Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 ANA KONU/SSS/Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Program <-- [KULÜP] (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.674
Cevap
129
Favori
451.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

arkadaşlar telefonumun hangi ülke üretimi olduğunu nasıl öğrenirim ? bide kulaklığım bozuldu kulaklık önerir misiniz ?

Kulaklık garanti kapsamında değil mi? Sonuçta telefonun bir parçası?

telefonu spot aldım ama ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Galaxy S3'te bir romu kurduktan sonra en azından 1-2gün kullanmak lazım. Zira 1-2gün kullanmadan rom oturmuyor ve yavaşlık, fazla pil tüketimi, fps atlaması, MS gibi sorunlar olabiliyor. 3.-4.gün ise canavar gibi tam performansını gösteriyor romlar...Bir iki saat bir romu denemek için kesinlikle yeterli değil. En az 2gün kullanmak lazım...

hangi rom şu anda moda..?
    yeni gelenlerde durumlar nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

arkadaşlar telefonumun hangi ülke üretimi olduğunu nasıl öğrenirim ? bide kulaklığım bozuldu kulaklık önerir misiniz ?

Kulaklık garanti kapsamında değil mi? Sonuçta telefonun bir parçası?

telefonu spot aldım ama ben

Olsun? Distribütör degil mi? Kendi garantisi verir bildiğim..Götür kulaklığı ver aldığın yere..Tabi İnternet üzerinden almadıysan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: imphetus

Herkese iyi akşamlar s3 ile tam uyumlu bluetooth kulaklık önerisine ihtiyacım var kimin aradığını gösteren bluetooth kulaklık varmidir acaba ? Araç içindeyken telefon büyük olduğu icin konuşmak zor oluyor bu sebepten blutooth kulaklik almam gerekli . 

Aynı zamanda kaliteli müzik de dinlenebilecek bir bluetooth kulaklı önerisi de var mıdır acaba
  • Arkadaşlar mesaj yazarken mesela geleceksin yazacağız,gel yazınca seçeneklerden gelecek çıkıyor diyelim,onu seçince yanına -sin yazacağız ama arada boşluk bırakıyor dolayısıyla o boşluğu silmek gerekiyor,kelimeyi tamamladıktan sonra boşluk bırakmadan devam etmenin bir ayarı var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theja

quote:

Orijinalden alıntı: kartal90

bu kamera sesini nasıl kapatabilirim.system/media/audio/ui klasöründeki shutter sound dosyasını silmeye çalışıyorum ama izin vermiyor.cihaz rootlu ama silemiyorum.nasıl halledebilirim bunu?

ikinci olarakda ses profillerini düzenlemeye yarayan bir uygulama var mı.telefonda 3 tane mod var çok saçma sesli sessiz ve titreşim.çok yetersiz bunlar

2. soruya ben de bir ekleme yapayım,mesela gece 2 sabah 8 arası sessize alıp,sabah 8'den sonra sesliye otomatik geçirecek bir program var mıdır acaba?

Evet varmış
    Profile scheduler diye bir program buldum markette,istediğiniz saatte istediğiniz profili ayarlayabiliyorsunuz,yeni profil eklenebiliyor,hatta wi-fi mobil veri bt ıvır zıvır açıp kapama ayarı bile var bilginize

• 1-2 Aydır Jelly Bean test sürümlerini kullanıp dün itibariyle ICS ye dönen biri olaraktan JB kesinlikle çok daha hızlı ve akıcı. ICS ile telefon kağnı gibi oldu resmen. Ama pil konusuna gelirsek JB içiyor ICS kokluyor
  • arkadaşlar bir sorum olacak telefonla konuşurken belirli aralıklarla kapanıp açılıyor ekran bişey okuyacak oluyorum olmuyor
    birde telefonla konuşurken mesajlara ulaşamadım ya varmıdır bunun bi çözümü yardımlarınız için teşekkürler şimdiden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: buludag89

1-2 Aydır Jelly Bean test sürümlerini kullanıp dün itibariyle ICS ye dönen biri olaraktan JB kesinlikle çok daha hızlı ve akıcı. ICS ile telefon kağnı gibi oldu resmen. Ama pil konusuna gelirsek JB içiyor ICS kokluyor

GB hiç kullanmıyor demeli bu mantıkla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

Galaxy S3'te bir romu kurduktan sonra en azından 1-2gün kullanmak lazım. Zira 1-2gün kullanmadan rom oturmuyor ve yavaşlık, fazla pil tüketimi, fps atlaması, MS gibi sorunlar olabiliyor. 3.-4.gün ise canavar gibi tam performansını gösteriyor romlar...Bir iki saat bir romu denemek için kesinlikle yeterli değil. En az 2gün kullanmak lazım...

V28 kurdum ama bir cm10 değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: meymo

arkadaşlar bir sorum olacak telefonla konuşurken belirli aralıklarla kapanıp açılıyor ekran bişey okuyacak oluyorum olmuyor
    birde telefonla konuşurken mesajlara ulaşamadım ya varmıdır bunun bi çözümü yardımlarınız için teşekkürler şimdiden..

