Şimdi Ara

_.:SAMSUNG GALAXY S4 (I9500/I9505) ANAKONU:._ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
7
Favori
30.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dj-MiMaX

Arkadaşlar bu forumda 9500 ile ilgili bir sürü sayfa var ama 9505 için sadece bu var bari buna biraz ağırlık gösterelim yardımlaşalım

Iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aѕℓαη66™

quote:

Orijinalden alıntı: revelax

quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Yazık. Ön siparişi 1999 TL. Bu kadar para bir telefona, bir PDA'ya verilir mi ...

bence verilmez...

2 GB ram'de geldi. Yakında standart olur.

Fanlı (ki yakında ihtiyaç olacak bu gidişle) 6" S5 ya da S6 çıkarsınlar bari.

gelişen ve büyüyen bir ülkeyiz biz artık ekonomi aldı başını gidiyor bu paralra telefon satılması gayet normal

kesınlıkle doğru.. zaten pahalı olan cihazlara fıyatının 2-3 katı fıyatlar vererek memleketı buyuttuk valla

Bende lte yazisi cikmiyor neden?

• 2 aydir s4 mavi rengini kullaniyorum arkadaslar kamera ayarlarini kaydetmiyor mesela iso u 400 e ayarliyip kullaniyorum kamerayi kapatip tekrar actigimda otomatige donmus oluyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: TornadQ

2 aydir s4 mavi rengini kullaniyorum arkadaslar kamera ayarlarini kaydetmiyor mesela iso u 400 e ayarliyip kullaniyorum kamerayi kapatip tekrar actigimda otomatige donmus oluyor..

4.4.2 var sende kac.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizci535

quote:

2 aydir s4 mavi rengini kullaniyorum arkadaslar kamera ayarlarini kaydetmiyor mesela iso u 400 e ayarliyip kullaniyorum kamerayi kapatip tekrar actigimda otomatige donmus oluyor..

4.4.2 var sende kac.

4.4.2 var en günceli rootsuz
  • quote:

quote:

quote:

4.4.2 var sende kac.

Lte modelimi sende ki birsey soracagim. I9505 kullaniyorum mobil aglarda gsm ve wcdma secenekleri mevcut lte sebekesininde olmasi lazim degilmi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

4.4.2 var sende kac.

Lte modelimi sende ki birsey soracagim. I9505 kullaniyorum mobil aglarda gsm ve wcdma secenekleri mevcut lte sebekesininde olmasi lazim degilmi?

lte degil galiba hocam i9500 yaziyor vatanbilgisayardan almistim.

• şimdiye kadar Google play ile program indirirken hiç sorun yaşamamıştım ama
    Blippar uygulamasını indirdim fakat sonunda uygulama telefona ya da sd karta yüklenmedi yazısı çıkıyor.
    Sorun neden kaynaklanabilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telit35 -- 27 Eylül 2014; 13:30:06 >
  • Arkadaslar yurtdisi telefonu olup isinma kamera gibi sorunlari olanlar imperium v12.0 denesin yukleyin ve uzerine s5 modu yukleyin arti olarak pil suresi 12 gune cikiyo. Haberiniz olsunnnnnnnnnnnnn

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    hocam sende 4.4.2 de arama sorunu wifi sorunu meydana geldimi 9505 te uyuz etti bu arada 4.4.4 yuklemeyi dusunuyorum yuklesemmi acaba kararsızım
  • Arkadaslar onemli bir sorunum var lutfen yardimci olun! Telefonum i9500 stok rom ve rootluydu. Telefonu hanima verecegim icin fabrika ayarlarina donderdim fakat artik Viberde resim falan atamiyoruz gecersiz dosya hatasi veriyor. Line da ise fotograf sectirmiyor hic sd kart erisim hatasi veriyor. Kamera ile cekilen fotolar galeride gorunuyor. Harici micro sd yi cikardim denedim sorun yine ayni..

