Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 ANA KONU/SSS/Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Program <-- [KULÜP] (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.675
Cevap
129
Favori
451.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İsviçre telefonu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

Orijinalden alıntı: switel

quote:

Orijinalden alıntı: Gangbangster

quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

Selam arkadaşlar sizlere bir sorum olucaktı acaba sizin cihazlarınızda arka kapakta hoparlörün olduğu bölüm ve kulaklık soketinin oralara hafif baskı uyguladığınızda çıt çıt diye ses çıkıyormu veya arka kapaktan böyle sesler çıkıyormu ?

Ben de çıkıyor

bende cikmiyor

Bende de çıkıyor,sanki boşluk varmış gibi...

Edit : Telefonu Türkcell Tim'den aldım...İlk sahibiyim..

Bendede çıkıyor, Turkcellde çalışıyorum, Spot aldım, siz söyleyince dikkat ettim

Merhaba
    Bende pazartesi günü Bursa Korupark TİM den aldım.Arka kapağın dediğiniz yerlerine hatta her tarafına bastırdım ama bahsedilen ses bende çıkmadı
    Bu arada bir şey sormak istiyorum.Telefon rehberimde Sim kartta olan numaraları ,telefon hafızasına aktarmaya çalışırken bir şeyleri yanlış yaptım herhaldeki, şimdi AYNI isim ve numaradan 3'er adet çıktı.Bunu rehberdeki tüm kişilere yaptı.Bunların 1'i sim kartta diğer 2'si tel hafızasında gözüküyor.Şimdi ben bu 3'er adet olan kişi ve numaraları nasıl silebilirim? Her birine tek tk gir sil demezsiniz değilmi? Yardımcı olurmusunuz?

Silmek istediğin rehber telefon rehberi ÖRNEĞİN;

REHBER / SEÇENEK TUŞU (HOME TUŞU SOLUNDAKİ) / AÇILAN SAYFADA GÖRÜNTÜLENECEK KİŞİLER SEKMESİ / SİLMEK İSTEDİĞİN REHBER BÖLÜMÜNÜ SEÇ , OTOMATİK AKTARACAK TEKRAR SEÇENEK TUŞU / SİL / TEK TEK SİLMEK İSTEDİKLERİN veya HEPSİNİ SEÇ SİL.

Ardından ekran boşalacak aynı adımlarla görüntülemek istediğin bölümü seç. Silmenede gerek yok en son ve güncel olan hangisiyse onu seç kalsın. Temiz olsun istersen hariçlerini sil tabiki. Tek tek girip silmenede gerek yok ayrıca seçenek tuşu sil ve sağ başlarındaki kutucukları işaretle, durum bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musketeer. -- 17 Ekim 2012; 21:10:04 >

• İsveç sürümünü yükledim şimdi... fakat *#272*imei# komutuyla çıkmıyor ülke kodları.değişti mi yoksa bu kod?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Selam arkadaşlar sizlere bir sorum olucaktı acaba sizin cihazlarınızda arka kapakta hoparlörün olduğu bölüm ve kulaklık soketinin oralara hafif baskı uyguladığınızda çıt çıt diye ses çıkıyormu veya arka kapaktan böyle sesler çıkıyormu ?

Ben de çıkıyor

bende cikmiyor

Bendede çıkıyor, Turkcellde çalışıyorum, Spot aldım, siz söyleyince dikkat ettim

Merhaba
    Bende pazartesi günü Bursa Korupark TİM den aldım.Arka kapağın dediğiniz yerlerine hatta her tarafına bastırdım ama bahsedilen ses bende çıkmadı
    Bu arada bir şey sormak istiyorum.Telefon rehberimde Sim kartta olan numaraları ,telefon hafızasına aktarmaya çalışırken bir şeyleri yanlış yaptım herhaldeki, şimdi AYNI isim ve numaradan 3'er adet çıktı.Bunu rehberdeki tüm kişilere yaptı.Bunların 1'i sim kartta diğer 2'si tel hafızasında gözüküyor.Şimdi ben bu 3'er adet olan kişi ve numaraları nasıl silebilirim? Her birine tek tk gir sil demezsiniz değilmi? Yardımcı olurmusunuz?

Zaten hemen çıkmıyor ses,mesela ben 4 ay sonra o sesin farkına vardım..Kullandıkça esniyor demek ki....

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de çıkıyor

bende cikmiyor

Merhaba

REHBER / SEÇENEK TUŞU (HOME TUŞU SOLUNDAKİ) / AÇILAN SAYFADA GÖRÜNTÜLENECEK KİŞİLER SEKMESİ / SİLMEK İSTEDİĞİN REHBER BÖLÜMÜNÜ SEÇ , OTOMATİK AKTARACAK TEKRAR SEÇENEK TUŞU / SİL / TEK TEK SİLMEK İSTEDİKLERİN veya HEPSİNİ SEÇ SİL.

