Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31213122312331243125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ahmet

quote:

Orijinalden alıntı: nurileflef

Arkadaşlar s4 te telefon rehberimizi nasıl yedekleyip yeri geldiğinde bir iphone veya nokia ya veya yine samsunga geri yükleyebiliriz? Birde telefonun çalınmasına karşı sizler hangi önlemleri alıyorsunuz? ben imei yi bir kenara yazdım ama...

xxxxx@hotmail.com

adresiniz varsa rehberinize hesaplarda "Microsoft excange service" ekleyin ve rehberi senkronize edin.
    istediğiniz telefona aynı hesabı eklediğinizde arayan kimliği olduğu gibi gelir foto dahil.

Üstat özelden mesaj atayım dedim ama profiliniz gözümüyor...şimdi bu exchange işi tam olarak nasıl oluyor normalde maillerimiz senkronize etmiştim gelen postalar direkt telefonumada geliyor ama sizin bahsettiğiniz kısmı bulamadım...

• hocam ozcanromu nasıl kuracam rootsuz tel kernel dosyası nerede acaba yardımcı olurmusunuz
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar s4 te telefon rehberimizi nasıl yedekleyip yeri geldiğinde bir iphone veya nokia ya veya yine samsunga geri yükleyebiliriz? Birde telefonun çalınmasına karşı sizler hangi önlemleri alıyorsunuz? ben imei yi bir kenara yazdım ama...

xxxxx@hotmail.com

adresiniz varsa rehberinize hesaplarda "Microsoft excange service" ekleyin ve rehberi senkronize edin.
    istediğiniz telefona aynı hesabı eklediğinizde arayan kimliği olduğu gibi gelir foto dahil.

Üstat özelden mesaj atayım dedim ama profiliniz gözümüyor...şimdi bu exchange işi tam olarak nasıl oluyor normalde maillerimiz senkronize etmiştim gelen postalar direkt telefonumada geliyor ama sizin bahsettiğiniz kısmı bulamadım...

Rehberinizi açın
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
    Sağ üstteki kırmızı ok ile gösterilen kişiler seçili olsun.

Alt soldaki Menü ye basın
    Aşağıdaki seçeneklerden
    Hesapları seçin.

Çıkan menüden Hesap Ekleyi seçin ve resimde gördüğünüz kırmızı içerisindeki seçeneği seçin.

Kurulumdan sonra
    Hesap eklenin altında gözüken hotmailinize tıklayın ve aşağıdaki senkronizasyonu yapınız.
    Telefonunuzdaki senkronizasyon da açık olmalıdır.
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Not; Bu işlemi yaptıktan sonra
    Hotmaildeki rehberinizi telefonunuzun ios,android veya Windows işletim sisteminde kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terms -- 27 Ekim 2014; 13:50:30 >

• egemen_e kullanıcısına yanıt
    Öyle egemencim..
    Bu telefon meraki bu kadar cok olan baska ülke varmidir acaba..
    Belki 3.dünya ülkeleri..

1020 boşver..gel biz turuncu n8 kullanalim..gerci benimki siyah ama olsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEARDON kullanıcısına yanıt
    Once cwm yukle root yap..
    Sonra rom dosyasini hafizaya at..cwm recovery menuden install de romu sec..
    Stock kernel mi yukleyeceksin ozcan romun üzerine?

• Herkese merhaba ben daha yeni s4 aldım kutunun jelatinini ve samsung barkodlarını kendim yırttım fakat telefonun üstünde ekran jelatini var bu normal mi ? samsung sıfır cihazalara jelatin koyuyor mu ?
  • alexturner kullanıcısına yanıt
    Normal...
    Yeni üretim cihazlarda jelatin mevcut..

Hayirli olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: Haluk Cecan

Once cwm yukle root yap..
    Sonra rom dosyasini hafizaya at..cwm recovery menuden install de romu sec..
    Stock kernel mi yukleyeceksin ozcan romun üzerine?

hocam kernel dosyasını bulamadım bi rom dosyası var
    http://yesilcin.com/index.php/topic,24414.0.html bi bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haluk Cecan

Normal...
    Yeni üretim cihazlarda jelatin mevcut..