Ekranın sağ üst köşesindeki sensörler hareket sensörü. Kulağına goturunce yüzüne deyip de kazanmasın diye ekran kapanıyor. Ama telefonu eline alırsan ekran kapanmaz. Ayrıca rehbere girmek için home tuşuna basabilirsin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

V28 kurdum ama bir cm10 değil.

veya nexus build 5 .
    biz bildiğimiz yoldan devam edelim..

• arkadaşlar ekranda bazen ( özellikle beyaz fon olunca altta) titreme hissediyorum. bunu nasıl kontrol edebilirim
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kartal90

bu kamera sesini nasıl kapatabilirim.system/media/audio/ui klasöründeki shutter sound dosyasını silmeye çalışıyorum ama izin vermiyor.cihaz rootlu ama silemiyorum.nasıl halledebilirim bunu?

ikinci olarakda ses profillerini düzenlemeye yarayan bir uygulama var mı.telefonda 3 tane mod var çok saçma sesli sessiz ve titreşim.çok yetersiz bunlar

2. soruya ben de bir ekleme yapayım,mesela gece 2 sabah 8 arası sessize alıp,sabah 8'den sonra sesliye otomatik geçirecek bir program var mıdır acaba?

Evet varmış
    Profile scheduler diye bir program buldum markette,istediğiniz saatte istediğiniz profili ayarlayabiliyorsunuz,yeni profil eklenebiliyor,hatta wi-fi mobil veri bt ıvır zıvır açıp kapama ayarı bile var bilginize

Program haricinde samsung un tectiles adıyla satışa çıkardığı nfc kartlar mevcut. Sadece kartı okutarak titreşim gps ve bunun gibi pekçok özelliği 1 sn de degistirebiliyorsunuz. Sadece canada uyumlu olduğu söylense de forumdan bir arkadaş almış zevkle kullanıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

arkadaşlar ekranda bazen ( özellikle beyaz fon olunca altta) titreme hissediyorum. bunu nasıl kontrol edebilirim

aynen ortalarda bende de var.. daha once vardi ben mi dikkat etmedim, yeni mi oldum hic bilmiyorum.
  • beyler ingiltere jb linkini verebilcek var mı?ayrıca bende poland sürüm ve siyah kernel var direk ingiltere jb sürümü yükleyebiliyor muyum?yoksa kernellın temizlenmesi mi gerekiyor?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: imphetus

Herkese iyi akşamlar s3 ile tam uyumlu bluetooth kulaklık önerisine ihtiyacım var kimin aradığını gösteren bluetooth kulaklık varmidir acaba ? Araç içindeyken telefon büyük olduğu icin konuşmak zor oluyor bu sebepten blutooth kulaklik almam gerekli . 

Aynı zamanda kaliteli müzik de dinlenebilecek bir bluetooth kulaklı önerisi de var mıdır acaba

samsung HS3000 çift telefon desteği ve stereo müzik dinleme ben kullanıyorum çok memnunun

• Beyler merhaba S3 ana ekranda kilit ekranına dokununca su dalgaları oluyordu şu an onu ayarlayamıyorum nasıl yapıcam eskiye döndüremiyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultra-durable

Beyler merhaba S3 ana ekranda kilit ekranına dokununca su dalgaları oluyordu şu an onu ayarlayamıyorum nasıl yapıcam eskiye döndüremiyorum :(

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

quote:

bu kilit ekranında ekrana basılı tutunca su sesi ve dalgalar birden fazla çıkmıyor muydu? basılı tutuyorum yine 1 tane çıkıyor ayarı var mı bunun

Android 4.1 Jelly Beani mi yüklediniz ?

evet DLI8 test sürümü var

ICS deki gibi kilit ekranında parmağınızı bi kaç saniye basılı tutup çekince hızlı hızlı damlayıp ses çıkartması yok artık maalesef :S

Hocam aynı sayfada 10 mesaj üstte yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

quote:

Orijinalden alıntı: ultra-durable

Beyler merhaba S3 ana ekranda kilit ekranına dokununca su dalgaları oluyordu şu an onu ayarlayamıyorum nasıl yapıcam eskiye döndüremiyorum :(

quote:

quote:

quote:

quote:

bu kilit ekranında ekrana basılı tutunca su sesi ve dalgalar birden fazla çıkmıyor muydu? basılı tutuyorum yine 1 tane çıkıyor ayarı var mı bunun

Android 4.1 Jelly Beani mi yüklediniz ?

evet DLI8 test sürümü var

ICS deki gibi kilit ekranında parmağınızı bi kaç saniye basılı tutup çekince hızlı hızlı damlayıp ses çıkartması yok artık maalesef :S

Hocam aynı sayfada 10 mesaj üstte yazıyor

Hocam gördüm o msj ları fakat ben rom veya root yapmadım değiştirdim ama nasıl yaptım anlayamadım :) bende şu an basılı tuttuğumda kilit çıkıyor ve etrafında aşağıdan yukarı doğrudaireler çıkıp iniyor (dalga) olanı ayarlayamadım

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.