Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14591460146114621463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: basarm

sana çok basit program söyliyeyim ben de iş yerinde kullanıyorum mail ile resim göndermemiz gerektiğinde yada powerpoint göndermek gerektiğinde süper işe yarıyor.
    içinde resim olan her dosyayı neredeyse ufaltıyor excel power point word ve resmin kendisini.
    nxpowerlite 4 kullanımı çok kolay müthiş program kesinlikle tavsiye ederim.

sayın basarm
    çoklu fotoları küçültebilmesi için nasıl bir yardımın olur
    örnek bir klasörde 50 tane resim var cep telefonu ile çekilmiş
    ortalama 3 mb boyutunda her biri
    bir seferde birden çok fotonun boyutunu nasıl küçültebilirim

ayrıca önerdiğiniz programı basit şekilde anlatabilirmisiniz neyi nasıl ne yapacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modoste -- 2 Ağustos 2013; 16:51:16 >
  • Evet arkadaşlar bir çılgınlık yapıp S4 LTE-A 32GB Blue alacağım Arkadaşım amerikada gelirken getirecek

Link: http://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-S-4-LTE-A-Latest-Model-32GB-Blue-Arctic-Unlocked-/121152209539

İYİMİ EDECEĞİM???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAXSTAR -- 2 Ağustos 2013; 16:47:46 >

• ss ler hangı klasörün ıcınde
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxstar33

Evet arkadaşlar bir çılgınlık yapıp S4 LTE-A 32GB Blue alacağım Arkadaşım amerikada gelirken getirecek

Link: http://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-S-4-LTE-A-Latest-Model-32GB-Blue-Arctic-Unlocked-/121152209539

İYİMİ EDECEĞİM???

ebay dan alisveris yaptınız mı daha once

• quote:

Orijinalden alıntı: noblexfurkanaslan

ss ler hangı klasörün ıcınde

cvp verecek bı allahın kulu yokmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: senemir

quote:

Orijinalden alıntı: TheTurkAdam07

Arkadaşlar benim cihazıma gelen mesajlar ayni zamanda ePosta adresime de gidiyor.Yani bir mesaji silmek icin hem mesajlardan mesaji hemde e posta dan mesaji silmem gerekiyor.Bunu nasil düzeltebilirim yardım edebilecek olan var mı?

E-posta/ayarlar/e-posta adiniz/Diger ayarlar/Sms i senkronize etme...

Teşekkürler hocam sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

dosyalarım/device storage/pictures/screenshot/
  • quote:

Orijinalden alıntı: padaroglu28

quote:

Orijinalden alıntı: TheTurkAdam07

Arkadaşlar benim cihazıma gelen mesajlar ayni zamanda ePosta adresime de gidiyor.Yani bir mesaji silmek icin hem mesajlardan mesaji hemde e posta dan mesaji silmem gerekiyor.Bunu nasil düzeltebilirim yardım edebilecek olan var mı?

e-posta-ayarlar-eposta hesabının üzerine tıkla-diğer ayarlar-sms senk etteki tiki kaldır mesajların artık e-postana düşmez.

Teşekkürler hocam çözdüm olayı

• el becerin ve sabrın yoksa hiç uğraşma.
    ama tarif edeyim.
    önce tozsuz ortamda mümkünse ev ve ya hatta banyo( daha az toz olma ihtimali var banyonun.)
    telefonun ekranını güzelce siliceksiniz.
    sonra jelatinin üzerinde 1 yazan kısımdaki koruyucu çıkartıcaksınız ve güzelce telefona ortalarak yapıştırcaksını ortada kalan baloncukları bez ile kaydırarak kenarlardan çıkartıcaksınız.
    Bazı filmlerin yanında silüsyon gönderiyorlar onlardan varsa işiniz daha kolay o silüsyon sayesinde film ekran üzerinde hareket ediyor.

Ben daha önce tabletime ekran filmi yapıştırırken ekrana 1 kere parfum sıktıım ve filmi üstüne koydum dikkatlice azcık filmin hareketi vardı yerini dabitledikten sonra içinde kalan butün balonları kenarlardan çıkardım tabi parfumler de çıkmış oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.Jackson

quote:

Orijinalden alıntı: maxstar33

Evet arkadaşlar bir çılgınlık yapıp S4 LTE-A 32GB Blue alacağım Arkadaşım amerikada gelirken getirecek

İYİMİ EDECEĞİM???

ebay dan alisveris yaptınız mı daha once

evet fakat arkadaşım elden alacak o da los angeles de gelirken getirecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: omrasln

