Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 ANA KONU/SSS/Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Program <-- [KULÜP] (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.674
Cevap
129
Favori
451.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nexus b5 ve cm 10 dışında sağlıklı bir rom göremiyorum açıkçası..
    ha bide omega var tabi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu sms e düşen bildirim neden eposta bolumundede gözüküyor?

• ben hotmail kullanıyorum ve hesabımba birsürü klasör var bu klasörlere gelen mailleri takip etmek için sürekli içine gir ve yenile diyorum. Buraya mail gelince otomatik olarak ses çıkmıyormu yada mail simgesinin üzerinde uyarı çıkmıyormu. Bunu nasıl yapabiliriz.
  • Yahu hangi ROM u denesem istediğim performansı alamıyorum sizce bu tablo acı bir tablo değil mi?

SAMSUNG GALAXY S3 ANA KONU/SSS/Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Program <-- [KULÜP]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eozen81 -- 19 Ekim 2012; 16:47:10 >
  • Blackmark şu sıralar bende çalışmıyor. Sizde de öyle mi ? Bağlanamıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cllyldrm

Blackmark şu sıralar bende çalışmıyor. Sizde de öyle mi ? Bağlanamıyor..

bende çalışıyor ama bazı programlarda işe yaramıyor.

keşke root - rom yükleme işini birisi bize uygulamalı öğretse.

o zaman çeşitli sitelerden ücretli apk ları kurabilirdik.

böyle bir organizasyon yapalımmı arkadaşlar istanbul için.
  • Omega v29 yükleyen var mı arkadaşlar? DLJ1 iyi diyorlar ne kadar doğru?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81
    Yahu hangi ROM u denesem istediğim performansı alamıyorum sizce bu tablo acı bir tablo değil mi?

Ekran 4-4.5saat civarında açık duruyorsa normaldir. Omega, CM10 veyahut Super Nexus romlarında ufak farklar haricinde 4saati rahatlıkla geçiyor benim cihaz. %20,%50 ve %100 olarak gün içerisinde değişkenlik gösteren ancak ortalama olarak %40 civarı parlaklıkla kullanıyorum. Bekleme durumundayken yani ekran kapalı ve arkada sürekli CPU'yu meşgul eden bir uygulama yokken(torrent gibi) 18-26saat arası gidiyor pil. Ancak pil tüketimi ekranın açık kalma süresi ve parlaklıkla doğrudan, ters orantılı olup şarjdan çekip durmaksızın kullanırsanız 5saat veya daha kısa bir süre(4saat civarı) içerisinde bitebilir. Ancak 4saati göremiyorsanız romunuzu ve kullandığınız kernel-script gibi ayarları kontrol edin.

• arkadaşlar anim mod efecti yüklim derken sistemi göçerttim samsung logosunda kaldı hazır göçmüşken ne yüklim jb çıktımı çıkmadıysa sizce en ii rom hangisi şu aralar göçmeden önce jp 4.1 polonya sürümü vardı...yardımcı olursanız sevinirim...
  • ilk şarjımı nasıl yapmalıyım arkadaşlar acil yüzde 15e düşmüş tüm bitmesini mi bekleyim 12 saat durduruyum mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

ilk şarjımı nasıl yapmalıyım arkadaşlar acil yüzde 15e düşmüş tüm bitmesini mi bekleyim 12 saat durduruyum mu?

Bitmesini beklemeyebilirsiniz sarza takip 15 yada 20 dk sonra cikarip kullanabilirsiniz eskidendi 12 saat sarjda durmasi istedigin zaman tak cikart

• quote:

Orijinalden alıntı: ermirza

arkadaşlar anim mod efecti yüklim derken sistemi göçerttim samsung logosunda kaldı hazır göçmüşken ne yüklim jb çıktımı çıkmadıysa sizce en ii rom hangisi şu aralar göçmeden önce jp 4.1 polonya sürümü vardı...yardımcı olursanız sevinirim...

Omega v29 veya super nexsus deneyin..

• quote:

Orijinalden alıntı: UnchaineD

Omega v29 yükleyen var mı arkadaşlar? DLJ1 iyi diyorlar ne kadar doğru?

