Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 ANA KONU/SSS/Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Program <-- [KULÜP] (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.674
Cevap
129
Favori
451.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartal90

bu kamera sesini nasıl kapatabilirim.system/media/audio/ui klasöründeki shutter sound dosyasını silmeye çalışıyorum ama izin vermiyor.cihaz rootlu ama silemiyorum.nasıl halledebilirim bunu?

ikinci olarakda ses profillerini düzenlemeye yarayan bir uygulama var mı.telefonda 3 tane mod var çok saçma sesli sessiz ve titreşim.çok yetersiz bunlar

2. soruya ben de bir ekleme yapayım,mesela gece 2 sabah 8 arası sessize alıp,sabah 8'den sonra sesliye otomatik geçirecek bir program var mıdır acaba?
  • hafiza kartini gidip buyuk tekno marketlerden almak gerek. hatta oyle xcell iletisim merkezi, abone merkezi gibi yerlere dahi guvenmeyin. hafiza kartinin sahtesini yapmak cok kolay ve bu kartlar inanilmaz yaygin durumda. sahte oldugunu da anlamanin yolu az emin olmak imkansiz gibi.

sahte kartlarda dosyalar surekli bozulur. kartin performansi dusuktur. cogu zaman kapasitesi yazilimla yuksek gosterilmistir ve gercegi yansitmaz. bir sure sonra da tamamen bozulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @pozitroN

Hocam bu samsunga şikayetlerimizi yazabileceğimiz bir mail adresi yada bir site yok mu?Ace2 ve S3 miniye JB vereceğine önce bize verse ya ne saçmalıktır bu.Arkadaşlar toplanalım ve mail yağmuruna tutalım Samsungu.
  • arkadaslar s3'te yabanci dizi izlemek istiyorum. acaba onerdiginiz goruntu kalitesi iyi olup tam ekran izleyebilecegim bir site var mi? dizimag'de tam ekran yapamadim.

• İsveç versiyonunu yükledim. Sorun yok. Rootladım. 1812 alıyor geekbench den.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chinaski

hafiza karti almayi dusunuyorum fakat bu nasil bilginiz var mi?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/16gb-samsung-class10-ultra-micro-sd-hafiza-karti-61792663

hiç bulaşma. ben 8-9 ay önce 16gb class 10 team marka kartı 88 tl almıştım. bu kadar düşmez. sahtedir. teknobiyotikten al , ne bileyim vatan dan sanalmarketim den falan al. vs vs

• quote:

Orijinalden alıntı: chinaski

hafiza karti almayi dusunuyorum fakat bu nasil bilginiz var mi?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/16gb-samsung-class10-ultra-micro-sd-hafiza-karti-61792663

http://www.meyiletisim.com.tr/Products-URUN2410078-sand304sk-16gb-andro304d-ultra-class-10-m304cro-sdhc-kart.html
    bir ara forumdan baya kişi alıp memnun kalmıştı bu siteden.biraz araştırırsan konusunu bulabilirsin hatta

• quote:

Orijinalden alıntı: switel

arkadaslar s3'te yabanci dizi izlemek istiyorum. acaba onerdiginiz goruntu kalitesi iyi olup tam ekran izleyebilecegim bir site var mi? dizimag'de tam ekran yapamadim.

Google playden hd dizi izle diye aratman yeterli olacaktır
  • quote:

arkadaslar s3'te yabanci dizi izlemek istiyorum. acaba onerdiginiz goruntu kalitesi iyi olup tam ekran izleyebilecegim bir site var mi? dizimag'de tam ekran yapamadim.

dizihd.com ben buradan seyrederim hep

• quote:

Orijinalden alıntı: theja

quote:

Orijinalden alıntı: kartal90

bu kamera sesini nasıl kapatabilirim.system/media/audio/ui klasöründeki shutter sound dosyasını silmeye çalışıyorum ama izin vermiyor.cihaz rootlu ama silemiyorum.nasıl halledebilirim bunu?

ikinci olarakda ses profillerini düzenlemeye yarayan bir uygulama var mı.telefonda 3 tane mod var çok saçma sesli sessiz ve titreşim.çok yetersiz bunlar

2. soruya ben de bir ekleme yapayım,mesela gece 2 sabah 8 arası sessize alıp,sabah 8'den sonra sesliye otomatik geçirecek bir program var mıdır acaba?

Aslında var böyle bir uygulama. Okumuştum bir yerden telefonu ayarliyorsun kendisi yapıyordu. Akıllı telefonu akıllı yapıyordu kısaca ama adını hatırlamıyorum :))

• quote:

Orijinalden alıntı: serengeta

quote:

dizihd.com ben buradan seyrederim hep

o siteye giremiyorun. mahkeme karariyla engellenmistir diyor.

