Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 MINI (GT-I8190) - ANA KONU (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.289
Cevap
24
Favori
218.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uniquein

quote:

Orijinalden alıntı: krizantem61

bende s3 mini ile motorola atrıx arasında kararsızım? atrıx nette var. golda da gelecegi yok. elle ınceleme sansım yok. ozellıkleri miniden iyi. kıyas.la ve versio.com sitelerinden baktığımda. ama cok sorun yasayan varmıs motorola atrıx de .cok kararsızım. yoksa ikinci el ve garantisiz iphone 4 mü alsam

Eğer fazla oyun oynarım diyorsanız, s3 mini alın derim.
    Yok fazla oyun oynamam diyorsanız, 2. el iphone 4 alın.
    motorola'ları fazla önermiyorum şahsen...

atrıx ın ozelllıklerıne baksana.met eden cok. ıphone de 700 800 tl verıp okıncı el garantısız alacagm.ondan ıstemoyorm.yıne s3 mını alacagm galıba.oyun oynamıyorm ama muzık net ve bol mesaj kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

quote:

quote:

bende s3 mini ile motorola atrıx arasında kararsızım? atrıx nette var. golda da gelecegi yok. elle ınceleme sansım yok. ozellıkleri miniden iyi. kıyas.la ve versio.com sitelerinden baktığımda. ama cok sorun yasayan varmıs motorola atrıx de .cok kararsızım. yoksa ikinci el ve garantisiz iphone 4 mü alsam

Motorola'nın 2. el piyasası yok gibi bir şey. Atrix hele sorunlu bir ürün olmasından, refurbished bir ürün olmasından ve kullanıldıktan sonra Türkiye'ye gelmesinden dolayı, asla önermediğim bir üründür.

abım aklımı karıstı arkadası kullanıyomusta.karsılastırma sıtelerınde ozellıklerı acısından cok ıyı.yok artık satmam aldıgım telefonu hurda nıyetıne alıyolar. bende satmıyorm.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Almayı düşünüyorum genel olarak memnunmusunuz?...Normal Galaxy s3 ile hiçbir fark yok herhalde?.

Tabii ki arasında bir çok fark var.
    *1 GB vs 1 GB Ram.
    *4 çekirdek vs 2 çekirdek işlemci.
    *1.4 GHz vs 1 GHz işlemci hızı.
    *Mali 400MP vs Mali 400 GPU.
    *Exynos 4212 1400MHz Quad-core vs NovaThor U8420 Dual-core 1000MHz.
    *Kamera 8MP vs 5 MP.
    *Çözünürlük, piksel yoğunluğu, Full HD video vs.

Aklıma gelen farklar bunlar. Yazılım konusunda hiçbir fark yok.

Dediklerinizin yanına birazda ben ekleme yapayım Flash desteği yok, S3 te kullanılan yüksek kaliteli çizilmez cam Gorilla glass 2 yok, Samsung kırptıkça kırpmış bu modeli ve ve yüksek fiyata pazarlamak için adını S3 mini olarak tanıtmış, Kısacası Eşşeği isimle (S3 Mini) At gibi göstermeye çalışmış vesselam. Eşşeğe Altın semer vursanda eşşek eşekktir Yinede Güzel Telefon Keşke adı Galaxy ace 2 plus olsaymış.

• quote:

Ben Dizimag'dan The Walking Dead ve Arrow'u HD olarak izleyebiliyorum. Hemde hiçbir sıkıntı olmadan.

hocam hangi internet paketini kullanıyorsunuz ? 2 dizi izlesek 1gb kota bitiyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Almayı düşünüyorum genel olarak memnunmusunuz?...Normal Galaxy s3 ile hiçbir fark yok herhalde?.

Tabii ki arasında bir çok fark var.
    *1 GB vs 1 GB Ram.
    *4 çekirdek vs 2 çekirdek işlemci.
    *1.4 GHz vs 1 GHz işlemci hızı.
    *Mali 400MP vs Mali 400 GPU.
    *Exynos 4212 1400MHz Quad-core vs NovaThor U8420 Dual-core 1000MHz.
    *Kamera 8MP vs 5 MP.
    *Çözünürlük, piksel yoğunluğu, Full HD video vs.

Aklıma gelen farklar bunlar. Yazılım konusunda hiçbir fark yok.

Dediklerinizin yanına birazda ben ekleme yapayım Flash desteği yok, S3 te kullanılan yüksek kaliteli çizilmez cam Gorilla glass 2 yok, Samsung kırptıkça kırpmış bu modeli ve ve yüksek fiyata pazarlamak için adını S3 mini olarak tanıtmış, Kısacası Eşşeği isimle (S3 Mini) At gibi göstermeye çalışmış vesselam. Eşşeğe Altın semer vursanda eşşek eşekktir Yinede Güzel Telefon Keşke adı Galaxy ace 2 plus olsaymış.

Flash desteği olduğunu bunca mesajdır dile getirsem de bir kez daha söyleyeyim, sonradan yüklenilebiliyor. Kimi sitelerde bu telefonun camının Gorilla Glass 2 olduğu söylenmekte, mesela techno-labs. Bence tanımlaman yanlış bu telefon S3 Mini ismini haketmekte

• quote:

Orijinalden alıntı: joney1st

quote:

Ben Dizimag'dan The Walking Dead ve Arrow'u HD olarak izleyebiliyorum. Hemde hiçbir sıkıntı olmadan.

hocam hangi internet paketini kullanıyorsunuz ? 2 dizi izlesek 1gb kota bitiyor zaten

Dizileri Wifi ile izliyorum. İnternet için kota yetmez bu telefona En kötü ihtimal olarak Avea 1 GB internet paketi kullanıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Motorola'nın 2. el piyasası yok gibi bir şey. Atrix hele sorunlu bir ürün olmasından, refurbished bir ürün olmasından ve kullanıldıktan sonra Türkiye'ye gelmesinden dolayı, asla önermediğim bir üründür.

abım aklımı karıstı arkadası kullanıyomusta.karsılastırma sıtelerınde ozellıklerı acısından cok ıyı.yok artık satmam aldıgım telefonu hurda nıyetıne alıyolar. bende satmıyorm.

