Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 FİYAT VE KILIF KONUSU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
5
Favori
26.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Arkadaşlar Galaxy S4 Neo Hybrid kılıf satışlarım devam ediyor, farklı renk seçenekleri mevcut. İlgilenen arkadaşlar için konunun linki.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=75531758

Orjinali var mi?

Malesef orjinali yok.
  • SGP'nin slim armor ve neo hybrid modellerinden birisini alıcam ama kararsız kaldım, incelemeye devam =)
  •  SAMSUNG GALAXY S4 FİYAT VE KILIF KONUSU

SAMSUNG GALAXY S4 FİYAT VE KILIF KONUSU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NIGRA -- 8 Haziran 2013; 15:59:58 >

• arkadaşlar gittigidiyordan 25 tl ye s view kılıf aldım. ekran kilidin de uykuya geçmesinde herhangi bir problem yok. ama şöyle bir sıkıntım var. kapağın üstündeki ekranı gösteren açıklıkta herhangi cam, plastik vs. yok. hatalı ürün mü yoksa orjinal olmayanlarında böyle mi ?

• telefonumu 2 gün önce aldım. kılıf olarak orjinal s view düşünüyorum, ekran koruyucu film olarak ne almalıyım? ne önerirsiniz? kılıf tavsiyeniz var mı? teşekkürler.
  • Kılıf ilanım günceldir arkadaşlar, belki aradığınız birşeyler vardır

http://forum.donanimhaber.com/m_64092256/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitroture

arkadaşlar gittigidiyordan 25 tl ye s view kılıf aldım. ekran kilidin de uykuya geçmesinde herhangi bir problem yok. ama şöyle bir sıkıntım var. kapağın üstündeki ekranı gösteren açıklıkta herhangi cam, plastik vs. yok. hatalı ürün mü yoksa orjinal olmayanlarında böyle mi ?

Aynısını kullanıyorum, sorun yok. Internet'te görebildiğim kadarı ile orijinalinde film gibi birşey var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fato65 -- 9 Haziran 2013; 9:57:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fato65

quote:

arkadaşlar gittigidiyordan 25 tl ye s view kılıf aldım. ekran kilidin de uykuya geçmesinde herhangi bir problem yok. ama şöyle bir sıkıntım var. kapağın üstündeki ekranı gösteren açıklıkta herhangi cam, plastik vs. yok. hatalı ürün mü yoksa orjinal olmayanlarında böyle mi ?

Aynısını kullanıyorum, sorun yok. Internet'te görebildiğim kadarı ile orijinalinde film gibi birşey var.

ben kılıfsız kullanıyorum bu kapalı ekranda uyku moduna geçmesi dediğiniz durum yani bende şimdi olmuyor mu bunu nasıl anlayacağız?? nereden anlıyorsunuz uyku moduna geçtiğini acaba?

• Arkadaşlar selam;

S4 için kılıf alacağım hediye olarak s view flip cover lacivert renk. Kliksa.com'da buldum 99 tl ye ancak güvenemiyorum ' Samsung i9500 Galaxy S4 Siyah Fonksiyonlu Kılıf ' Yazmışlar garip garip uyarı ibareleri var.Hiç alışveriş yapmadım bu siteden.Nette bir çok kullanıcıdan negatif geri bildirim almış site ne dersiniz.Veya bu kılıfı alabileceğim uygun fiyatlı yada bu fıyatta başka güvenli siteler varmı ürünü bulabileceğim.

http://www.kliksa.com/urun/samsung-i9500-galaxy-s4-siyah-fonksiyonlu-kilif/901836749

• quote:

Orijinalden alıntı: fato65

quote:

pm attım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chnbfr

Arkadaşlar selam;

S4 için kılıf alacağım hediye olarak s view flip cover lacivert renk. Kliksa.com'da buldum 99 tl ye ancak güvenemiyorum ' Samsung i9500 Galaxy S4 Siyah Fonksiyonlu Kılıf ' Yazmışlar garip garip uyarı ibareleri var.Hiç alışveriş yapmadım bu siteden.Nette bir çok kullanıcıdan negatif geri bildirim almış site ne dersiniz.Veya bu kılıfı alabileceğim uygun fiyatlı yada bu fıyatta başka güvenli siteler varmı ürünü bulabileceğim.

http://www.kliksa.com/urun/samsung-i9500-galaxy-s4-siyah-fonksiyonlu-kilif/901836749

ben telefonu ordan aldım hocam :) geçen sene de led tv almıştım site güvenilir sabancıların sitesi zaten, ama dediğin gibi negatif geri bildirimler var demek kki şans işi biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: Xphoid

istek uzerine buraya da koyuyorum...

Ya cidden bunun neresi büyütüyor bence büyütme falan yok benim de gittigidiyordan siparişini verdim salı stoklarında olacak ve kargolayacaklar sanırsam , ayrıca ben grisini aldım bunun sadece kırmızı çerçevesini nerden bulabilirim yeniden kılıf almak istemiyorum sadece çerçeve ?

• gule gule kullan...

alirken cok cekindim, en kotu koyarim bir kenara dedim... suan cikarmak hic icimden gelmiyor ;)

soyle bir bakinca fotolara, gene bir hosuma gitti ha... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xphoid -- 9 Haziran 2013; 22:35:02 >
  • Merhaba arkadaşlar. Neo hybrid yada slim armor almak istiyorum ama seçim konusunda kararsız kaldım. Bazı arkadaşlar telefonu çok kaba gösteriyor yazmış, bazılarıysa çok güzel oldu yazmış, ki bu durum kararsız olan benim kafamı daha da karıştırdı =) Slim armor mu daha ince yoksa neo hybrid mi? Hangisini tavsiye edersiniz? Kullanan arkadaşların fikirlerini bekliyorum. İyi forumlar
  • hucjo kullanıcısına yanıt
    slim armor (ince zırh) adı üstünde =) zırh gibi maşallah...

neo hybrid göreceli olarak daha ince, ve fakat S4'ün dizaynı kadar zarif ve ince değil =)
  • Xphoid kullanıcısına yanıt
  • quote:

slim armor (ince zırh) adı üstünde =) zırh gibi maşallah...

neo hybrid göreceli olarak daha ince, ve fakat S4'ün dizaynı kadar zarif ve ince değil =)

Bu durumda slim armor tavsiye ediyorsun yani?
  • asagidaki soruyu s4 klubunde de sorduydum ama dogru yer burasi olsa gerek;

Telefonu yeni aldim ve telefon daha elime ulasmadi..
    Aptalca bir soru gibi gelebilir ama, flip cover siparis ettim.
    Saticiya sorduydum sleep mod desteklermi diye "evet" dedi..
    Bu flip cover larin bu fonksiyonu desteklemeyeni de varmi.. Varsa nasil ayirt edecegim?
    Tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hucjo kullanıcısına yanıt
    tabii ki hayır... Neo Hybrid aldım beğenerek kullanıyorum 1-2 haftadır...
  • quote:

tabii ki hayır... Neo Hybrid aldım beğenerek kullanıyorum 1-2 haftadır...

Xphoid hocam bende neo hybrid kırmızı renk kılıf alacağım ama sana bir sorum olacak.SWIPEPAD isimli programı kullaniyorum da bu neo hybrid kilifin cikintili olmasinin swipepadi kullanımımı etkilemesinden korkuyorum.siz denediniz mi hic bu programı nasıl oluyor neo hybrid ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.