• quote:

Orijinalden alıntı: igetsky

hocam sende 4.4.2 de arama sorunu wifi sorunu meydana geldimi 9505 te uyuz etti bu arada 4.4.4 yuklemeyi dusunuyorum yuklesemmi acaba kararsızım

Arkadas bende hicbir sorun yok.. rom yuklemeyi biliyorsan bunu yukle

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2706844

• quote:

Orijinalden alıntı: TEnano

Arkadaslar onemli bir sorunum var lutfen yardimci olun! Telefonum i9500 stok rom ve rootluydu. Telefonu hanima verecegim icin fabrika ayarlarina donderdim fakat artik Viberde resim falan atamiyoruz gecersiz dosya hatasi veriyor. Line da ise fotograf sectirmiyor hic sd kart erisim hatasi veriyor. Kamera ile cekilen fotolar galeride gorunuyor. Harici micro sd yi cikardim denedim sorun yine ayni..

Sd kartini sifirla guvenlik hatasi aliyorsun bence... yada erisime root yetkisi verdin mi? Vermediysen ondandir... teli al s5 rom yukle

• quote:

quote:

Arkadaslar onemli bir sorunum var lutfen yardimci olun! Telefonum i9500 stok rom ve rootluydu. Telefonu hanima verecegim icin fabrika ayarlarina donderdim fakat artik Viberde resim falan atamiyoruz gecersiz dosya hatasi veriyor. Line da ise fotograf sectirmiyor hic sd kart erisim hatasi veriyor. Kamera ile cekilen fotolar galeride gorunuyor. Harici micro sd yi cikardim denedim sorun yine ayni..

Sd kartini sifirla guvenlik hatasi aliyorsun bence... yada erisime root yetkisi verdin mi? Vermediysen ondandir... teli al s5 rom yukle

Root vardi, fix permissions da yaptim olmadi... Stok rom u bozmama taraftariydim ama dun Ozcan Rom kurdum cok iyi begendik hem de sorun cozuldu

• quote:

quote:

quote:

Root vardi, fix permissions da yaptim olmadi... Stok rom u bozmama taraftariydim ama dun Ozcan Rom kurdum cok iyi begendik hem de sorun cozuldu

Ok

• bende 3 ay önce almanyadan gelen i9505 var 3 gün önce pasaport bulup kayıt ettirdim yabancı hattı takıp kullanıyorum ama yerli hatları açmıyor avea taktım sim kilitli diyor bir kod istiyor galiba samsung un bölgesel sim kilidiymiş öyle kaldı telefon ne yapabilirm bu durumda acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: huduhudu

bende 3 ay önce almanyadan gelen i9505 var 3 gün önce pasaport bulup kayıt ettirdim yabancı hattı takıp kullanıyorum ama yerli hatları açmıyor avea taktım sim kilitli diyor bir kod istiyor galiba samsung un bölgesel sim kilidiymiş öyle kaldı telefon ne yapabilirm bu durumda acaba

Kardesim buradan kaldir

http://www.prounlocking.com/samsung-i9505/rs8wp9/

Yada 8 tane sifir (0) gir.

• Arkadaşlar selam.

S3 telefonum var. Ama konunun genel olduğunu düşündüğüm için kalabalık gördüğüm bu konuda bir soru yönelteceğim.

Geçen gün telefonu sağlam bir şekilde yere düşürdüm ve ekran gitti. Görüntü gelmiyor. Ama telefon çalışıyor. Çünkü açtığım zaman bildirim sesleri geliyor.

Sorunum şu ki telefonu bilgisayara taktığımda ekran kilitli olduğu için ne win 7 ne kies 3 ile içini görebiliyorum. Kilit açmamı istiyor. Haliyle açamadığım için de göremiyorum. Ekran kilidi modelliydi. Tahmini çiziyorum ama olmuyor. Yani touchped de gitmiş olabilir.

Telefonun içini kilitli iken de görebileceğim bir 3. parti uygulama falan var mıdır? Dosyalarımı kurtarmam lazım.

Yardımlarınızı bekliyorum.
    İyi forumlar.
  • telefoncularda çıkma ekran taktırıp aç, en kolayı bu 5 10 el emeği verirsin.
  • Arkadaşlar merhaba ı 9505 kullanıcısıyım telefonum 4.3 jelly bean fakat otomatik güncelleme yapmıyo cihaz i mail numarasında hata var sanırım ... Bende root yapmak istiyorum fakat kit kat romunu yapmadan direk lolipop room yapsam sıkıntı olurmu illa kit katıda yüklemem gerekiyomu önceden yada lolipop belki olmuyodur s4 de fikirlerinize ihtiyacım var teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.