Bazı insanlara ne anlatırsan anlat anlamak istemeyince anlamıyorlar malesef. Arkadaş Türkiye için sunulan şu an için en güncel rom amdk ile biten rom. mea' nın bir zamanlar çıkmış olması onu güncel yapmaz. Cihaz ota yada kies ile guncellendiginde son güncelleme ne ise günceli odur. S3 için en güncel rom 4.2.2 olsada samsung tarafından verilmediği sürece güncel olan rom 4.1.2 sürümü olur. Bunun nesini anlamak zor? Ayrıca mea sürümünü olayla alan tek insan olduğun için seni tebrik etmek istiyorum. O kadar okumaya rağmen bi tane insan görmedim odun ile kurulum sağlanmış hep.

hocam millet odinle güncelledi demen yanlış.bilmeden konuşma bence.ben dahil bu forumda bile onlarca kişi kiesle güncellemesini yaptı,güncelleme çıktığında forumu takip etsen anlardin.forumu iki gündür takip ettiğin belli.cevap vermeyeyim dedim ama berkans a haksızlık ediyorsun ve anlamsız bi polemik peşindesin.bütün sıkıntılar mea sürümüyle gecti bende.ayrıca berkans ın touchwiz hızlandırma rehberi sayesinde de sürekli başka launcher aramaktan kurtulduk.burada millete yardımcı olan arkadaşları boşa meşgul etme lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: _G_K_N_

quote:

quote:

dosyalarım/device storage/pictures/screenshot/

adam king

• güncelleme yaptım sonra güncelleye tıklayınca bu cıktı ne yapmalıyımh
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
  • quote:

güncelleme yaptım sonra güncelleye tıklayınca bu cıktı ne yapmalıyımh

Kies programı ile devam et güncellemeye...
  • modoste M kullanıcısına yanıt
    modeste dediğim programı indirin zaten kullanmak çok kolay.
    programı açıyorsunuz hangi klasörse onuda açıyorsunuz. klasördeki bütün resimleri CTRL+A ile seçip mouse ile programın içine sürüklüyorsunuz optimize tıklıyorsunuz ve size resimlerin ne kadar küçüldüğünü gösteriyor. Ortalama her resim %90 boyutunda ufalıyor.
    programı google yardımı ile bulabilirsiniz.
    Çok nadiren hata veriyor kapatıyor program ama tekrar açarsanız yapıyor.
    50 resmi aynı anda yapmakta zorlanırsa 25+25 şeklinde yapın.
    4 mb olan içinde resim olan excel 700 kb civarlarına inebiliyor resimlere göre.
    Özelden mail adresi atarsanız programı size mail ile atarım crack li.
  • quote:

Orijinalden alıntı: screws_conv

quote:

güncelleme yaptım sonra güncelleye tıklayınca bu cıktı ne yapmalıyımh

Kies programı ile devam et güncellemeye...

olmuyo
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

• noblexfurkanaslan kullanıcısına yanıt
    hocam galeriyi aç resimler önüne gelicek sayfayı soldan sağa çek yan tarafta klasör leri görüceksin orda bak SS lere
    yada Device storage - pictures - screenshot içinde
  • quote:

hocam galeriyi aç resimler önüne gelicek sayfayı soldan sağa çek yan tarafta klasör leri görüceksin orda bak SS lere
    yada Device storage - pictures - screenshot içinde

arkadaş soledı yınede saol :D
  • quote:

el becerin ve sabrın yoksa hiç uğraşma.
    ama tarif edeyim.
    önce tozsuz ortamda mümkünse ev ve ya hatta banyo( daha az toz olma ihtimali var banyonun.)
    telefonun ekranını güzelce siliceksiniz.
    sonra jelatinin üzerinde 1 yazan kısımdaki koruyucu çıkartıcaksınız ve güzelce telefona ortalarak yapıştırcaksını ortada kalan baloncukları bez ile kaydırarak kenarlardan çıkartıcaksınız.
    Bazı filmlerin yanında silüsyon gönderiyorlar onlardan varsa işiniz daha kolay o silüsyon sayesinde film ekran üzerinde hareket ediyor.

Ben daha önce tabletime ekran filmi yapıştırırken ekrana 1 kere parfum sıktıım ve filmi üstüne koydum dikkatlice azcık filmin hareketi vardı yerini dabitledikten sonra içinde kalan butün balonları kenarlardan çıkardım tabi parfumler de çıkmış oldu.

Çok teşekkür ederim hocam aslında yapıştırmada sorun yok ama şu baloncuklar çok problem Bu sefer dediğiniz gibi banyoda yapıcam

• murty1905 kullanıcısına yanıt
    Benim telefonda kamerada restart ve ısınma sorunu mevcut, ama şarjda herhangi bir problem görmedim yoğun kullanımda 1 günü bitiriyorum. siz deyince bilemedim ne yapacağımı beklesem mi acep biraz daha...
  • 
Sayfa: önceki 14591460146114621463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.