Şimdi Ara

Samsung Galaxy S21 modellerinin Türkiye fiyatı açıklandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
12.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sefer samsung yapmış sanki, hem tasarım hem özellik olarak gerçekten geliştirmişler. İşlemcinin performansı nasıl olacak göreceğiz o da makası baya kapatacak gibi. Kamera konusunda da makas kapanmış, özellikle düşük ışıkta ve selfie'lerde apple'ı yakalamış gibi görünüyorlar. One UI 3 pek cazip gelmedi farklılığından tabi onu da kullanmadan bir şey dememek lazım. Genel olarak iyi bir telefon gibi ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lexco

Exynos işlemcili bir cihaza o parayı vermeye değmez. Qualcomm olsa belki alınanilirdi.

Ne alaka hocam? Bu işlemci son çıkan snapdragon'u geçecek büyük ihtimalle performans testlerinde. Söylediklerine göre ısınma olarak da oldukça iyiymiş.

• vay be 2015 te amiral gemisi telefonları 2 bin tle alıyorduk şimdiki halimize bak saolasın türkiye

• Hyundainin vw fiyatına araba satma hikayesine döndü bu iş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekonomi çok eyiyaaaaa gidiyehhhh

• Yazılacak çok şey var da artık üşeniyorum. İlk gördüklerimi maddeler halinde yazayım
    *Ultra olmayan modellerde malzeme kalitesini düşür,
    *Ekran çözünürlüğünü düşür,
    *Tüm modellerde hafıza kartı desteğini kaldır,
    *Tuhaf renk seçenekleri sun,
    *Kutu içeriği konusunda rakibinle dalga geçip aynı şeyi yap,
    *Israrla yine en iyi özellikleri en büyük telefona koy,
    *2-3 ay sonra düşecek abartı lansman fiyatlandırmaları,

Özetle, vizyonsuzluk halen devam ediyor. Ucuz taklitçi hareketler, Xiaomi' den ne farkın kaldı yani. Gerilemeye devam Samsung.

• buna para verenin aklına güleyim.  

• Hafıza kartı desteği yok

Daha kalın ve uzun (Note 20 Ultra 8,1mm vs S21 Ultra 8,9mm )

Almak için tek sebep işlemcisinin 5nm olması, buda çok hayati zaten

Bu resmen keriz silkeleme

Note 10 Plus Devam

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Sen bir daha oku. Sadece ön siparişle alanlara veriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al PaC

Yazılacak çok şey var da artık üşeniyorum. İlk gördüklerimi maddeler halinde yazayım
    *Ultra olmayan modellerde malzeme kalitesini düşür,
    *Ekran çözünürlüğünü düşür,
    *Tüm modellerde hafıza kartı desteğini kaldır,
    *Tuhaf renk seçenekleri sun,
    *Kutu içeriği konusunda rakibinle dalga geçip aynı şeyi yap,
    *Israrla yine en iyi özellikleri en büyük telefona koy,
    *2-3 ay sonra düşecek abartı lansman fiyatlandırmaları,

Özetle, vizyonsuzluk halen devam ediyor. Ucuz taklitçi hareketler, Xiaomi' den ne farkın kaldı yani. Gerilemeye devam Samsung.

Şu yoruma imza atıyorum. A'dan Z'ye Samsung kullanan biri olarak bu durumlardan artık nefret ettim! Ayrıca müşteri sadakati diye bir şey de yok! Müşteriyi elde tutmanın ne denli önemli olduğunu tamamen unutmuş bir firma Samsung!

Saatim, kulaklığımi telefonum hepsi Samsung. Evde TV, çamaşır mak., buzdolabı hepsi Samsung. Ancak bu telefon ve mobil tarafta net bir şekilde vedalaşma vakti geldi gibi görünüyor! Zorluyorum kendimi s21 hatta s21 plus alır mıyım diye ama yok!