• quote:

quote:

o programda cok az dizi yok mu? bir de guncel degil.

• quote:

quote:

quote:

Ipad de idiziizle die bi prgogram Var. Dun aksamki dexter bolumu 12 saat sonra disuyor. Inanilmaz iyi bor program

• Akşam 20 küsür MB güncelleme çıktı yaptım. Cihazım rootluydu. Şimdi sıkıntı olur mu caba? I9300XXLH1
  • Herkese iyi günler arkadaşlar telefon içinden güncelleme'ye bastığımda sıraya göre yapılmaktadır gibi bir uyarı verdi bu nedir tam olarak ? bir Türkiye için çıkmış resmi 4.0.4 sürümünün kodu nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

http://www.apkmania.co/2012/10/tomtom-navigation-v10-apk.html?m=1#more
    Tomtom türkiye hayırlı Olsun :)

tomtom nasıl yüklenir acaba bu sitede 25mb lık bir apk var.haritalar nasıl yükleniyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: mask6060

quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

http://www.apkmania.co/2012/10/tomtom-navigation-v10-apk.html?m=1#more
    Tomtom türkiye hayırlı Olsun :)

tomtom nasıl yüklenir acaba bu sitede 25mb lık bir apk var.haritalar nasıl yükleniyor acaba

apk yi kurun telefona ve çalıştırın ,Türkiye haritasını kendisi download edecek internetten. (275mb)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

quote:

Orijinalden alıntı: DARKBLUE82

Ben Stock Rom kullanıyorum. Dediğiniz gibi fark bundan olabilir. HD Tune da çok iyi sonuçlar vermiş. Sanırım dahili card reader kullandınız. Harici USB bağlantılı card readerlarda hız bir hayli düşüyor. S3 ün dahili belleğe yazma hızının da 10MB/sn dolaylarında olduğunu düşünürsek sonuçlar çok da kötü değil. Ayrıca şunu da söylemem gerekir ki ben teste ilk başladığımda yavaştı. Ben de kasmalar olabileceğini düşünüp telefonu baştan başlatıp testleri öyle yaptım. Ayrıca programda çeşitli boyutlarda dosya aktarımı test edebiliyorsunuz. Dosya boyutuna göre hız değişkenlik gösteriyor.

Dahili değil, harici card reader kullandımi daha doğrusu dahili kart okuyucum yok Yalnız testler her zaman
    gerçek hayattaki performansı yansıtmıyor, şöyle ki:

Cihazı aldığım günden beri bu SD kart takılı ve müziklerimi de (flac + 320 kbps + 128 kbps mp3'ler) SD kartta Mp3 diye bir klasör açıp oraya atıp dinliyordum. Yalnız her 5 dakikada bir anlık kesintiler oluyordu, tabii şarkı dinlerken bu kesintilerin insana ne kadar rahatsızlık vereceğini belirtmeme gerek yoktur umarım. Daha sonra ROM değişitrdim, player değiştirdim ancak sonuç hiç değişmedi. Ben de aklıma gelen başıma geldi diyerek bu Mp3 klasörünü SD
    karttan alıp internal harddiske attım, bütün takılma sorunu ancak o zaman düzeldi. Yani bariz bir SD kart sıkıntısıymış bu takılmalar. Bilmiyorum sizde böyle bir durum oldu mu ancak SD kartı neredeyse sırf müziklerimi atarım diye almıştım

Düzeltme: Yukarıdaki söylediklerini geri alıyorum çünkü dahili hafizayken de takılma yaşamaya başladım demek ki sorun kartta değilmiş

Bende dahili hafızada yaklaşık 850 şarkı var,rom falan da yüklü değil,telefonun kendi orjinal yazılımı yüklü ve hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım,sizdeki yazılımla ilgilidir belki

Aynı sıkıntı bende de başgösterdi. Daha alalı 3 gün oldu, ilk 2 gün müzik dinlerken bir sıkıntı yoktu dün 4-5dk bir müzik anlık olraka kesiliyor :(

Not: Rootsuz makina, dahili hafızaya yüklü şarkılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrBeyaz -- 16 Ekim 2012; 10:43:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

quote:

quote:

Ipad de idiziizle die bi prgogram Var. Dun aksamki dexter bolumu 12 saat sonra disuyor. Inanilmaz iyi bor program

bi dizi izleden hicbir diziyi izleyemiyorum. dns ayari yapmam gerekiyormus sanirim. ben telefonu kirdirtmadim. acaba orjinal haliyle bu ayari yapabilir miyim?

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.