Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2975. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29732974297529762977
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam sen geçince paslaşalım,bir bakalim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Tamam sen geçince paslaşalım,bir bakalim..

olur hocam pompa varmı sende topu şişirelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmazmi

• Carbon romda kapalıyken şarj sıkıntısı devam ediyor mu hala? Stabil yazmışlar xda'de konuya ama Hiç eksik yok mu şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by__onder

Carbon romda kapalıyken şarj sıkıntısı devam ediyor mu hala? Stabil yazmışlar xda'de konuya ama Hiç eksik yok mu şimdi?

hocam o sorun sırf carbonda değil tüm AOSP romlarda cyanogemodda filanda var. Gormezden geleceksiniz mecbur. O kapalıyken sarj olmaması dışında bi sorun görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoŞizofren

quote:

Carbon romda kapalıyken şarj sıkıntısı devam ediyor mu hala? Stabil yazmışlar xda'de konuya ama Hiç eksik yok mu şimdi?

hocam o sorun sırf carbonda değil tüm AOSP romlarda cyanogemodda filanda var. Gormezden geleceksiniz mecbur. O kapalıyken sarj olmaması dışında bi sorun görmedim

Özcan rom için insanın aklına giriyorsunuz.

• quote:

quote:

Teşekkürler bilgi için.İlerde düzelecek falan gibi bi bilgi veriyorlar mı?
    Bi de kapalıyken hiç mi şarj olmuyor yoksa gösterge mi çalışmıyor sadece? Eğer hiç şarj olmuyorsa çok sakat.Şarj %0 olursa telefonu açamazsın bi daha

Carbon rom baya hafifmiş.Aosp romları da seviyorum saf android olduğu için.

• Black edition kapagindan alan varsa link atabilir mi lütfen

• arkadaşlar telefon kapandı ve ardından srekli açılışta çıkan samsung galaxy s4 i9500 yazısı açılıp kapanıyor whatsapp'te yazışırken bir anda oldu nasıl düzelticem ben bunu
    recovery mode a almaya deiyorum kombinasyon çalışmıyor, download mode alıyım diyorum şu yazı çıkıyorhttps://store.donanimhaber.com/7b/f7/f1/7BF7F17590CE91693521699A6F8892F5.jpg volume up yapınca bir değişiklik olmuyor yazı yanıp sönmeye devam ediyor servise versem ne kadar ücret isterler verilerin hepsi de gitcek şimdi o da ayrı dert bunu kendim nasıl düzeltirim 1senedir xaphoid rom 4.2.2 kullanıyorum herhangi bi yazılım, rom, kernel kurulumu yapmadım en son 1 sene önce yaptım şimdi arkadaşla whatsapp'ten yazısıyordum bırden bu olay oldu delirmek üzereyim daha yeni 420tl saydım cam için şimdi bir de buna para alırlar of offf

• quote:

Orijinalden alıntı: frekans06

Bende de aynı sorun vardı bir zamanlar. Hiç bir şekilde çözümünü bulamamıştım. Stock rom kullanıyorsanız yeniden rom kurunca düzelecektir büyük ihtimalle. Ben o şekilde kurtulmuştum.

kendi mail uygulaması yerine Outlook yükledim,fark etti gibi ama ilerleyen zamanlarda olmazsa dediğinizi yapacağım

garanti uçmasın diye rom kurmuyorum ama akıllı bekleme çalışmadığı için mecbur kuracağım galiba
  • hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Bugsız rom yok gibi.
  • 1080p kullanıcısına yanıt
    Yok dostum..

• Maalesef ki 9500 ün makus talihi bu. Samsung bilgileri paylaşmadığı sürece de böyle olacak. Ben ozcan rom dan memnunum ilk defa bi custom romu kurdum ve 3.gündür kullanıyorum :) tavsiye ederim bug var ama gereksiz sorunlar hiçbirini kullanmıyorum zaten telefonu s5 menüsü ile kullanmak da hoş oluyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsin_cepelli -- 4 Ağustos 2014; 22:04:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli

Maalesef ki 9500 ün makus talihi bu. Samsung bilgileri paylaşmadığı sürece de böyle olacak. Ben ozcan rom dan memnunum ilk defa bi custom romu kurdum ve 3.gündür kullanıyorum :) tavsiye ederim bug var ama gereksiz sorunlar hiçbirini kullanmıyorum zaten telefonu s5 menüsü ile kullanmak da hoş oluyor :)

yanlış mesaj
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler bilgi için.İlerde düzelecek falan gibi bi bilgi veriyorlar mı?
    Bi de kapalıyken hiç mi şarj olmuyor yoksa gösterge mi çalışmıyor sadece? Eğer hiç şarj olmuyorsa çok sakat.Şarj %0 olursa telefonu açamazsın bi daha

Carbon rom baya hafifmiş.Aosp romları da seviyorum saf android olduğu için.

