Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3063. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30613062306330643065
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli

Niye tr romuna geçiyorsun pil aynı ise. Ben backup nh4 rus romunda olduğu için ona geçtim ama pil hala tatmin etmezse bi eski rus romu veya tr romuna geçerim bende

aydontnov dayı rus kurunca manyakligi tutuyor cihazın :)

ozcan deniycemde usb kablo lzm pc tadilatta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bu resmi 4.4.4 ne zaman dağıtılacak bir bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

Sesle mesaj yazma özelliği S4 e özel bir durum değil. S2 de de vardı bu özellik.

Uygulama olayını bence bu kadar çok s2 yeni çıktığı zamanlarda bu kadar çok şikayet edebilirdiniz. Tamam bir appstore değil ama 6 ay kadar bir zamanın olduğunu düşünüyorum.

Benim s4 te orjinal 4.2.2 yüklü ama sesle mesaj yazmak için o simgeyi bulamıyorum. nerden aktif ediyoruz o özelliği?
  • Stock rom'a göre ekran sürem iyi mi sizce arkadaşlar?
    Edit: 1 yıldır telefona root atmadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Ustad-kun

quote:

Orijinalden alıntı: rapperasi

Telefonun dis cercevesi catladi yahu

Samsung'un çakallığı bir de orayı ekran ile tümleşik yapmış.

XDA'da Original Android Development kısmı dışından rom kurmamak gerek aslında.

Öyle de olmuyor ki, adam akıllı çalışan AOSP rom yok. CM11 sistem ui fc veriyor sürekli, paranoid desene reboot'dan geçilmiyor

AİCP'yi de son denediğimde çağrı kalitesi hariç iyiydi

Carbon ve diğerleri kesat zaten, stock iyidir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kankatree

arkadaslar bu resmi 4.4.4 ne zaman dağıtılacak bir bilgisi olan var mı

1 ay daha unut bence hocam yıl sonuna doğru anca gibi geliyor bana.

L yi verecekleride şüpheli.
  • Arayüz değisir mi acaba.?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rappapompom

Arayüz değisir mi acaba.?

L yi diyorsan baya farklı gözüküyor evet.

4.4.4 sadece minor buglar giderilir, pil performansı ve hız artar başka da birşey olmaz.
  • Ben Rusyadan pek fazla verim alamadım hocam hemen hemen NF3 Türkiye ile ayni...

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoŞizofren

Ben Rusyadan pek fazla verim alamadım hocam hemen hemen NF3 Türkiye ile ayni...

bide her şeyin rusca olması cabası , gerci tr ye cevirdim ama , widgetleri acınca ruscalar gözüküyor gene.
    ben tek fark knox un kaldırıldığını gördüm , knox kaldır dedim kaldırdı.Yada bizimi kandırıyor.
  • son zamanlarda telefonda bir kasılma falan başladı önceden yoktu şimdi gelecek sürümle belki biraz düzelir
  • 08-15 de telefonu sarja taktım 220 v ile -%5 den %40 olmuş hayret bu zamana kadar zamanda fullenmesi gerekirdi.Sarj olayımı yavaşladı rus sürümde.saat:10.17 ( 2 saat olmuş)
  • kaldırdığın sildiğin uygulamaların listesi var mı varsa paylaşır mısın.
    Bende bir sürü sildim ama hala 1 gb üzerinde çalışıyor.
    Gerçi telefon şuan çok dolu artık güncellemelere yer yok format atıcam artık. Birde Arrow v16 kuracağım format atınca ama yinede kaldırdığın uygulamaları paylaşırsan memnun olurum.
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

quote:

Sesle mesaj yazma özelliği S4 e özel bir durum değil. S2 de de vardı bu özellik.

Uygulama olayını bence bu kadar çok s2 yeni çıktığı zamanlarda bu kadar çok şikayet edebilirdiniz. Tamam bir appstore değil ama 6 ay kadar bir zamanın olduğunu düşünüyorum.

Benim s4 te orjinal 4.2.2 yüklü ama sesle mesaj yazmak için o simgeyi bulamıyorum. nerden aktif ediyoruz o özelliği?

Ben 4.4.2'deyim. sesle yazma işareti klavyeden kayboldu ben de bulamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erergin

quote:

quote:

Ben 4.4.2'deyim. sesle yazma işareti klavyeden kayboldu ben de bulamıyorum

klavyedeki ayarlar tusuna uzun basılı tut oradaki sembollerde olması lazım.

• basarm B kullanıcısına yanıt
    Kardes greenify ile tum onemsiz kullanmadigim uygulamalari dondurdum 150 160 civari isimi engellemeyecek uygulamalar haric dondurdum samsung uygulamalari sonra sacma sapan yedekleme yapan uygulamalari dondurdum sende oyle yap hepsini tek tek yazamam baya bir cok cunki kolay gelsin .

Not Ama yinede i9505 kadar ramin dusmez ;)

• quote:

quote:

Mesajlarda, yeni mesaj sayfasında açılan klavyenin sol alt tarafında "sym" yazan tuşun sağında bulunan ayar tuşuna uzun süreli basarsanız açılacak olan seçenek penceresinden mikrofon işaretine dokundğunuzda sesli mesaj yazma işlemi başlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli

Bende aynı şekilde ozcan 5.1 den h4 rus backup ıma geri döndüm. Benim sebebim pil 20 dakika ile 30 dakika arasında farkediyordu ama ram miktarını düşüremedim o da s5 uygulamaları yüzünden di galiba :)

Neyse stock ile devam bi de bana greenify nin son sürümünü ve donation paketi bedava bulabileceğim bi link verebilecek var mı acaba

buradan

• arkadaşlar aranıza yeni katıldım, bi konuda yardım isteyecektim.

önceki galaxy ace2 telefonumda sms geldiğinde en üstteki tek satırlık çubukta önizleme şeklinde mesajı okuyabiliyordum,
    özellikle banka mesajlarında iyi oluyordu ama bu telefonda bu özelliği bulamadım. nerden açılıyor acaba?
    mesaj önizleme yerinden açtım istediğim gibi olmadı.
  • @Firaristt
    @hunkar1
    @TeknoSizofren
    @rapperasi
    @muhsin_cepelli
    @1080p

Rus NH4'ten sonra Türk NF3 romunu yükledim. Türk romunun ekran süresi ve batarya süresi Rus'a göre çok çok iyi.
  • 
Sayfa: önceki 30613062306330643065
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.