Şimdi Ara

Samsung S23 Ultra [ANA KONU] ONE UI 6.1 Güncellemesi Geldi! (1727. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü3 Mobil
5 sn
36.267
Cevap
646
Favori
1.771.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 17251726172717281729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam 6.0a göre iyi yada kötü bir fark sezemedim aynı gibi diyebilirim.Pil konusuna o kadar takılmış ki neredeyse pil 2-3 saat fazla gitsin diye bir çok özellikten vazgeçecek kullanıcılar var.7-8-9 saat civarı gidiyor işte kullanıma göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.1 ile pil döngüm.

FHD+ çözünürlük
    Adaptif parlaklık
    Adaptif Hz.
    Full bluetooth aktif (Watch 6 saatim var)
    Wifi + Mobil veri karma kullanım

Herhangi bir kısıtlama modu aktif değil.

Samsung S23 Ultra [ANA KONU] ONE UI 6.1 Güncellemesi Geldi!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AlperMetin A kullanıcısına yanıt

Cok tesekkurler yurtdisi forumlarda kumlanma vs bir kac yorum okuyunca beklemeye almistim guncellemeyi ama fark yok diyorsaniz. Guncellenebilir ekran saati konusuna bende ayni bakiyorum hicbirseyi kismam ve guc tasarrufuna bile almadan butun gun yetiyor. Zaten bir insan 1 gun boyunca 10 saat bi telefona nasil vakit ayirabilirki anlayamadim tabi herkesin kendi tercihi

• erhangun84 kullanıcısına yanıt

Bende 12 şubatta vermiştim. Bugün kargoya verildi diyor ama bana kargo mesajı gelmedi Samsung S23 Ultra [ANA KONU] ONE UI 6.1 Güncellemesi Geldi! 

• R0llingMan kullanıcısına yanıt
    Ha gayret 20saat e az kaldı
    Mobil veri ile de yapsana

• ddiscoveryy D kullanıcısına yanıt
    Aynen aynı fikirdeyim tamda beni anlatmışsınız ☺️

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    Farkında olmadığım bir gerginliğiniz mi var benimle? Yapsana falan hayırdır?

• Alttaki bar ne kadar cirkin duruyor ya mesaj yazarken vs seffafta degil tam

• R0llingMan kullanıcısına yanıt
    Eski 5.1 sürümünden paylasmissin 9.36 saat ekran vs ondan dedim. Mobil veri ile de 6.1 i denermisin onu diyorum.

• ironwrist34 kullanıcısına yanıt

3 4 sayfa geride anlatıldı nasıl kaldırılacağı.

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    Full mobil veride kullandığım bir seneryo gerçekleşirse belki o zaman paylaşırım. Özellikle şunu deyinim bunu da yapayım diye bir çaba göstermiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R0llingMan -- 1 Nisan 2024; 20:48:8 >
  • gsserhat kullanıcısına yanıt
    Nasil kaldirildini biliyorumda GL vs yuklemek istemiyorum.Yani olan birseyi neden kaldirirki bu ne bicim is sacma.
    Bari gizlesekte gizli bolume basili tutunca yapay zeka aramasi yapilabiliyor.

Edit : dayanamadim navstar vs indirdim kaldirdim cunku klavye pozisyonuna elim alismis o alttaki barin cikmasi klavyeyi yukari tasiyip surekli yalnis yazmama sebep oluyordu.Guncellemeden sonra elimin ayari kacti yazarken sacma sapan harflere basiyorum yada ana ekran surumunde sorun var kendiligindenmi basiyor anlamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironwrist34 -- 1 Nisan 2024; 22:7:24 >
  • Yurtdışı telefonların kayıtsız kullanım süresi 180 gün olmuş. Çift sim ile 360 gün kullanabiliriz mi demek oluyor :)

• ilhanseven1 kullanıcısına yanıt
    Hayır, o anlama gelmiyor. Bu eski bir bilgi. Kastedilen, yurt dışında ikamet eden kişilerin burada yaptıkları cihaz kullanımı olması gerekiyor. Zaten anladığınız gibi olsa kayıt konuşmayız.

Edit: Zaten burada yazıyormuş :) Samsung S23 Ultra [ANA KONU] ONE UI 6.1 Güncellemesi Geldi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musketeer. -- 1 Nisan 2024; 22:7:9 >
  • Samsung S23 Ultra [ANA KONU] ONE UI 6.1 Güncellemesi Geldi!

İki sorum olacak. 1 ile işaretlediğim bölümde boşluk ne anlama geliyor?

2 ile işaretlediğim bölümde %106 ibaresi ne anlama geliyor?

Ayrıca 6.1 sürümüyle her geçen gün ekran açık performansı da artıyor. Bence aynı ilk cihazı aldığımızda cihazın alışması durumu gibi bir durumla karşılaşıyoruz bu sürümde. 5, 5:30 derken bugün 6 saat yaptı ben ortalama 6:30'a kadar göreceğimi düşünüyorum. Aynı kullanımla.

• Musketeer. kullanıcısına yanıt

Hocam şebeke çekimi ve wifi çekimi çok etkiler özellikle şebeke 2 diş ise vs şarjı yer.

Hatta az önce csc değiştirdim INS (india) geçtim şebeke çekimi +1 diş net arttı şebeke çekiminde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimus95 -- 1 Nisan 2024; 22:59:15 >
  • Merhaba arkadaşlar..satın aldığım yeşil renk s23 256gb bugün elime ulaştı..kullandığım redmi note 10 pro artık kenara geçecek ama hâlâ s23 e geçemedim vaktim olmadı..açar açmaz 6.1 e güncelleme yaptım ve ardından hard reset yaptım..kompakt olduğu için ve mağazada kurcalamıştım 3x4 t9 klavye olduğu için satın aldım ve ilk işim samsung klavye de 3x4 klavyeye geçmek oldu ama t9 da yazmıyor..t9 klavye kullanan var mı acaba..eski bir nokia tuşlu telefon kullanıcısı olarak ve touchpal kullanan biri olarak benim telefonda olmazsa olmazım t9 klavye..apk olarak çok alternatif var ama samsung klavyede t9 olması beni cezbetti.ama yazamıyorum nerde yanlış yapıyorum anlamadım..

Bir de orjinal şarj adaptörü aldım güya hepsiburada da marka gönüllüsü link attı satın aldım bugün şarja koydum bir yandan da güncelleme yapıyor çok ısındı mı ne oldu yanık kokusu gelmeye başladı korktum çektim hemen..redmi nin 33 watt orjinal şarjı vardı ona taktım öyle güncelleme yaptım..

Telefon kenarda öyle duruyor hâlâ redmi kullanıyorum telefonda t9 u kullanmam için ayarı var mı ne yapmam lazım ve başka ayarlar var mıdır..

• Arkadaşlar bunu kapatmanın bir yolu yok mudur ?

• Arkadaşlar Samsung Online Shop’ta bi yavaşlık mı var? Siparişlerimi bayadır bekletiyor. Alışveriş yapan var mı son zamanlarda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17251726172717281729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.