Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 GT9505 telefon numarasi bilinmiyor sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Konu başlığında da belirttiğim gibi ayarlar>diğer>cihaz hakkında>durum kısmında telefon numaram yazan yerde telefon numaram yerine bilinmiyor yazıyor ve değiştiremiyorum. Samsung android lost u kullanmam için orda numaram yazması lazım. Yoksa telefonu görmüyor malesef. Resimde ekledim daha iyi anlaşılması için. Şimdiden teşekkürler yardımlarınız için.

Samsung Galaxy S4 GT9505 telefon numarasi bilinmiyor sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpin0* -- 22 Haziran 2014; 18:56:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alpin0* A kullanıcısına yanıt
    Daha önce S3 kullanıyorum, onda da bilinmiyor yazıyordu. Şu an kullandığım LG G2'de telefon numarası bölümünde bilinmiyor yazıyor. Benim bildiğim kadarıyla o bölüm değiştirilemiyor.
  • Kardeşim de s2 var onun telefonunda kendi numarasi yazıyor. Bir arkadaşım da da s4 var ve onda da kendi numarası yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    sim karttan kaynaklanabilir, benim sim kartını taktığım bütün telefonlarda telefon numarası bilinmiyor yazıyor. Kardeşinin, arkadaşının sim kartını takıp test edebilir misin. Biz de neden kaynaklandığını öğrenmiş oluruz böylece.
  • Evet dediğniz gibi sim kartından kaynaklı bir sorun. Bunu çözmek için hattın bağlı olduğu kurumla mı iletişime geçmemiz lazım acaba ?
    Sim kartı değiştirmek gerekebilir belki. En iyisi operatör firma ile görüşmek. Benim sim kartta öyle, bilinmeyen numara görünüyor. Çok önemli görmediğim için kafama takmıyorum.
  • Ben de samsungun android lost uygulamasını kullanmak için araştırıyorum. Telefon numaramı çevrim dışı görüyor hep find phone sitesi. Teşekkür ederim ilginiz ve yardımlarınız için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.