasma sorunu güncellemeyle düzelir diyorsunuz ama yeni güncelleme ne kadar zamanda gelir servisine yollayıp 1 ay beklemek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeVeR_MaN

Bende s4 mini sahibiyim tek sorunum kasma sorunu pocket soccer vb herşeyde rehberde menüde kasıyor ama farkedilecek kasma oyunlarda oluyor hemde arkaplan işlemleri 1 de bile oluyor bu 3-5 saniye kasma içinde mesela subwayda adam kontrol edilemiyor.Bende slikon kap var.Sarjım facebook,oyun birsürü şey yaptım 36 saat gitmiş bence iyi hafif güzel tek sorum şu kasma sorunu güncellemeyle düzelir diyorsunuz ama yeni güncelleme ne kadar zamanda gelir servisine yollayıp 1 ay beklemek istemiyorum.

Bende dediğiniz şeyleri yapıyorum ama en fazla 7-8 saat gördüm
    hocam bende sizin yaptiklarinizi yapıyorum ama en fazla 21 saat gördüm.
    SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]
    aklım almıyor. bu süre içerisinde telefonu hic kullanmadım elime dahi almadım ama 1 saat içerisinde %3 gitmiş. pil kalibrasyonunu yapamadim diye düşünüyorum açıkçası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 15 Eylül 2013; 1:12:12 >
  • Pili ilk aldığında kaç saat sarjda tuttun? belki bundandır.
  • quote:

Pili ilk aldığında kaç saat sarjda tuttun? belki bundandır.

Kapalı halde mi tutuyorsunuz yoksa ilk şarjı bitirdikten sonra mı?

• selam.bende s4 mini aldım kutusunun ustunde made ın vıetnam by samsung yazıyor yoka cakmamı aldık.imei sorguladıgım zaman kaynak:ithalat yoluyla kaydedilen imei.uretıcı bolumunda ise samsung korea pazar adı:samsung galaksy mini s4 yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cvtplz -- 15 Eylül 2013; 12:47:51 >
  • Aldım açmadan direk sarja taktım doğru mu yaptım bilmiyorum birde en son güncelleme mevcut mf7 @bugrabjk

• Beyler iphone 3gs kullaniyorum ve bu telefonu almayi dusunuyorum s4 mini sizce pisman olr muyum alirsam veya deger mi aldigima ??

• quote:

Aldım açmadan direk sarja taktım doğru mu yaptım bilmiyorum birde en son güncelleme mevcut mf7 @bugrabjk

kaç saat şarj ettiniz bende alacağımda

• quote:

Orijinalden alıntı: bugrabjk

quote:

Aldım açmadan direk sarja taktım doğru mu yaptım bilmiyorum birde en son güncelleme mevcut mf7 @bugrabjk

kaç saat şarj ettiniz bende alacağımda

aldım en az bir 12 saate tamamladım.Alacaksan yorumlara iyi bak biri demiş kendi kapanıyor,biri demiş pili hemen bitiyor,bazıları ve ben diyorumki oyunlarda filan kasıyor,bazılar zil sesi az diyor bende sadece kasma sorunu var o da inşallah güncellemeyle çözülür.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.