Satmaya kalksan 2. eli yok fiyata gidecektir. Çünkü piyasaya oturmuş bir telefon değil. Motorola piyasaya oturmuş bir firma değil ki telefonu nasıl olsun.

• Resmen atacağım mesajın yazı tipini ve fontunu ayarlayamıyorum bu sitede. Font seçimi ve font boyutunu ayarlıyorum. Mesajı gönderiyorum. Sonra dönüp mesaja baktığımda yazı hala küçük ve yanında ''[size'' gibi belirsiz şeyler çıkıyor. Anlam veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emresteely -- 18 Aralık 2012; 7:59:00 >
  • İndirdiğimiz hiçbir uygulamayı hafıza kartına taşıyamıyormuyuz deneyen varmı, herşeyi demiyorum, indirdiklerimizin bazısını bile taşısak yeterli olur.
    Deneyecek arkadaş varsa çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCCe

Merhaba,

Arkadaşlar konunun ilk mesajının güncellenmeye ihtiyaç duymasından dolayı konu sahibi arkadaşımızla da görüşerek konuyu M`Shinoda isimli arkadaşımıza devrettik, bilginize.

Kendisi güzel bir ilk mesaj içeriği hazırlayacaktır diye umuyorum. Sizlerin de hazırladığı / hazırlayacağı faydalı içerikler olursa kendisine ileterek kendi isminiz ile birlikte ilk mesaja koydurabilirsiniz.

Hepinize hayırlı olmasını dilerim.

İyi forumlar.

M`Shinoda kardeşim ismimizi yazarmısın.
  • Arkadaşlar; bildirim ekranın üst taradında yer alan "wi-fi aç/kapa, ses aç/kapa... etc." gibi tuşların yerlerini nasıl değiştirebiliyoruz.?
  • Eksikleri bu akşam gidereceğim arkadaşlar. Liste oluşturacağım

• arkadaşlar aşağıdaki sitede 879 tl 'ye düşmüş ama ithalatçı firma garantili. bende kim o firma diye mesaj attım. cevap aşağıdadır. çokta ilgililer hemen cevap geldi.

http://www.teknolojix.com/?urun-43995-SAMSUNG-GALAXY-S3-MiNi-I8190-MAVi-CEP-TEL---ITH-.html

SAMSUNG GALAXY S3 MINI (GT-I8190) - ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 18 Aralık 2012; 16:58:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

arkadaşlar aşağıdaki sitede 879 tl 'ye düşmüş ama ithalatçı firma garantili. bende kim o firma diye mesaj attım. cevap aşağıdadır. çokta ilgililer hemen cevap geldi.

http://www.teknolojix.com/?urun-43995-SAMSUNG-GALAXY-S3-MiNi-I8190-MAVi-CEP-TEL---ITH-.html

aga kliksada sabancı kalitesi ile telpa garantili 899 hızlıalda gold garantisi ile [Pek Garanti Demiycem Ama Çok İyi Davrandılar Bana] 939 Avealılara Ve TTnetlilere 889

• facebook samsung türkiye sayfasına farklı renk seçenekleri ile birlikte galaxy s3 mini 16 GB modeli Türkiye'ye ne zaman gelir diye ısrarla soruyorum ama cevap yok !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Progressivity

facebook samsung türkiye sayfasına farklı renk seçenekleri ile birlikte galaxy s3 mini 16 GB modeli Türkiye'ye ne zaman gelir diye ısrarla soruyorum ama cevap yok !

Bence şubatı bulur eğer gelecekse ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tostmania

İndirdiğimiz hiçbir uygulamayı hafıza kartına taşıyamıyormuyuz deneyen varmı, herşeyi demiyorum, indirdiklerimizin bazısını bile taşısak yeterli olur.
    Deneyecek arkadaş varsa çok iyi olur.

Ben iGo ve Sygic programını taşıyabildim. Ayrıca başka bir internet tarayıcısı kullanırsanız, indirdiğiniz dosyanın kaydetme yerini seçme şansınız olacaktır.
  • 16 GB ı yok sanırım bu ürünün. BU ay sonuna gelir olmadı sene başında piyasada olur.

ayrıca paralel ithalat 879 tl geçen saturn de orjinal samsung tr ithalatı 899 tl idi.

Bir de kılıflar için bir iki bişi diyeyim bu form faktörü en kullanışlı olanı.
  • arkadaşlar yanlışlıkla ana sayfadaki google'ın sesli arama lınkını sıldım onu nasıl aynı şekliyle geri getiririm.Bir de bu siteden video izlemek için hangi programı indirmem gerekiyor.
  • Kliksada 12 ay taksitle ve Samsung Türkiye garantili 899,00 TL.

+

Sitede bonusa 500 TL. ve üzerine % 10 bonus diyor

yani bonusla alana 810 TL.'ye mi geliyor anlamadım..............

http://www.kliksa.com/UrunDetay/telefon/cep-telefonu-akilli-telefon-pda2/900389320

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaggag -- 18 Aralık 2012; 20:04:10 >
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.