Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 ANA KONU/SSS/Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Program <-- [KULÜP] (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.674
Cevap
129
Favori
451.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi günler arkadaşlar S3 için resmi olarak Jelly Bean çıktımı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: imphetus

Herkese iyi günler arkadaşlar S3 için resmi olarak Jelly Bean çıktımı acaba ?

İsveç'ten dağıtma başlandı. Ama test mi değil mi bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farego

quote:

Orijinalden alıntı: onur989

Beyler telefonun kamerasından memnun olmayan varmı,çok memnun değilim açıkçası gece çekimlerinde hele.Birde incelemelerde gördüğüm kadarıyla ıphone htc,özellikle yeni lumia 920 nin çok ama çok gerisinde kalmış görünüyor.Bu yazılımsal bir olay mı uptade ile daha iyi hale gelirmi kamera

Bende değilim inan.

Bilgisayara atıyorum hiç netlik yok solgun ve donuk.

Ama telefonun içinde öyle göstermiyor. Daha canlı ve renkli gösteriyor.. :)

@Firaristtin dediği gibi yazılımsal. Ama oda risk işte.

Yazılımsal falan değil. Kullanmayı bildikten sonra gayet güzel çekiyor. Prof. manine kalitesi yine de beklemeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Orijinalden alıntı: imphetus

Herkese iyi günler arkadaşlar S3 için resmi olarak Jelly Bean çıktımı acaba ?

İsveç'ten dağıtma başlandı. Ama test mi değil mi bilmiyorum.

Anladım hocam teşekkür ederim ilginiz için birde Türkiye için çıkmış resmi 4.0.4'ün sürüm numarası nedir acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

quote:

Orijinalden alıntı: DARKBLUE82

Ben Stock Rom kullanıyorum. Dediğiniz gibi fark bundan olabilir. HD Tune da çok iyi sonuçlar vermiş. Sanırım dahili card reader kullandınız. Harici USB bağlantılı card readerlarda hız bir hayli düşüyor. S3 ün dahili belleğe yazma hızının da 10MB/sn dolaylarında olduğunu düşünürsek sonuçlar çok da kötü değil. Ayrıca şunu da söylemem gerekir ki ben teste ilk başladığımda yavaştı. Ben de kasmalar olabileceğini düşünüp telefonu baştan başlatıp testleri öyle yaptım. Ayrıca programda çeşitli boyutlarda dosya aktarımı test edebiliyorsunuz. Dosya boyutuna göre hız değişkenlik gösteriyor.

Dahili değil, harici card reader kullandımi daha doğrusu dahili kart okuyucum yok Yalnız testler her zaman
    gerçek hayattaki performansı yansıtmıyor, şöyle ki:

Cihazı aldığım günden beri bu SD kart takılı ve müziklerimi de (flac + 320 kbps + 128 kbps mp3'ler) SD kartta Mp3 diye bir klasör açıp oraya atıp dinliyordum. Yalnız her 5 dakikada bir anlık kesintiler oluyordu, tabii şarkı dinlerken bu kesintilerin insana ne kadar rahatsızlık vereceğini belirtmeme gerek yoktur umarım. Daha sonra ROM değişitrdim, player değiştirdim ancak sonuç hiç değişmedi. Ben de aklıma gelen başıma geldi diyerek bu Mp3 klasörünü SD
    karttan alıp internal harddiske attım, bütün takılma sorunu ancak o zaman düzeldi. Yani bariz bir SD kart sıkıntısıymış bu takılmalar. Bilmiyorum sizde böyle bir durum oldu mu ancak SD kartı neredeyse sırf müziklerimi atarım diye almıştım

Sd kart class 4se neden olabilir mumkunse class 10 almak lazim bu cihazlara

Yok dostum kart Class 10 ama az önce dahili hafizayken de sorun yaşadım demek ki kart sorunu değilmiş ama ne olduğunu anlayamamak da ayrı bir dert

• quote:

quote:

quote:

Beyler telefonun kamerasından memnun olmayan varmı,çok memnun değilim açıkçası gece çekimlerinde hele.Birde incelemelerde gördüğüm kadarıyla ıphone htc,özellikle yeni lumia 920 nin çok ama çok gerisinde kalmış görünüyor.Bu yazılımsal bir olay mı uptade ile daha iyi hale gelirmi kamera

Bende değilim inan.

