Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU] (1736. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kasabalidayi , gokhannexus , gokhannexus Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü3 Mobil
5 sn
37.611
Cevap
735
Favori
2.209.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 17341735173617371738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Vodafone Sim Menü bildirimi nasıl kapatılır? Geçen uyurken gecenin bir yarısı bir uyandım, ekranda Vodafone Sim Menüden gelen kampanya bildirimi. Normal bildirim de değil, pencere içinde açık duruyor, ekranın kapanmasını da engelliyor. Kim bilir kaç saat öyle kaldı telefon, ekran yanığına sebep olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asdfg112 kullanıcısına yanıt
    Cevap çok basit bence... çekim gücü ve operator ole alakalı. Her zaman olmuyorsa tabiki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • canyash kullanıcısına yanıt

Bilen yok mu ya

• Arkadaş hızlı şarj ile şarj edince batarya daha mı çabuk bitiyor yoksa psikolojik mi ? 😀

• Samsung, 6.1 güncellemesi sonrasında s23 serisinde parmak izi sorunu olduğunu kabul etmiş. Sorunu düzeltmek için güncelleme vereceklermiş. Belki nisan güncellemesine yetişirmiş. Parmak izinden şikayetçi olan varsa böyle bir haber okudum bugün.

• Bu parmak izi konusu veya diğer ortaya çıkan sorunlar için anlamadığım şey, neden herkeste sorun çıkmadığıdır. Sonuçta aynı donanım yok mu tüm cihazlarda?

• 8 ocak'tan bu yana s23 kullanıyorum. 6.1 güncellemesi sonrası parmak izinde bir problem yaşamadım. 4 parmak tanımlı hiçbirinde sorun yok. Ayrıca batarya'nın hızlı tükendiği söyleniyor. Bana halen normal gibi geliyor.

• S23 Plus senin canını yerim ya. 10 gibi evden çıktım 4 gibi eve döndüm, bataryası aslanlar gibi modern 3310. One ui 8 gelene kadar 5.1 ile devam SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menalos -- 8 Nisan 2024; 20:22:4 >

• 6.1 sonrası parmak izi sorunu hiç yaşamadım ama batarya bana da hızlı tükeniyor gibi gelmeye başladı (S23)

• Menalos kullanıcısına yanıt
    gsam batery bende çalışmıyor hocam neden ?

• Menalos kullanıcısına yanıt
    5.1 candır. Baz s23... pil tasarrufu vs yok.

SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar s23 için en ideal kulaklık hangisi kullanan var mı bir tavsiyede bulunabilir mi acaba Bir kulaklık alacağım da Dandik bir şey de istemiyorum çok pahalı bir şey de istemiyorum bir rica etsem mesajımı okuyan arkadaşlardan bir yorum alabilir miyim

• figu F kullanıcısına yanıt
    Realme Tws 100 şahsi tavsiyemdir

• Emirryusuf E kullanıcısına yanıt

Hocam ben daha iyi bir şey istiyorum ya baktım biraz da ona bana gelmez Ben aldın mı Kaliteli uzun ömürlü kullanacağım bir şey arıyorum

• figu F kullanıcısına yanıt
    Buds 2 Pro tek geçerim mükemmel bir kulaklık.

• furkanuc kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkür ederim Benim de gönlüm bundan yana fiyatı biraz yükselmiş ama herhalde bundan yana karar kılacağımı düşünüyorum Yalnız Bunun bir iki alt modellerinde çok iyi olduğunu söylüyorlar biraz kafam karıştı açıkçası

• SuperMert kullanıcısına yanıt

Hemen her zaman oluyor diyebilirim. Telefonu genelde ucak modunda kullaniyorum, WhatsApp görüsmeleri hem bende hem de karsi tarafta Wi-Fi üzerinden gerceklesiyor.

• _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt

Sorun uzun süredir var hocam sürüm ile alakali oldugunu sanmiyorum ama dediginizi deneyecegim, tesekkürler.

• 
Sayfa: önceki 17341735173617371738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.