Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 FİYAT VE KILIF KONUSU (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
5
Favori
26.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kulaklık olarak Shure se215 kullanıyorum SPIGEN NEO HYBIRD almak istiyorum fakat kulaklık girişi yeteri kadar geniş değil.

Kulaklık girişi geniş köşeleri kapatan kılıf önerileriniz var mı?

Birde Spigen Galaxy S4 Screen Protector Steinheil - Ultra Oleophobic kullanan var mı?

El-Yüz Yağı ve Teri Tutmaz diyor ne kadar doğrudur?
  • Sarı renk neo hybrid siparişi verdim bende
  • slm herkese ultra slim kılıf linki veriyorum aşağıda farklı ve kaliteli malzemedir.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s4-ultra-slim-kilif-0-2-mm-102163807
  • BeYaBaN. kullanıcısına yanıt
    S4 minilerde yok mu böle kılıfları? @BeYaBaN.
  • merhaba arkadaslar telefonu yeni aldım ama aldıgım yerde bu kılıfın siyahı kalmamıstı o yuzden kılıf işi şimdiye kaldı. internette orjinal kılıfları arastırdım da

http://www.pdateknoloji.com/samsung-i9500-galaxy-s4-orjinal-s-view-cover-kilif-siyah-efci950bbegww_42988.html

buradakinden daha uyguna orjinal olan bulamadım gibi. samsung un olan ve daha uyguna satılan bir yer bilen varsa yazarsa sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

Spigen SGP Galaxy S4 i9500 Case Neo Hybrid Arka Kapak Dante Red

Kılıfla ilgili bir şeyler söylemek gerekirse. Kılıfın kırmızı olan çerçevesi plastik esnek bir yapıya sahip parlak resimlerden de gördüğünüz gibi. Arka siyah kısmı gayet kaliteli kauçuk malzemeden yapılmış. Telefonda ki tüm giriş çıkışlar gayet güzel bir şekilde kullanılabiliyor. Ses açma/kapama ve ekran kilit/power tuşu rahat bir şekilde kullanılıyor.
    Takıp çıkarırken sağ alt köşeden takıp çıkarmak daha uygun kılavuzda da bu belirtilmiş zaten. Takıp çıkarmak esnasında telefona en küçük bir hasar bile vermiyor. Çünkü değen kısımlar telefona kauçuk olan yerler. Camın kenarında 2 mm lik bir yükseklik sağlıyor bu benim için önemliydi çünkü telefonu yüz üstü koyduğumuz zaman ekrana bir zarar gelmez. Telefonu masaya sırt üstü koyduğunuz zaman telefon çaldığında duymaya bilirsiniz. Normalde hoparlörün olduğu kısımda bir çıkıntılık var ama kılıfı takınca kılıf yüksek attığı için düz bir zemin oluşturuyor ve masayı deyim yerindeyse öpüyor. Değişik renk çeşitleri de var.
    Metal Slate
    Infinity White

SAMSUNG GALAXY S4 FİYAT VE KILIF KONUSU

Hocam iyi forumlar...Bende Galaxy S4 üme bu orjinal spigen neo hybrid kılıftan aldım ve taktım...Ama şu an çıkaramıyorum bu neo hybrid kılıfı...Çok sıkı bir şekilde sarmış telefonu...Telefona ve kılıfa zarar vermeden nasıl çıkarabilirim bu kılıfı Ben galaxy s4 ün arka kapağını sökmeden bu kılıfın içine taktım...Arka kapağı söküpmü takmam lazımdı? Acaba bundan dolayımı çok sıkı bir şekilde sarmış...Ama resimlerden gördüğüm kadarıyla sizlerdede s4 ün kendi kapağı takılı görülüyor...Arkadaşlar bilen birisi varsa acilen yardım edebilirmi...Bu neo hybrid kılıfı nasıl çıkaracağım s4'ten...Yardımlarınız ve anlayışınız için şimdiden teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DRaGoRYoN kullanıcısına yanıt
    Hocam geriye dogru Bastir ve cek cikacaktir kapagi dogru takmissiniz.

• Elimde 2 3 tane neo hbrid var 30 tl s4 icin elden verebilirim isteyene arkadaslar

• s4 mini içinde bu tarz kılıflar bulabilir miyim ?
  • Spigen neo hybrid kullanıyorum. Dışındaki renkli bölümü kırıldı, koptu kopacak. Acaba satılıyor mu bunlardan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

merhaba arkadaslar telefonu yeni aldım ama aldıgım yerde bu kılıfın siyahı kalmamıstı o yuzden kılıf işi şimdiye kaldı. internette orjinal kılıfları arastırdım da

http://www.pdateknoloji.com/samsung-i9500-galaxy-s4-orjinal-s-view-cover-kilif-siyah-efci950bbegww_42988.html

buradakinden daha uyguna orjinal olan bulamadım gibi. samsung un olan ve daha uyguna satılan bir yer bilen varsa yazarsa sevinirim...

slm orijinal mi bu ürün?
    aldınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: boolat

quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

merhaba arkadaslar telefonu yeni aldım ama aldıgım yerde bu kılıfın siyahı kalmamıstı o yuzden kılıf işi şimdiye kaldı. internette orjinal kılıfları arastırdım da

slm orijinal mi bu ürün?
    aldınız mı?

yok hocam o siteden almadım hepsiburada dan aldım .o siteden alışveriş yapmak mümkün değildi. alışverişler onaylanmıyordu o sırada şimdi nasıldır bilmem.

• sırf tasarımı için spigen almak istiyorum s4 mini için varmıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.