Şimdi Ara

Samsung Galaxy S24'ün ilk resmi görselleri ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: darkhair

Gerçi ben burada Samsung’a laf söylüyorum ama aynı durum iPhone için de geçerli. iPhone 12 den itibaren, özellikle arka kısımdan hiçbir fark yok cihazlarda. Ufak tefek boyut farkı koymasalar kılıflar bile birbirine uyacak
    Haklısınız , fakat a34 de S23 de hemen hemen aynı görünüyor ( Erkan çerçeve oranları gibi özellikleri saymıyorum ) apple her sene tepe model ürettiği için göze batmıyor , fakat Samsung tarafında yelpaze çok geniş olduğu için üst segment cihaz alan da aynı , alt segment de ..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Android dünyasına S23 ultra ile katılmayı düşünüyorum. Normalde kolay kolay telefon değiştirmem ama 3 yıl önce almış olduğum huawei de maalesef google play hizmetleri olmadığı için en basitinden evimde ki akıllı sistemleri kontrol edemiyorum. Acaba uygulamayı güncellersem çalışır mı düşüncesiyle baş başayım. :)

Iphone 6 da yedek kullanıyorum.

İncelediğim ve almayı düşündüğüm tek cihaz şuan s23 ultra açıkcası.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ultra zaten büyük ve köşeli bir telefon, İphone serisine benzesin diye kavisi kaldırmışlar tamamen odun gibi olmuş. Zaten 24 ve 24 plus kasası oval olduğu için İphone a benziyor bir miktar. 24 ultranın köşeli tasarımına kavissiz ekran yakışmıyor. Çoğunluk kavis için alıyordu. İphone benzerliği isteyen 24 ve 24 Plus alsın zaten. Ultrayı ultra yapan büyük ve kavisli ekran olmasıydı.

• Samsung'un S serisinde ürün gamını eksik, pazarlama stratejisini ve fiyat politikasını da yanlış buluyorum.

• Tasarım harika gözüküyor iPhonea benzetmisler ama ondan bile cool duruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En çok tutulan rengi ne olurki. Satarken pahalı olanmı acaba daha iyi anlamına gelir. S24 ultra için diyorum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.