Dun italya icin yayinlanan DLJ1 romu yukledim fena degildi kullanilabilir ama cok uzun kullaadigim icin batarya suresi icin bisey diyemem.
    Omega v29 da DLJ1 kullanilarak hazirlanmis bir romdur..

• quote:

Orijinalden alıntı: focus1

quote:

Orijinalden alıntı: digital90

ilk şarjımı nasıl yapmalıyım arkadaşlar acil yüzde 15e düşmüş tüm bitmesini mi bekleyim 12 saat durduruyum mu?

Bitmesini beklemeyebilirsiniz sarza takip 15 yada 20 dk sonra cikarip kullanabilirsiniz eskidendi 12 saat sarjda durmasi istedigin zaman tak cikart

teşekkür ediyorum öyle yaptım :) bir sorum da şu ki bende samsung hs 3000 bluetooth kulaklık var içinden şarj aleti çıkmıştı onun da. aynı yuvaya sahipler bunla da şarj etsem kendisininkiyle de şarj etsem aynı mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: eahmet

quote:

Orijinalden alıntı: cllyldrm

Blackmark şu sıralar bende çalışmıyor. Sizde de öyle mi ? Bağlanamıyor..

bende çalışıyor ama bazı programlarda işe yaramıyor.

keşke root - rom yükleme işini birisi bize uygulamalı öğretse.

o zaman çeşitli sitelerden ücretli apk ları kurabilirdik.

böyle bir organizasyon yapalımmı arkadaşlar istanbul için.

apkmania.co istediğini kur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UnchaineD

Omega v29 yükleyen var mı arkadaşlar? DLJ1 iyi diyorlar ne kadar doğru?

Dun italya icin yayinlanan DLJ1 romu yukledim fena degildi kullanilabilir ama cok uzun kullaadigim icin batarya suresi icin bisey diyemem.
    Omega v29 da DLJ1 kullanilarak hazirlanmis bir romdur..

Evet biliyorum onun için ayrı olarak sordum zaten Dlj1 iyi isi indie de yapmıştır iyi bir şeyler. Neyse deneyip göreceğiz.
  • quote:

quote:

arkadaşlar anim mod efecti yüklim derken sistemi göçerttim samsung logosunda kaldı hazır göçmüşken ne yüklim jb çıktımı çıkmadıysa sizce en ii rom hangisi şu aralar göçmeden önce jp 4.1 polonya sürümü vardı...yardımcı olursanız sevinirim...

Omega v29 veya super nexsus deneyin..

peki en stabil rom hangisi bu aralar göze çarpan???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Ekran 4-4.5saat civarında açık duruyorsa normaldir. Omega, CM10 veyahut Super Nexus romlarında ufak farklar haricinde 4saati rahatlıkla geçiyor benim cihaz. %20,%50 ve %100 olarak gün içerisinde değişkenlik gösteren ancak ortalama olarak %40 civarı parlaklıkla kullanıyorum. Bekleme durumundayken yani ekran kapalı ve arkada sürekli CPU'yu meşgul eden bir uygulama yokken(torrent gibi) 18-26saat arası gidiyor pil. Ancak pil tüketimi ekranın açık kalma süresi ve parlaklıkla doğrudan, ters orantılı olup şarjdan çekip durmaksızın kullanırsanız 5saat veya daha kısa bir süre(4saat civarı) içerisinde bitebilir. Ancak 4saati göremiyorsanız romunuzu ve kullandığınız kernel-script gibi ayarları kontrol edin.

Cevabınız için teşekkürler. Demek benim de normal o zaman, kurcalayınca gidiyor nalet pil.

• quote:

peki en stabil rom hangisi bu aralar göze çarpan???

Öyle bir rom yok. Her cihazda aynı rom farklı sonuç verir. Ama CM10 veyahut Super Nexus Build 5'i tavsiye ederim
  • Gün içinde ne kadar yürüdüğümü görebileceğimi bir program var mi? Mesala sabah açıcam gün içindeki adimlarima göre hesaplayacak. Taşıt kullandigimda anlaması lazım yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 19 Ekim 2012; 19:13:49 >
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.