Ardından ekran boşalacak aynı adımlarla görüntülemek istediğin bölümü seç. Silmenede gerek yok en son ve güncel olan hangisiyse onu seç kalsın. Temiz olsun istersen hariçlerini sil tabiki. Tek tek girip silmenede gerek yok ayrıca seçenek tuşu sil ve sağ başlarındaki kutucukları işaretle, durum bu.

Merhaba
    Açılan sayfada görüntülenecek kişiler diye bir adım çıkmadı.
    Sil,içe aktar dışa aktar,samsung ile birleştir gibi adımlar çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

quote:

quote:

quote:

ana ekranda olusturdugum klasor kendi kendine aciliyor. oyun klasoru olusturdum, icinde 10 tane oyun var. ama ana ekrana donerken kendi kendine acilmaya basladi. her seferinde kapatiyorum ama bi uygulamadan ana ekrana donerken yine aciliyor. acaba bunun cozumu var midir?

İşlemciyi çok kastirdigim zamanlar aynı şey benimde başıma geliyor özellikle oyunlar klasörü bir uygulamadan ciktigimda kendi kendine açılıyor anlam veremediği bir durum ama fazladan takmiyorum

Açık kalıyor olmasın?

Diğer klasorlerde olmuyor sadece oyunlar klasöründe oluyor
    açık kaliyor derken klasör kapatmanın ayrı bir yolunu var

Hayır ayrı bir yolu yok. Yani şöylr; klasörü açıp oyuna giriyorsun ya klasör öyle açık kalıyor. Sen oyundan çıktığın zaman da karşında beliriyor, çünkü açık. Yani biryere dokunuyorsun öyle kapanıyor. Ara sıra oluyor.

quote:

Orijinalden alıntı: chinaski

selam.. yapikredi mobil bankacilik uygulamasini kullaniyorum. 4.0.4 ve guncel surum kullaniyorum. fakat uygulamada 2 bolumde asagidaki isaretler cikiyor. bu soru isareti hangi plugin eksikliginden cikabilir ve ne yuklemeliyim acaba? tesekkurler..

[simg]http://f1210.hizliresim.com/12/k/f0z30.png[/simg]

[simg]http://g1210.hizliresim.com/12/k/f0z4h.png[/simg]

adobe air olabilir kardeşim

• Telefonu şebeke prizinden şarj olmayan arkadaşların dikkatine, lütfen okuyunuz!
    . Biraz önce başıma gelen bir olayı aktaracagim;
    Yatarken telefonunu şarja taktığında şarja baslamadigini fark ettim, bir kaç sök taktan sonra zorda olsa bir iki defa şarja başladı ama neden sonra tekrar şarj olamamaya başladı. Ayrıca şarj kablosunu ucu daha zor yerinden çıkmaya başladı.
    Bende bi kürdanın ucunu daha da inceleyip nazikce telefonun mikro usb portunun içini temizlemeye başladım ve topak topak toz taneleri çıkardım, sonrasında defalarca Sök tak yaptım, sorunsuz şarj oluyor. Umarim bu sarj sorununu yaşayanların çözümü de böyle basit olur, denemeden zarar gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENGNYLDZ -- 18 Ekim 2012; 12:11:02 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ana ekranda olusturdugum klasor kendi kendine aciliyor. oyun klasoru olusturdum, icinde 10 tane oyun var. ama ana ekrana donerken kendi kendine acilmaya basladi. her seferinde kapatiyorum ama bi uygulamadan ana ekrana donerken yine aciliyor. acaba bunun cozumu var midir?

İşlemciyi çok kastirdigim zamanlar aynı şey benimde başıma geliyor özellikle oyunlar klasörü bir uygulamadan ciktigimda kendi kendine açılıyor anlam veremediği bir durum ama fazladan takmiyorum

Açık kalıyor olmasın?

Diğer klasorlerde olmuyor sadece oyunlar klasöründe oluyor
    açık kaliyor derken klasör kapatmanın ayrı bir yolunu var

Hayır ayrı bir yolu yok. Yani şöylr; klasörü açıp oyuna giriyorsun ya klasör öyle açık kalıyor. Sen oyundan çıktığın zaman da karşında beliriyor, çünkü açık. Yani biryere dokunuyorsun öyle kapanıyor. Ara sıra oluyor.

quote:

Orijinalden alıntı: chinaski

selam.. yapikredi mobil bankacilik uygulamasini kullaniyorum. 4.0.4 ve guncel surum kullaniyorum. fakat uygulamada 2 bolumde asagidaki isaretler cikiyor. bu soru isareti hangi plugin eksikliginden cikabilir ve ne yuklemeliyim acaba? tesekkurler..

[simg]http://f1210.hizliresim.com/12/k/f0z30.png[/simg]

[simg]http://g1210.hizliresim.com/12/k/f0z4h.png[/simg]

adobe air olabilir kardeşim

tesekkurler, deneyeyim..

