Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA (NOTE) [ANA KONU] (604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.116
Cevap
222
Favori
761.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
79. Sırada  bugün en iyi #28
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ptt Avm den alınmaz 2. El ürün yolluyorlar bir tane düzgün satıcıya denk gelmedim ben orada

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, şarj cihazı ve kablosunu ihtiyacım var. Samsung çok aşırı pahalı. F/p ürünü 25w ve üstü şarj cihazı ile kablo önerebilir misiniz acaba?

• cedrus32 kullanıcısına yanıt
    Bende orjinal mevcut isterseniz görüşelim.

• One UI 5.1'den One UI 6.0'a güncelleme yapayım mı arkadaşlar şarjım ortalama 3.5 saat maksimum 4 saat gidiyor. 1 ay önce satın aldım telefonu hep mi böyle kötüydü bu cihazın şarjı?

• Admdgnx A kullanıcısına yanıt
    Gerekli ayarları yaparsanız daha düzgün bir süre alırsınız 6.0 a güncelleyin cihazı

Bu telefonun zorunu zaten sarj ve islemci verimsizligi, onun disinda ciddi bir sorunu yok, bunlar da ciddi sorunlar, ben de buna ragmen ani bir kararla bu telefonu almistim.

Daha önce bu başlıkta paylaştım. Gerekli ayarlarla 7 saat ekran alıyordum ben. Gayette yeterli kanımca bu süre.

• maicole kullanıcısına yanıt
    İşlemci verimsizliği zaten pili etkiliyor S23 U daha iyi bu konuda işlemciyi samsung yapmadığı için

• Ama en güzel görünüme sahip akıcı hızlı telefon gene S22 Ultra dır bana göre

• Amazonda 45w Samsung şarj aleti 1074 lira amazon satıcılı ihtiyacı olan varsa baya ucuz fiyatı sipariş verdim ben de

• 25w ile 45w arasında 10 dak. falan fark var sanırım değmez gibi,nedersiniz?

• refsak kullanıcısına yanıt
    25w da 650 civarı orjinal olanlar hepsine güven de olmuyor. Anneme s23 aldık bendeki 25wi ona verdim tekrar aynısını almaktansa içinde type c hızlı kablosu da olunca aldım 25w olmayan için bir nebze avantajlı varsa gerek yok tabi 15dk oynuyor ilerleyen süreçte yazılımla vs hızlanır mi bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apathetic -- 3 Nisan 2024; 22:24:24 >
  • S22 ultralara ne zaman gelecek acaba one ui 6.1

• apathetic kullanıcısına yanıt

sıkıntılar sorunlar android 14 ile birlikte samsung i.in haberler iyi değil. çok fazla şikater sorun var paylaşımlarda.

şimdi ekran

Galaxy S23 kullanıcılarının One UI 6.1 güncellemesiyle yaşadığı sorunların ardı arkası kesilmiyor. Kullanıcılar şimdi de dokunmatik ekranın çalışmadığından şikayetçi.

https://www.donanimhaber.com/one-ui-6-1-guncellemesi-galaxy-s23-un-ekranini-bozdu--176009

5 gün önce başkası

Galaxy S23 kullanıcıları yakın zamanda kullanıma sunulan One UI 6.1 güncellemesinden şikayetçi. Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra ve S23 FE modellerinin şarj hızlarını bozuyor.

Bildiğiniz gibi Galaxy S23 Ultra ve Galaxy S23+ 45WS23 FE ve S23 modeli ise 25W hızlı şarj desteğine sahip. Ancak yeni paylaşılan One UI 6.1 güncellemesi, bu hızları yarı yarıya düşürüyor gibi görünüyor. Hatta Reddit ve Twitter'da şikayetler artarken, güncelleme öncesi ve güncelleme sonrası şarj hızlarını gösteren bir dizi ekran görüntüsü de paylaşıldı. 

Üstelik Samsung’un topluluk forumunda sunulan önerilerden hiçbiri işe yaramıyor, Samsung da kullanıcıların yaşadığı bu sorunu henüz resmi olarak kabul etmiş değil.

Twitter'da bulunan başka bir kullanıcı ise, One UI 6.1 güncellemesinden sonra benzer bir sorunla karşılaşan olup olmadığını sordu ve çok sayıda kullanıcının sorundan etkilendiği ortaya çıktı.

https://www.donanimhaber.com/galaxy-s23-kullanicilari-one-ui-6-1-guncellemesinden-sikayetci--175848

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoGoBaBa -- 4 Nisan 2024; 18:22:32 >

• Elimde orijinal Samsung ekran koruyucu var arkadaşlar, birini kullandım diğerini kutusuyla beraber satacağım. İlgilenen varsa mesaj atabilir. İstanbul'dayım, param güvende ilanı mevcut.
    SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA (NOTE) [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA (NOTE) [ANA KONU]

• Mayısın başında s22 serisine one ui 6.1 gelecek ve s23 fe ile aynı seviyede galaxy ai bulunduracakmış.

• Arkadaşlar selam, S22 Ultra'dan 15 Pro max'e geçip memnun olanınız var mı? S22 Ultra'nın ekran süresinden hiç memnun değilim. Her şey açıkken 4 saat kadar ekran süresi veriyor. %85 pil korumasında kullanıyorum. Güç tasarrufu açık ve karanlık moddayken de 5.5 saatleri görüyorum. Bu telefonu satıp 15 pro max düşünüyorum. Sizce geçmek mantıklı olur mu yoksa biraz daha bekleyeyip 2025 yılında S25 Ultra veya 16 Pro max mi beklemek mantıklı olur? Android piyasasının 2. El piyasası da sürekli fiyatı düşüyor. Satışlar zorlandı. Cevaplarsanız sevinirim 🙏

• ezio4141 kullanıcısına yanıt
    Ben de iphone 15 pro max düşündüm ama androide alışmış birine ios çok kapalı gelecek diye s25 beklemeye karar verdim seneye karar veririm 1 sene daha hayli hayli götürür bizi s22 ultra.

• 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.