Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU] (2. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 15 Misafir (4 Mobil) - 16 Masaüstü10 Mobil4 Android
5 sn
8.127
Cevap
269
Favori
423.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    S24 Plus Exynosla geleceğine Snapdragon Gen 2 ile gelse diğer özellikler artsa ben onada razıydım. Hiç edecek yeniden güzelim seriyi Samsung. Ben de geçmemeyi düşünüyorum. S25 Plus ile Snapdragon dönerse o zaman söverim. S23 Plus üstüne 50-60 bin TL isteyecek. Akşam SD umudu hala var. Bakalım neler olacak. Ya heyecan ile söveceğiz ya da öveceğiz
  • Acaba değişim kampanyası ek desteği ne kadar olacak

• S24 Plus Türkiye'ye Exynos 2400 ile geliyor. Samsung Galaxy S24 PLUS Fiyatı ve Özellikleri - Vatan Bilgisayar

SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU]
  • Enigmatical kullanıcısına yanıt
    Exynos ile gelecekmiş. Biri s24 ultra anakonusuna yazmis SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

S24 Plus Türkiye'ye Exynos 2400 ile geliyor. Samsung Galaxy S24 PLUS Fiyatı ve Özellikleri - Vatan Bilgisayar

Sayfanın altında da Snapdragon 8 Gen3 yazıyor. Hangisi doğru bakacağız.

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    Eğer böyleyse direkt s24 plus almak mantıklı ultra alacaklar da plusa gecer. Çok fiyat farki var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-67D79F15B -- 17 Ocak 2024; 20:47:43 >
  • 7 yil guvenlik 7 yilda android guncellemesi alacakmis oyoyoy 🔥
  • Exynos deniyor. Umarım Samsung sağlam bir darbe atmaz yine kullanıcılara. Ultra modelde Snapdragon kullanılması, zaten Exynos'ın zayıflığına işaret ediyor.

• On sipariş için kılıf ve kablosuz şarj cihazı için kod gelmişti. Şimdi elimdeki s20 fe yi on bine verip bir de altı bin lira ek takas desteği ile alayım dedim cihazı. Yalnız bana gelen kod için geçerli değil diyor. Geçerli olsa alacaktım. Benzer durumu yaşayan var mı?
  • Ogrwnci indirimine hemen girerler mi bilgisi olan var mı?
  • En az 35 bin olacağını düşünmüştüm bu fiyatlar neymiş böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aet1995 -- 17 Ocak 2024; 21:37:2 >
  • Bu fiyatların yakın zamanda düşmesi veya S23'ün S24 den dolayı fiyatının daha da düşmesi gibi bir ihtimal var mı?

• Fiyatlar bana da pahalı geldi;

• Yokizm58 kullanıcısına yanıt
    Açıkçası bu fiyatlar bekleniyordu zaten. Murat burç video çekmişti s24+ için hatta 55k olur diyordu
  • Kopernik58 K kullanıcısına yanıt

Benimde kabul etmiyor değişim kampanyasıyla

• S24+ 512 GB için fiyat yazılmamış, belki 512 GB olan modeli o civarda yer alabilir.
  • Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Değişim kampanyası ile birlikte mi hediye kodunu kabul etmiyor diye düşündüm. Değişim kampanyasıni çıkarıp kodu uygulamak istedim, yine kabul etmedi. Galiba stok bitti. Bin tane kılıf beş yüz tane şarj cihazı stok varmış.
  • Yokizm58 kullanıcısına yanıt
    512 yok galiba. Samsung sitesinde 512 yazmıyor
  • Epey sitesinde var olarak görünüyor ama daha bilgiler yeni, bir kaç saate netleşir sanırım durumlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.