Hayirli olsun..

teşekkürler hocam ilk kez paralel ithalat cep telefonu aldım onun için biraz kaygılanmıştım fakat ürünün orjianal olduğunu her yerden teyit ettim . indirimlerle 800 lira gibi bir fiyata denk geldi iyi midir ? iki yıl delta garantili
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

bazı arkadaşlar çok boş eleştiriler yapmış.

S4 ile 4.4.2 Rusya romu ile gayet stabil herşey, nesini beğenmiyorsunuz arkadaşlar ?

sadece pil hızlı gidiyor ve ısınıyor biraz geri kalanda herşeyi gayet güzel yapıyor tel hele garantisi bitenler hemen rootlasın ve gereksiz uygulamaları sildikten sonra baksınlar telefona birde.

L' yide sıkıntısız alırsa bu tel gayet güzel misyonunu sürdürür ve sonlandırır. S4 güzel telefon gençler hakkını vermek lazım.

Garanti bitmesine cok az kaldi en iyi yontem olarak rootlama isleminde nasil bir yol onerirsiniz herkes farkli birsey soyluyor ama problemsiz ve basit olani hangisi ve nasil kuruyoruz stock romla devam edicem roottan sonra ben 4.2 le memnunum sadece su ivir zivir programlardan kurtulmak istiyorum

• N8 günün gereksinimlerini kaldırsa vallaha kullanırdım. zaten evde yeşil tertemiz N8 var. ama arada bakıyorum cık.. günlük telefon kullanımımı artık karşılamaktan çok uzak.
    donanımına göre kaldıracak windows atılsa içine bak o zaman kullanılır :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

xxxxx@hotmail.com

Rehberinizi açın
    Sağ üstteki kırmızı ok ile gösterilen kişiler seçili olsun.

Alt soldaki Menü ye basın
    Aşağıdaki seçeneklerden
    Hesapları seçin.

Çıkan menüden Hesap Ekleyi seçin ve resimde gördüğünüz kırmızı içerisindeki seçeneği seçin.

Kurulumdan sonra
    Hesap eklenin altında gözüken hotmailinize tıklayın ve aşağıdaki senkronizasyonu yapınız.
    Telefonunuzdaki senkronizasyon da açık olmalıdır.
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Not; Bu işlemi yaptıktan sonra
    Hotmaildeki rehberinizi telefonunuzun ios,android veya Windows işletim sisteminde kullanabilirsiniz.

Hocam bu işlemi yapınca e-maildeki kişilerin bilgilerini telefona atıyor.Halbuki ben telefondaki kişilerimi maile yada herhangi bir yere yedekleyip telefonun başına bişey geldğinde yada ios işletim sistemli bir telefon kullandığımda oraya aktarma işini nasıl yapabilrim diye sormuştum...

• gmail kullanıyorsan hesaplar içinde senkrondan kişileri seç oraya depolanır.
    yoksa al tanımla. benim tüm rehberim gmailden geliyor.
  • ahmydz A kullanıcısına yanıt
    İmzamdaki rom mod yükleme konusunda en basit yöntem var.

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

gmail kullanıyorsan hesaplar içinde senkrondan kişileri seç oraya depolanır.
    yoksa al tanımla. benim tüm rehberim gmailden geliyor.

Çok teşekkürler...
  • Arkadaşlar s4 için 5500 mah batarya mevcutmuş piyasada bu bataryaların cihaza bir zararı olurmu elimizde patlar mı bunlar bilgisi olan varmı acaba?
  • Arkadaşlar Almanyadan getirttiğim GT-I9505 - GALAXY S4 LTE Telefon için hangi Orjinal Romu öneriyorsunuz... Benim için özellikle stabil çalışması ve pil ömrü oldukça önem arz ediyor... Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
  • alexturner kullanıcısına yanıt
    Çok çok iyi...
    Güle güle kullan..senin işini fazlasiyla görür..

• BEARDON kullanıcısına yanıt
    Tamam rom bu...
    Bunu kur üzerine stock kerneli ben sana ayrica yollarim...

Öncelikle romu kur dostum..

• mhmtogzkck kullanıcısına yanıt
    ben geçenlerde yeni çıkan brazilya romunu yükledim. gayet iyi. tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 31213122312331243125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.