Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU] (7. sayfa)

15 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü10 Mobil1 iOS5 Android
5 sn
35.781
Cevap
711
Favori
2.093.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
142 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cidden şuan gidip s22 ultra mı alsam diyoruö, en az 10-15 bin fark olacak belli oldu.
  • Prfssr kullanıcısına yanıt
    S22 ultra al geç bence. Almışken 256 yada 512 lik al derim. Çünkü 128 likte 8 gb ram varken, 256 ve 512 likte 12 gb ram var.
  • C. S C kullanıcısına yanıt

Hocam Avrupada perakende satış fiyatı 1590€ ise vergisiz satış fiyatı 1325€ yapıyor. Onun üzerinden hesaplama yapılırsa muhtemelen 55bin civarında piyasaya girecektir. Geçen sene ilk çıktığında s22 Ultra'yı Avrupa'yla aynı fiyata gelecek şekilde Türkiye'den almıştım. Yine Türkiye'ye özel bir fiyatlandırma yaparlar ise 48-50 bandında bir fiyat çıkar diye düşünüyorum.

• Prfssr kullanıcısına yanıt

Bence mantıklı. Zira çok büyük değişiklik olmayacağı belli oldu. Samsung ufak tefek göz boyama güncellemesi yapmış.

• S23'lerdeki SoC'nin üreticisi Samsung mu yoksa TSMC mi olacak?

• Colouse C kullanıcısına yanıt
    Samsung tarafından overclocklu gelecek. Bu da demek oluyor alev alacak S23 serisi bizlerle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 28 Ocak 2023; 19:57:21 >
  • Görünüşe göre uzun vadeli kullanım sonuçlarına göre alınabilecek bir seri olacak.

merak etme seneye yaklaşık bu zamanlar en başta bataryadan ve emsal 8gen2 kullanan cihazlardan daha düşük sonuçlar verdiği ile ilgili yazılanları okuyacağız galaxy s1 den beri bu şaşmadı

bunların çoğu Samsung un adamı , yeni cihazı daha çok satabilmek için

her modelden sonra seneye üst model şu işlemci ile gelecek sen onun sentetik testlerini gördünmü yeaaa

exynos işlemci ile geldi , snapdragon işlemcili ondan 15 20 dk daha fazla ekran süresi veriyor , ağla

snapdragon işlemcili geldi bu seferde tam tersi muhabbet

hele exynos 2100 öncesi neler neler , hani 2100 ile bu alemin kralı Samsung du nerde onlar
  • işte bu sebeple , diğer 8gen2 cihazlardan daha düşük sonuçlar çıkacak ortaya , seneye ki bahane bu
  • Overclocklanacağı için bence diğer 8 Gen 2 cihazlardan daha çok performanslı çalışacak fakat serin çalışmayacak. Alev alacağına adım gibi eminim.
  • Arkadaşlar s23ultra tahmini ne kadar olur sizce . duruma göre ya bekleyecem yada 35bine s22 ultra 256gb yanında saat hediyesiyle alıcam . mediamarkta ve teknosa da kampanya varmış.

Merhaba, ben de onu takip ediyorum. Son bilgi tüm gen2 lerin TSMC uretimi olduğu yönünde. Sadece overclocklu olacak gibi görünüyor... Samsung kendi tarafindaki sorunlari duzeltip düzgün bir işlemci cikarana kadar el atmayacak demişler.

• Düz s23'ün 128 Gb'lik versiyonunda ufs 3.1 rom diger modellerde ufs 4.0 kullanmislar

Kaynak :https://mobile.twitter.com/UniverseIce
  • S23 fiyatları 1 şubattamı açıklanacak arkadaşlar.
  • murat8361 kullanıcısına yanıt

Evet, aynen...

• Bence artık android tarafında bulunan firmaların sosyal medya upload yaparken düşen kaliteyi düzeltmeleri şart , bir telefona 45 bin vereceğim o telefonda çok iyi kamera olacak ama sosyal medya ayağında çamur gibi görüntüler göreceğiz bu kabul edilemez sırf s21 den iPhone 13 bu sebepten geçtim içerik üreticisi olarak mecburen geçmem gerekti ama bunun artık çözüme kavuşması lazım
  • FrankGallagherx kullanıcısına yanıt

s22 Ultrada görüntüde kayıp falan yok. 14 Pro Max ve S22 Ultra kullanıyorum. Aynı resmi upload edeyim, ayırt edemezsiniz.

• Passenger kullanıcısına yanıt

Video ve resimde var hocam s22 serisinde biraz düzelttik deselerde değişen bir şey yok arkadaşım da s22 ultra kullanıyor denedik

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.