• Orijinalden alıntı: GÖKHANK
    Telefon rehberimde Sim kartta olan numaraları ,telefon hafızasına aktarmaya çalışırken bir şeyleri yanlış yaptım herhaldeki, şimdi AYNI isim ve numaradan 3'er adet çıktı.Bunu rehberdeki tüm kişilere yaptı.Bunların 1'i sim kartta diğer 2'si tel hafızasında gözüküyor.Şimdi ben bu 3'er adet olan kişi ve numaraları nasıl silebilirim? Her birine tek tk gir sil demezsiniz değilmi? Yardımcı olurmusunuz?

Merhaba

Bu konuda yardımcı olurmusunuz? bütün rehberdeki isimler 3'er kere yazılı çıkıyor.Nasıl bunların hepsini teke indirebilirim.
    Slm.

• Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Merhaba

Bu konuda yardımcı olurmusunuz? bütün rehberdeki isimler 3'er kere yazılı çıkıyor.Nasıl bunların hepsini teke indirebilirim.
    Slm.

arkadaşım seçeneklerden , görüntülenecek kişinin hangi hafızada olduğunu sen seçiyorsun... görüntülenecek kişi TELEFON SEÇENEĞİ SEÇİLİRSE, TELEFON REHBERİNDEKİLER GÖRÜNÜR... SİM dersen sadece sim görünür. yada diğer seçenekler... sen sadece birini seçmen gerekli...

rehbere de yeni kişi kaydettiğinde de bilgileri girmeden evvel hangi hafızaya kaydedeceğini de seçmen gerekli... TELEFON MU SİM mi diye seçenekte var orda... biraz kurcalarsan çözersin bu işi... sadece silme yeter onun dışında ne yaparsan bişey olmaz..

• Arkadaşlar ingiltereden gelme bir tane S3 var ama sim kilitli imiş.
    Bunu açtırma şansımız var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

Arkadaşlar ingiltereden gelme bir tane S3 var ama sim kilitli imiş.

evet sim kilidini açıyorlar ama her güncellemeden sonra tekrar kilitlenir.

bence 4.1 türkiye sürümünü bekle o çıksın onu yükle açtır ve bir daha telefonu güncelleme.

50-60 tl ye yapıyorlar.

benimde başıma geldi. (bildiğim bu)
  • Orijinalden alıntı: mehmet 15

Merhaba

Slm.

arkadaşım seçeneklerden , görüntülenecek kişinin hangi hafızada olduğunu sen seçiyorsun... görüntülenecek kişi TELEFON SEÇENEĞİ SEÇİLİRSE, TELEFON REHBERİNDEKİLER GÖRÜNÜR... SİM dersen sadece sim görünür. yada diğer seçenekler... sen sadece birini seçmen gerekli...

rehbere de yeni kişi kaydettiğinde de bilgileri girmeden evvel hangi hafızaya kaydedeceğini de seçmen gerekli... TELEFON MU SİM mi diye seçenekte var orda... biraz kurcalarsan çözersin bu işi... sadece silme yeter onun dışında ne yaparsan bişey olmaz..

Teşekkür ediyorum.Mesajını okuduktan sonra hallettim.Sağolasın
    Slm

• selamlar,

iphone notifications ı kurunca klasör açık kapalı demeye başladı, onu kapatma yolu varmıdır.

Saygılar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: eahmet

quote:

bence 4.1 türkiye sürümünü bekle o çıksın onu yükle açtır ve bir daha telefonu güncelleme.

50-60 tl ye yapıyorlar.

Peki öyle yapayım da benim merak ettiğim bu kilidi kırmayı ebayda falan 4-5 usdye yapıyorlar ama neye göre nasıl hiçbir fikrim yok.
  • 4.2 haberleri gelmeye başladı biz hala 4.1 bekliyoruz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eahmet

quote:

50-60 tl ye yapıyorlar.

Peki öyle yapayım da benim merak ettiğim bu kilidi kırmayı ebayda falan 4-5 usdye yapıyorlar ama neye göre nasıl hiçbir fikrim yok.

doğrudur yapıyorlardır ama bende bilmiyorum.

gereksiz bi kilit niye koyuyorlar anlamıyorum.

boşuna insanları uğraştırıyorlar.

servisler bol bol para kazanıyor.

• Galaxy s3 icin jelly bean 19300XXDLJ1 Adinda yeni surumler yayinlanmis..

http://www.sammobile.com/firmware/

• quote:

Orijinalden alıntı: focus1

Galaxy s3 icin jelly bean 19300XXDLJ1 Adinda yeni surumler yayinlanmis..

http://www.sammobile.com/firmware/

evet gördüm ben de deneyen var mı acaba
  • Blackmarktan root exploreri indirdim. Ama dili cince mi ne oldugu anlasilmayan semboller var.nasil turkce yapabilirim.yada bi dosya yoneticisi oneriniz olurmu

• 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.