Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 FİYAT VE KILIF KONUSU (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
5
Favori
26.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • neo hybrid kılıfları alabileceğim mağaza var mı? Satürn, gold, teknosa vs.
  • arkadaşlar ben aliexpress den neo hybrid kılof almaya karar verdim

Aliexpressden neo hybrid alan var mı? hangi kulllanıcıdan aldı?aydınlatırsa sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naima

neo hybrid kılıfları alabileceğim mağaza var mı? Satürn, gold, teknosa vs.

up
  • S4 için koruyucu vasfı en yüksek kılıf hangisi arkadaşlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • flip cover aldım yetiyor :)
  • beyaz s4 ıcın hangı kılıfı kullanıysnz acaba bı resım cekıp atabılen olrsa sevınırım
  • MGÜ kullanıcısına yanıt
    neo spigen kılıf aldım. eldeki duruşu gayet güzel. fakat ekran koruması yok. ayrıca mikrofon kulaklık ve sarj girişleri açık, tozlu ortamlarda bu sıkıntı yaratabilir..
    bu açıklıkları kapatan tpu kılıflardan denemek isteyebilirsiniz.
    Ayrıca on kapaüı olan kılıflarda ekranı korumaları açısından tercih edilebilir.

(sert ve kalın kılıf almayın, telefona faydadan çok zarar veriyorlar., kılıfların telefona temas ettikleri noktalarda fazlasıyla aşınma oluşuyor.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chnbfr

Arkadaşlar selam;

S4 için kılıf alacağım hediye olarak s view flip cover lacivert renk. Kliksa.com'da buldum 99 tl ye ancak güvenemiyorum ' Samsung i9500 Galaxy S4 Siyah Fonksiyonlu Kılıf ' Yazmışlar garip garip uyarı ibareleri var.Hiç alışveriş yapmadım bu siteden.Nette bir çok kullanıcıdan negatif geri bildirim almış site ne dersiniz.Veya bu kılıfı alabileceğim uygun fiyatlı yada bu fıyatta başka güvenli siteler varmı ürünü bulabileceğim.

http://www.kliksa.com/urun/samsung-i9500-galaxy-s4-siyah-fonksiyonlu-kilif/901836749

Samsung store dan 110 Tl aldım çok memnunum. Ayrıca spigen neo hybrit şeffaf arka koruyucu kılıf da aldım flip covera taktım hem şık hem kullanışlı hemde sağlam gibi oldu:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MGÜ -- 30 Haziran 2013; 22:48:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9500 mü 9505 mi ?9505 yurt dışından getireceğim ama 9500 mü almalıyım sizce. 1300 e 9505 var alabileceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: g esittir on

http://www.samsungavm.com/?urun-862-SAMSUNG-I9500-GALAXY-S4-PROTECTIVE-COVER---SIYAH--EF-PI950BNEGWW-.html
    http://www.samsungavm.com/?urun-833-SAMSUNG-I9500-GALAXY-S4-S-View-Cover---Siyah.html

Bu ikisini aldım, geldi bugün. Ürünler gayet güzel, beğendim. Tavsiye edebilirim almayı düşünenlere.

Flip cover cepteyken kendi kendine oynama yapıyor mu? Yoksa içerde mi kalıyo açık olan taraf?
  • arkadaşlar. cin menşeili sitelerde satılan pile yapışarak wireless şarj yeteneği kazandıran ürünler nekadar güvenilirdir?
    alıp kullanan varmıdır acaba?

örnek
  • spigen neo hybird ile S4 slim glast neo hybrid arasındaki fark nedir?
  • Arkadaşlar elimde fazladan aldığım kılıf, kapak ve aksesuarlar var ilanımı incelemeniz sizin yararınıza olacaktır.

http://forum.donanimhaber.com/m_83018573/f_//tm.htm#83018573

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dESiLVer -- 26 Ekim 2013; 18:23:08 >
  • Siyah renge önerebileceğiiz güzel kaplar varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeuerBlume

Siyah renge önerebileceğiiz güzel kaplar varmı ?

Kırmızı Neo Hybrid güzel gider diye düşünüyorum.

SAMSUNG GALAXY S4 FİYAT VE KILIF KONUSU
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeuerBlume

Siyah renge önerebileceğiiz güzel kaplar varmı ?

Kırmızı Neo Hybrid güzel gider diye düşünüyorum.

SAMSUNG GALAXY S4 FİYAT VE KILIF KONUSU
  • Hocam bunu nerden bulabilirim ? Telefon aksesuarları satan heryerden bulabilir miyim ?
  • Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.