Şimdi Ara

Samsung S23 Ultra [ANA KONU] ONE UI 6.1 Güncellemesi Geldi! (12. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü6 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
35.917
Cevap
642
Favori
1.755.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı şekilde bende de. Eğer değişim kampanyası çok avantajlı olmasa iptal ederdim de mecbur bekliyorum. Bugün bari kargoya versinler diye umutsuzca bekliyorum.
  • Prfssr kullanıcısına yanıt
    Bugün çalışmıyorlardır bence:)

Abi siz nerden aldiniz kargolanmadi ben medimarktan aldim hemen 1 saat içinde kargoya verdiler

• viranufuk kullanıcısına yanıt
    Direkt ön satışta Samsung shop’tan aldım.

Bundan sonra ön sipariş vermemek lazım o zaman  bundan sonra bi daha yapmam bunu.

• Otel etkinliği bugun son, bilginiz olsun
  • lodlod L kullanıcısına yanıt

Pitaka sitesinden sipariş verdiğinizde gümrüğün az çıkması için Emaillinize tutar az gösterilerek fatura gönderiliyor. Kargo takip kodu gönderiliyor. Sonrasında Aramex kargo firmasından size SMS geliyor. Müşteri bilgilerini istiyor. İsim, TC, Doğum Tarihi, Adres ve tutarı azaltılmış fatura bilgisini giriyorsunuz. Bazen formda gönderebiliyorlar. Doldurup fotoğrafını çekip gönderiyorsunuz. Müşteri bilgilerini ilettikten sonra kargo hava alanına ulaştığında size E-mail gelecek. Gümrük tutarını belirtilen bankaya gönderip, dekont örneği, isim soyisim, TC göndereceksiniz.

Ayrıca Aliexpresstede güzel carbon kılıflar var. Ama Pitaka gibi dayanıklı olurmu bilmem. S23 Ultra Carbon yazabilirsiniz. Değerlendirmesi fazla olan satıcıdan alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SGNTR -- 4 Şubat 2023; 16:4:18 >
  • S23 Ultra ilk gün sipariş etmiştim, dün kargolanmayinca akşam iptal edip bugün vatana gittim almaya, önce Samsung bayine gittim, bana saat hediyesinin bittiğini söyledi, kaale almadım:), sonra vatana gittim siyah 512 almaya ama yeşil renk alıp saatle beraber çıktım, yeşil renk çok hoş olmuş bence, 54 pil ile açıldı, bütün kurulumu yaptım vs, 3 saat oldu şu an 37 de, çok beğendim telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pedimento -- 4 Şubat 2023; 15:38:42 >
  • Öncelikle s23 alan herkese hayırlı olsun, güzel günlerde kullansınlar.

S22 ultra kullanıyorum, benim de aklımı çeliyor bu hediye ve takas desteği.

Samsung saat hediyesiz 29.000,00 TL ye sayıyor s22 ultrayı, Vatan'da saat hediyesi ile takas desteği birleşiyor fakat s22 geri alım listesinde yok. Bu konuda fikri olan var mı?

Değişim kampanyasında vatan faturayı tam mı kesiyor? Değişim bedelini düştükten sonra mı?

• skd S kullanıcısına yanıt

Hocam kaçta bittiği ile ve stok sorunu olup olmadığı konusunda bilginiz var mı?

• 18:00de bitiyor, stok sıkıntısı yok, saat ve kulaklığı elde yoksa sonra avm magazasindan teslim edeceğiz diyorlar.

• Otel lansmanından geliyorum. Samsung'dan ön sipariş vermiştim, kargoya verilmeyince baktım kulaklıkta veriyorlar otele gittim aldim. Telefonu ve kulaklığı hemen verdiler, saat ellerinde kalmamis gidip bayiden alacağım. Bugün son günmüş, 5.30a kadar event devam ediyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lodlod -- 4 Şubat 2023; 16:50:26 >
  • SGNTR kullanıcısına yanıt

Teşekkürler cevap için.

• Merhabalar.

Elimde S21, 128 GB var.
    Bir de Galaxy Watch 4 Classic 46 mm var.

Cihaz değişimi vs ikisi için de oluyor mu?

Yani ne kadar indirimden faydalanabilirim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik34 -- 4 Şubat 2023; 16:58:17 >
  • Akustik34 kullanıcısına yanıt

Merhaba, ikisi birden aynı anda verilebilir. Web sitesinden fiyat teklifi almanızda fayda var.

• greentooth kullanıcısına yanıt
    Ben s22 ultra yı sordum 16000 civarıydı sanırım teklif verdiler şaka gibi
  • igokkaya20 İ kullanıcısına yanıt

Vatan'da mı verdiler teklifi hocam?

Ben vatan bilgisayara telefon ettim biraz önce, listede olmayan cihazları almıyorız dediler. Listede s22 yok.

Buds 2 pro 3500 tl fiyat var ama avantajix samsung shop aksesuar alımında %40 iade var. Bu nasıl iade oranı.

• greentooth kullanıcısına yanıt
    Vatan 16+4 bin destekle 20 bine alıyor.
    Şaka gibi
  • KenaNeoN K kullanıcısına yanıt

S22'yi öldürmüş gerçekten. Samsung shop saat vermiyor, vatan saat veriyor dedik ama takasda aradaki farkı fazlasıyla çıkarıyor

• Ali Koç İstifa kullanıcısına yanıt
    Hocam s22u spigen kılıflar, s23u ya olmadı mı? Çok mu farklı oldu
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.