Yazılımsal falan değil. Kullanmayı bildikten sonra gayet güzel çekiyor. Prof. manine kalitesi yine de beklemeyin.

E siz.dedinz ya siyah kernel kullanın diye..

Prof kalitesi beklemek degil, bu paraya o hizmeti vermesidir amac olan. Mesala nokianın n8 kamera kalitesi harika.. samsung o kaliteye ulasamaz mı.

• I9300XXDLIH kodlu sweeden sürümü çıkmış arkadaşlar. Deneyen oldu mu şimdi indirip yüklicem hemen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

I9300XXDLIH kodlu sweeden sürümü çıkmış arkadaşlar. Deneyen oldu mu şimdi indirip yüklicem hemen :)

Ben indiriyorum deneyip söylerim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

quote:

Orijinalden alıntı: DARKBLUE82

Ben Stock Rom kullanıyorum. Dediğiniz gibi fark bundan olabilir. HD Tune da çok iyi sonuçlar vermiş. Sanırım dahili card reader kullandınız. Harici USB bağlantılı card readerlarda hız bir hayli düşüyor. S3 ün dahili belleğe yazma hızının da 10MB/sn dolaylarında olduğunu düşünürsek sonuçlar çok da kötü değil. Ayrıca şunu da söylemem gerekir ki ben teste ilk başladığımda yavaştı. Ben de kasmalar olabileceğini düşünüp telefonu baştan başlatıp testleri öyle yaptım. Ayrıca programda çeşitli boyutlarda dosya aktarımı test edebiliyorsunuz. Dosya boyutuna göre hız değişkenlik gösteriyor.

Dahili değil, harici card reader kullandımi daha doğrusu dahili kart okuyucum yok Yalnız testler her zaman
    gerçek hayattaki performansı yansıtmıyor, şöyle ki:

Cihazı aldığım günden beri bu SD kart takılı ve müziklerimi de (flac + 320 kbps + 128 kbps mp3'ler) SD kartta Mp3 diye bir klasör açıp oraya atıp dinliyordum. Yalnız her 5 dakikada bir anlık kesintiler oluyordu, tabii şarkı dinlerken bu kesintilerin insana ne kadar rahatsızlık vereceğini belirtmeme gerek yoktur umarım. Daha sonra ROM değişitrdim, player değiştirdim ancak sonuç hiç değişmedi. Ben de aklıma gelen başıma geldi diyerek bu Mp3 klasörünü SD
    karttan alıp internal harddiske attım, bütün takılma sorunu ancak o zaman düzeldi. Yani bariz bir SD kart sıkıntısıymış bu takılmalar. Bilmiyorum sizde böyle bir durum oldu mu ancak SD kartı neredeyse sırf müziklerimi atarım diye almıştım

Düzeltme: Yukarıdaki söylediklerini geri alıyorum çünkü dahili hafizayken de takılma yaşamaya başladım demek ki sorun kartta değilmiş

Ben kartta herhangi bir sıkıntı yaşamadım. 4Gb lık 720p videoları takılma olmadan rahatlıkla izliyorum. Bununla da kalmayıp video izlerken aniden videonun ortasına atlama yapıyorum. Bilgisayarda izlesem bundan çok takılır. Dün flac dosyalarını da deneme şansım oldu. Hiç bir sıkıntı yok. Sizin probleminiz de ilginç... Neredeyse yapılabilecek herşeyi yapmışsınız. Bende dediğiniz gibi takılma ya da kesintiler yalnızca bluetooth kulaklık ile müzik dinlerken oluyor. Yanlışlıkla kulaklık ile telefon arasına bir engel koyunca( insan gibi) ses kesiliyor. Kendi dahili hafızanızın yazım ve okuma hızlarını hiç test ettiniz mi?

