Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14581459146014611462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: talo_22

sayfa gecislerini nereden ayarlicam (slayt gibi) orda yok oyle bisey

geliştirici seçeneklerini aktif edebildin mi ? sayfa geçişleri derken sayfalar açılırkenki efektleri diyorsan geliştirici seçeneklerindeki pencere animasyon ayarlarıyla oynamalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: modoste

samsung galaxy S4 fotoğraf çekim kısmını 13 mega piksele getirip resim çektiğimde nerdeyse 5 mb lık resimler elde ediyorum
    ben bu resimleri firma tanıtım dosyama atmam gerekiyo fakat boyutlar çok fazla
    böyle büyük boyuttaki dosyanın boyutunu nasıl KB lara düşürürüm. en güncel haliyle en çabuk şekilde hangi programla yapabilirim.

Eger program bulamazsan whatsapp tan birine yolla. Sonra galeriden whatsap0 klasorunden kullan. Whatsapp fotolari epey kucultup yolluyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: modoste

samsung galaxy S4 fotoğraf çekim kısmını 13 mega piksele getirip resim çektiğimde nerdeyse 5 mb lık resimler elde ediyorum
    ben bu resimleri firma tanıtım dosyama atmam gerekiyo fakat boyutlar çok fazla
    böyle büyük boyuttaki dosyanın boyutunu nasıl KB lara düşürürüm. en güncel haliyle en çabuk şekilde hangi programla yapabilirim.

hocam fotoları paint le aç, farklı kaydet de sonra ordan dosya türü olarak .jpeg i seç kaydet, fotoların boyutu düşüyo bayağ bi, işinize yarar umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Sürüm bu oldu ilk farkettiğim şey yazılar sanki kalınlaşmış biraz..Belkide çoğunuz çoktan yüklemiştir..

kamera ile ilgili bir sıkıntın var mı bakar mısın
  • Yeni versiyonun ne gibi yenilikleri var arkadaşlar? Ayrıca 4.3 ne zaman gelecek bir bilginiz var mı?
  • arkadaşlar ülke kodunu TUR yapmak için *#272*IMEIKODUNUZ# işlemini yapıyorum ama unknown application hatası alıyorum
  • modoste M kullanıcısına yanıt
    sana çok basit program söyliyeyim ben de iş yerinde kullanıyorum mail ile resim göndermemiz gerektiğinde yada powerpoint göndermek gerektiğinde süper işe yarıyor.
    içinde resim olan her dosyayı neredeyse ufaltıyor excel power point word ve resmin kendisini.
    nxpowerlite 4 kullanımı çok kolay müthiş program kesinlikle tavsiye ederim.
  • BİGFİSH799 B kullanıcısına yanıt
    bir kaç sayfa arkaya giderseniz root yaparak marketten program indirerek dediğiniz işlemi yapabildiğinizi okuyacaksınız.
    daha root nasıl kaldırcağınız oralarda yazıyor.
    Bu lafım sadece size değil lütfen forumdan yardım isterken en azından 10-15 sayfa gerisinden okumaya başlayın arkadaşlar. 500 sayfa demiyorum 10-15 sayfa.
    Forumdan bir arakdaşımız güzel bir site hazırlıyor yakında bitiricek tahminen bir çok şey video veya yazılı anlatılacaktır sitede o zmn bu sorular dahada azalıcak
  • Bu arada spigen glass tr kullanan arkadaşlar ekrana siz mi uyguladınız camı yoksa bir yerde mi yaptırdınız kolay oluyor mu ben bu konularda pek başarılı değilimdir de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperalpi

quote:

Sürüm bu oldu ilk farkettiğim şey yazılar sanki kalınlaşmış biraz..Belkide çoğunuz çoktan yüklemiştir..

Neyine bakayım hocam söylersen daha çabuk olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: dequ01

quote:

Orijinalden alıntı: ferdy

quote:

Orijinalden alıntı: street_catt

Arkadaşlar bir öncek sürüm olan MEA sürümüne dönebilme şansım var mı normal yollarla?

Odin ile Mea sürümü atacaksın

Geri donme kardesim imei numarası silinir

quote:

Orijinalden alıntı: ferdy

quote:

Arkadaşlar bir öncek sürüm olan MEA sürümüne dönebilme şansım var mı normal yollarla?

Odin ile Mea sürümü atacaksın

quote:

IME no silindiğine çaresi var mı ?
    forumda sorun görmedim

IME silinme sorunu var mı yok mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: basarm

mesela şuan benim sistemde ters giden bişey var o yüzden biraz zaman ayırım hangi programın buna neden olduğunu bulmam lazım. kurduğum programlar ara sırada olsa olmıcak zamanda işime yarayan programlar olduğu için kaldırma şansım çok yok.
    Pil gösteren ekran aşağıdaki şekilde.

ilginç şekilde cihazın çalışması düzeldi daha hiç bir şey yapmamıştım halbuki
    Şarjın bitişine bakmayın sabahtan beri 500 olmuş viber whatsapp mailler ayrı

• Okan9455 kullanıcısına yanıt
    buldum cok tesekkur ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: talo_22

buldum cok tesekkur ederim

rica ederim :)
  • Merhabalar,

Bende gittigidiyordan idealsecim kullanıcısından s4 almıştım ve aldığım günden bu yana AMDK sürümünü kullanıyordum. 3 gün önce Türkiyeye gelen BMG9 u kieste görmüyordu, forumda biraz araştırdım ve telefonun ülke kodunun iran olduğunu öğrendim. Bugün iran içinde BMG9 yayınlanmış ve kieste artık benim telefon içinde güncelleme görünüyor. :)

Akşam güncelleyeceğim bakalım inşallah bende de imei numarası değişmez.
  • Banada guncelleme geldı guncelledım
    değişikliklerden biride sanki tel daha bi hızlandı
    psikolojikte olabilir bendeki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_8383

Merhabalar,

Bende gittigidiyordan idealsecim kullanıcısından s4 almıştım ve aldığım günden bu yana AMDK sürümünü kullanıyordum. 3 gün önce Türkiyeye gelen BMG9 u kieste görmüyordu, forumda biraz araştırdım ve telefonun ülke kodunun iran olduğunu öğrendim. Bugün iran içinde BMG9 yayınlanmış ve kieste artık benim telefon içinde güncelleme görünüyor. :)

Akşam güncelleyeceğim bakalım inşallah bende de imei numarası değişmez.

Ben de gittigidiyordan "teknoloji-al" dan aldım, cihaz kodu Irak gözüküyor. MDK dan sonra sonra MAE kurdum bi fark göremedim, zaten hep belirttim burada yazan kamera, aşırı ısınma hızlı şarj tüketimi, cızırtı vb sorunlar yoktu. Eğer sende de aynı durum varsa MG9 a geçme derim, şuana kadar yükleyenlerden çok olumlu yorum gelmedi. Cihazdan memnunsan huzurunu bozma, hele İmei silinmesi falan çok canını sıkar.

• quote:

quote:

quote:

kamera çok geç açılıyor güncellemeden sonra

• Arkadaşlar whatsapp dan gelen mesaj anında gelimiyor. Senkronizasyon açık. Sorun ne olabilir?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kamera çok geç açılıyor güncellemeden sonra

Eskiden daha hızlı şuan ben de.

• 
Sayfa: önceki 14581459146014611462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.