Şimdi Ara

Samsung S23 Ultra [ANA KONU] ONE UI 6.1 Güncellemesi Geldi! (10. sayfa)

15 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 35 Misafir (12 Mobil) - 28 Masaüstü22 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
34.128
Cevap
629
Favori
1.655.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Faturanın nüshası olsa yeterli olur. Çünkü seri numarası var faturada.

• ugurtunc U kullanıcısına yanıt

Aslında burda saati satan daha risk alıyor yarin insallah olmaz da telefona bi sey olsa firma kaynaklı atıyorum note 7 gibi telefonu iade etmek zorunda veya değişim olmak zorunda olursa yetkili satıcı hediyesi ile birlikte islem yapiyor diye biliyorum çünkü promosyon ürünü olduğu için öyle bir mevzuat var diye biliyorum saatin garantisi nasil olur onu iyice bi araştırmak lazım

• Saatleri hızlı satmak istiyorsanız 6 bin lirayı unutun bence. 6 hatta 9 taksitle 6800'lere bulunuyor. Bu enflasyon ortamında nakitte bunun en az %20-25 aşağısına olmadıkça zor satılır. Alacak birisi olsam 6 bin cash verene kadar 9 ayda 6800 vermeyi tercih ederdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 4 Şubat 2023; 0:50:40 >
  • viranufuk kullanıcısına yanıt
    Ben de bu şekilde biliyorum. Oldu da iade gerektirecek bir durum olduğunda sizden saati de talep edebilirler. Orda kampanyada onayladığınız maddelere dikkatli bakmak lazım
  • Konu varken konu açmak çok saçma olmuş adamın konusunu neden baltalıyorsun

• fotoburak F kullanıcısına yanıt

S22, S22 Plus ve S22 Ultra geçen yıl ortak konu olarak açıldı. Fakat ultra diğer cihazlardan hem segment hem de tasarım olarak farklı bir cihaz olduğu için konusu ayrıldı. Ultra için ayrı konudan devam edildi.

• civcivx C kullanıcısına yanıt

Ben şahsen normal ilanla birlikte trendyol mağazama eklemeyi düşünüyorum. Veya duruma göre iyzico üzerinden taksitli satış olabilir. Mükellef olduğum için alan kişiye fatura edeceğim saati. Taksit olayı büyük avantaj yaratıyor.

• Ali Koç İstifa kullanıcısına yanıt
    evet , adam bataryadan bahsediyor acaba hangisi diye onu öğrenmenin peşine düşüyorsun , kılıf ekran koruyucu ndan bahsediyor hangi cihaz için onun peşine düşüyorsun , 23 ultra konusu ayrı olmalı kesinlikle
  • ugurtunc U kullanıcısına yanıt

Hocam bu benim de aklıma geldi ama tuhaf şeyler oluyor. Cihazı aldığım mağazadan geçen pazar günü s7 fe tablet alacaktım 7500 liraydı. Telefon olayını halledeyim sonra alırım diye düşündüm. Bugün gittiğimde tekrar baktım, 5 gün önce 7500 lira olan cihaz 9999 lira olmuş. Eskiden bir ürün çıkar ve gün geçtikçe fiyatı düşerdi. Ama günümüz şartlarında tam tersi. Misal s22 ultra ilk çıktığında 512 gb olanı 24 bin liraya almıştım. Şimdi 36-37 bin tl galiba.

• Ali Koç İstifa kullanıcısına yanıt
    512 ligi 1 ay sonra 22.500 e almistim hey gidi gunler heyy :))
  • Samsung bayiler hem cihazı geri alıp hem de saat hediyesi veriyorlar mı?
  • Cihazı alanlara hayırlı olsun...

İlk gelen testlere göre sonuçlar çok çok iyi..

İlk batarya testlerinden biri geldi ve iPhone 14 Pro max ile arasında sadece 10 dk fark var.. Bu gerçekten çok çok iyi bir değer. Ayrıca test süresince A16'dan sıcaklık 4 derece daha düşük kalmış. Yani hem verimli, hem serin çalışıyor. Burada çözünürlüğün S23 Ultra'da en yüksekde ayarlı olduğunu düşünürsek 14 Pro Max'i bataryada da geçecek gibi.. Çünkü bu cihazın ilk alındığında yapılan bir test, ve Android 12-13'de gerçek batarya sürenizi aldıktan belki 10-15 gün sonra cihaz kendi optimizasyonlarını yaptıktan sonra alabiliyorsunuz. Ayrıca bir de piyasaya sürüldükten sonraki ilk zamanlarda gelen büyük birkaç güncelleme ile yazılım optimizasyonlarını da düşününce artık rahatlıkla söylenebilirki;

S23 serisini alan hiç kimse bataryadan şikayet etmeyecek.

Aferin Samsung.. Bu sefer bu işi kıvırmışsın gibi görünüyor.

İlgili test;

Samsung S23 Ultra vs iPhone 14 Pro Max / S22 Ultra / Xiaomi 13 Pro / OnePlus 11 - BATTERY DRAIN TEST - YouTube

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reason -- 4 Şubat 2023; 4:14:10 >
  • Samsung'un orjinal ekran koruyucu yurt dışında satılmaya başlamış. TR'ye gelirse çok iyi olur.

Düzeltme: Varmış > https://www.samsung.com/tr/mobile-accessories/galaxy-s23-ultra-screen-protector-transparent-ef-us918ctegww/

mobile fun
    Official Samsung 2 Pack Film Screen Protector - For Samsung Galaxy S23 Ultra
    https://www.mobilefun.co.uk/official-samsung-2-pack-film-screen-protector-for-samsung-galaxy-s23-ultra-92531

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 4 Şubat 2023; 8:21:36 >
  • blackcemre kullanıcısına yanıt

Vermiyorlar maalesef.

• F@ruk F kullanıcısına yanıt

Konunun ilk mesajına ekliyorum linki, teşekkürler.

• Pitaka'nın web sitesinden S23 Ultra için kılıf siparişi vereceğim, kendi sitesinden daha önce satın almış olan var mı, Türkiye'ye geliyor mu. Ya da Türkiye'de satan bir yer var mı?

• viranufuk kullanıcısına yanıt

Firmanın özel bir otel etkinliği var arkadaşlar , Beşiktaş ŞangriLA Bosphorus otelde. Bu etklinlik kapsamında

gelen müşterilere Saat ile birlikte Buds2 Pro da veriliyor. 

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt

Başka bir soru üzerinden cevapladım hocam , Şangri La Bosphorus otelde etkinlik var ,

oradan alanlara Buds 2 Pro kulaklıkda veriliyor

• kia kaha K kullanıcısına yanıt
    Çok iyiymiş ne zamana kadar sürüyor bu etkinlik
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.