• I9300XXDLIH kodlu sweeden sürümü çıkmış arkadaşlar. Deneyen oldu mu şimdi indirip yüklicem hemen :)

buyrun link
    http://www.hotfile.com/dl/176113654/afe5677/I9300XXDLIH_I9300VDSDLI1_VDS.zip.html

baya yavaş ama idare edin :D
  • ve xdlih özellikleri / türkçesi birebir olmayabilir. ingilizcem için ksusura bakmayın

- Better performance, thanks to Project Butter it’s even smoother and faster
    - Reorganized settings menu
    - 2 Home screen modes
    - New Notifications bar
    - Google Now
    - Sizable Pop-up play screen

- daha iyi performans
    -yeniden düzenlenmiş ayarlar menüsü
    -2 ana ekran modu
    - yeni bildirim çubuğu
    -google now
    -ayarlanabilir pop-up play ekranı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bende değilim inan.

E siz.dedinz ya siyah kernel kullanın diye..

Prof kalitesi beklemek degil, bu paraya o hizmeti vermesidir amac olan. Mesala nokianın n8 kamera kalitesi harika.. samsung o kaliteye ulasamaz mı.

Siyah kernel değil kamera modu. + Kullanmayı bilene N8 kadar kaliteli resim çekebilirsiniz. Ayarları düzgün yapıp temiz kullanırsanız gayet güzel çekiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hk@n

quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

quote:

Orijinalden alıntı: ciddiyim la

quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

beyler kilit ekranindaki kısayolları nasıl kaldırıyorduk?

Ayarlar> güvenlik ve kilit ekrani > kilit ekranı seçenekleri diye biliyorum

Hocam peki bu uygulamaları nasıl değiştiriyoruz? Yani kilit ekranına başka uygulamalar getirebiliyor muyuz?

Evet arkadaşın yazdığı yerde degistirebiliyorsunuz. + isaretine tıklayıp ekliyorsunuz istediğinizi

Ya ben o "+" işaretini bulamadım :(

• ya arkadaşlar vatan bilgisayardan titanium grisi satın alıp beyaz isteyeniniz varmı yaa :)) bende vatandan aldım fakat gri istiyorum. değiştirmek isteyeniniz varmı... yoksa ben satıp gri alacam :)) biraz fantazi oluyor ama beyaza alışamadım yahu...
  • isvec surumunde de is yok. bosuna yuklemeyin.
    rom zaten operator kaynakli. guncelleme direkt samsung'dan degil.(pollyanna)

• quote:

Orijinalden alıntı: p_r_o_t

quote:

Orijinalden alıntı: Hk@n

quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

quote:

Orijinalden alıntı: ciddiyim la

quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

beyler kilit ekranindaki kısayolları nasıl kaldırıyorduk?

Ayarlar> güvenlik ve kilit ekrani > kilit ekranı seçenekleri diye biliyorum

Hocam peki bu uygulamaları nasıl değiştiriyoruz? Yani kilit ekranına başka uygulamalar getirebiliyor muyuz?

Evet arkadaşın yazdığı yerde degistirebiliyorsunuz. + isaretine tıklayıp ekliyorsunuz istediğinizi

Ya ben o "+" işaretini bulamadım :(
    http://img812.imageshack.us/img812/3370/screenshot2012101510442.png

kısayollar yazıyorya. üzerine dokun. yeni seçenekler açılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: positroN

isvec surumunde de is yok. bosuna yuklemeyin.

teşekkürler bu bilgi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: positroN

isvec surumunde de is yok. bosuna yuklemeyin.

artık çok geç :((

edit: aynı olduğunu düşünmüoroum bence. çünkü xxdlid olmuş ana banr sürümü. yapım numarasıda dlih olmuş. benzer olabilir ama polonya romu ile aynı değil bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eediz -- 15 Ekim 2012; 11:30:33 >
  • Ben yükledim isveç sürümünü pek bi fark yok hatta hiç bi fark yok DLI8 den geçmeye değmez.
  • Orijinalden alıntı: retey

kısayollar yazıyorya. üzerine dokun. yeni seçenekler açılacak.

yaptım, teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.