Öyle bişey olmaz olursa da batarya kitini takarim %5 dolar açarım teli benim için sıkıntı yok :D

OmniRom çıkmış Hünkar hocam bu romun namini biliyorum ama carbonda devam bence. nedersin? daha ilk nightly hataları boldur bence

• quote:

Maalesef ki 9500 ün makus talihi bu. Samsung bilgileri paylaşmadığı sürece de böyle olacak. Ben ozcan rom dan memnunum ilk defa bi custom romu kurdum ve 3.gündür kullanıyorum :) tavsiye ederim bug var ama gereksiz sorunlar hiçbirini kullanmıyorum zaten telefonu s5 menüsü ile kullanmak da hoş oluyor :)

Özcanromda ram baya şişiyor ve şarj problemi var. Ben aospden Şaşmam

• carbon son nıghtly yükledim...

sorun yok..

fakat art çalışmıyor..

omni rom linkini yollasana bir bakayım
  • 1080pHD 1 kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam :)

• Şarj problemi 4.2 de kalıp üzerine kuranlarda var sadece ben 4.4.2 üzerine kurdum kapalı bi şekilde şarj oluyor. Ram konusunda şu ana kadar bi sıkıntı görmedim greenify sayesinde olabilir. Ama her gün batarya değiştirme muhabbetine telefon kapanıyor ondan hissetmedim belki sizin için 2-3 gün şarj kitini kullanmayıp ram şişmesi oluyor mu diye telefonu kapatmadan denerim

• quote:

quote:

Özcanromda ram baya şişiyor ve şarj problemi var. Ben aospden Şaşmam

Bende bunu anlatmak istedim rom iyi hoş ama ram ben omega kullanırken Maximum uzun kullanımda 900mb yi ya geçiyordu ya geçmiyordu genel 800mb civarında bulunuyordu . Ama Özcan romda hiç 1 in altına düşmüyor desem yeri. Ama şişme derken o kadarda abartmamak lazım çünkü 1.2 yi de geçtiğini görmedim desem yeri.
    Bende kullanıyorum greenify lisanslı. Crack değil. Herşeyim uyuttum ama yok bu değerler değişmiyor. Ilk başta 700 kusurda oluyor ki ben daha önce diğer custom romalarda ilk açılışta 580 i falan gördüğümü biliyorum. Bu konuda başarısız bu konu da çok net. Ama Aosp kullanamadım ya herşey çok yalın. Sarmadı beni.
    S4 gibi rekor satış yapan bir model ve maalesef adam gibi rom yok. Ve Buda beni sıkmaya başladı. İphone6 veya 5s e geçebilirim en azından tek bekleyeceğim jailbreak çıkması olur çıktığında jb yapar keyfime bakarım. S4 te rom arayıp dürüyorum ki çok zevksiz bir durum. Zaten iosa Çinli hackerler da el attı o kadar sürmüyor artık jb gelmesi..
    Ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama bu amiral gemisi bu efsane geçen sene Mayıs'ta aldım ve piyasada eridi bitti.. Ve sundan eminim ki bir daha android alırsam ki sanmıyorum ama oldu ki aldım asla Samsung almayacağım, iOS a geçmezsem htc,Sony ve nexus alırım bir daha piyasada tutulamayacak bu kadar zarar ettiren modellere el atmayacağım Samsungta.
    Dibi Derya deniz dediler androidin rom vs kolay evet ama bi Alex değil. Hala iosta yaptıgım bazı şeyleri yapamıyorum mesela activator. Hala 1-1 karşılığını bulamadım varsa bilen lütfen önersin.
    Düşüncelerim bunları arkadaşlar. Ben artık memnun değilim ve bir arayış içindeyim ne diyorsunuz sizce ne yapayım :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 29732974297529762977
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.