Tepe model ile tabii ki diğer modeller arasında farklar olacak. Ancak en büyük rakibin dahi donanımı aynı sunmuş, depolama kapasitesi ve kameradan sadece kısmışken, sen gidip malzeme kalitesi, ekran, kamera, hatta ve hatta aksesuar ile kalem kullanımını dahi kısıyorsan bu son tüketiciye ayıp etmektir. Şu saydıklarım içerisinden ekran ve kalem kullanımını bütün cihazlar için sunsan bu bile yeterli olurdu be Samsun!

2,5 senedir Galaxy Note 9 var bende, ama geliş gidiş, bu cihazı kullananlara yapılan GÜNCELLEME AYIBI sonrasında Apple'a geçecek gibi görünüyorum! Çok üzgünüm ama durum bu. Fanboy olmadım ancak fanboy seviyesinde bağlı kaldığım Samsung'a veda etme vakti geldi artık!

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt

Bakalım. İnşallah dediğiniz gibi olur hocam S8 den S20 ye kadar olan modellerde hep qualcomm işlemci daha iyiydi inşallah bu sene exynos daha iyi olu,r yurtdışından qualcomm işlemcili cihaz getirip te imei attırarak cihazı riske sokmamış oluruz.

• zwanzig, Sanırım Oppo Find X3 modelini incelediniz mi ?

• Buna 15 bin lira vereceğim ama kutusundan kulaklık ve şarj aleti çıkmayacak peh kısa kısa yakinda kutunun içinden telefon cikmicak
  • Samsung özelleştirilmiş çekirdek tasarımdan vazgeçti exynos 990da yaşadığı problemlerden sonra aynı snapdragon gibi artık arm çekirdeğini kullanacak tabi yinede deneyimlemeden birşey denmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Çöp işlemcili ve yazılım desteği veremeyen telefona istenen fiyata bak. He bir de o kadar apple ile alay ettiniz ama kutudan şarj ve kulaklık çıkmıyor.

Ayrıca o kamera tasarımı nedir öyle, sanki sonradan monte edilmiş gibi.

gıcıklık etmek için yazmıyorum öncelike belirteyim.her fikre saygım var :)

işlemci olarak yeni e2100 ilk defa quallcom muadilinden güç ve tasarrufta iyi deniyor.bu kez eskisinden farklı olacak gibi.çıkınca görülür tabi.

yazılımda 3 yıllık galaxy s9 sahibi biri olarak marka tecrübemi paylaşayım.bu telefon max 2 sene güncellenir denmesine denmesine rağmen 2 sene 9 ay ana güncelleme aldı.ön/arka kamera gece modundan tutun,pro video ve kablosuz dex'e kadar saymadığım tonla yeni özellik kazandı.tüm güncellemeler stabil ve gecikmeden geldi.s10'dan itibaren ise tüm amiral gemilerinde 3 yıl sözü var.

adaptör işi bence de kötü bir seçim ama apple'ın bu yolu açması yüzünden samsung ve diğer markalar takip edecek malesef.züğürt tesellisi denir belki ama yeni serinin fiyatı geçen yıldan $50 ucuz.yani kutu içeriği etiketten düşmüşler gibi düşünülebilir.ama ben olsam kutu içeriğini kısacaksam da amiral değil,giriş seviye modellerden başlatırdım.

samsung dışında iphone ve ipad'im de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 15 Ocak 2021; 13:32:11 >

• Bunu alacağına iphone al en azından harika bir müşteri memnuniyeti, seneler süren güncelleme desteği ve uygulama kalitesini yaşarsın. Donmadan kasmadan senelerce kullanırsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aycibin A kullanıcısına yanıt

Yorumunuz için teşekkürler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hic gerek yok bu takoz markaya o kadar para vermeye. Berbat musteri hizmetleri. Merdivenalti bir teknik servis hizmeti. 1 yıla kalmaz guncelleme destegi kesilir. Gidin iphone alin hic olmazsa satmak isteseniz bile samsung gibi cok zarar etmeden satarsınız.

• fiyatlara gel .

Ç Ö P OĞLU ÇÖP

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.