Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemilova

HB'da s20+ fiyatı 7600tl'ye düştü. Bende alarak aranıza katıldım. S10+ snapdragon, mi9t pro ve oneplus 7t pro'dan sonra bakalım nasıl bir deneyim yaşayacağım merak içindeyim. Mi10 ile çok arasında kaldım ama açıkçası xiaomi markasına 8bin tl vermek biraz saçma geldi. Inşallah pişman olmam :)
    Şarj haricinde sana sıkıntı yaratmaz, sen şimdiden 25w destekli taşınabilir şarj cihazı yanında taşı veya samsungun 25w şarj cihazından bir tane daha al yanında bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

Şuan o kadar üzgünüm ki... 11 saatlik normal kullanım sonucu batarya şarjının geldiği nokta bu...

Şuan S20 Ultra ile o kadar büyük hayal kırıklığı yaşıyorum ki ifade edemiyorum...

Belki 20 model Samsung kullanmışımdır hiç böyle bir durum hatırlamıyorum 😔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brave353 kullanıcısına yanıt
    Exynos size yaramadı hocam

S10 Lite'ın kıymetini bilemediniz

• MHEC kullanıcısına yanıt
    İlk defa exynos kullanmıyorum ki 😊 sanırım sıkıntı 990 da...

Azalınca takın dert etmeyin :)

• zahidow Z kullanıcısına yanıt
    Öyle olacak artık 😬

s20 ultra kullanıp şebeke problemi sebebiyle satıp daha sonra iphone 11 pro max kullandıktan hemen sonra ışık hızıyla tekrar samsunga dönmüş birisiyim.
    Yiğidi öldürün ama hakkını yemeyin günlük ortalama 4.5-5 saat ekran sürem var. Sabah 7de uyanıyorum ve telefon akşama kadar sürekli aktif. Eve gittiğimde ise aynı şekilde hatta daha fazla kullanıyorum diyebilirim sosyal medyadan sebeb. Gece 12 1 gibi yüzde 15 altına düşerse düşüyor.
    İphone 11 pro max kullanırken sabah 7den akşamüzeri 6 ya kadar yüzde 20 nin altına inmiş oluyordu. Tekrar gün içinde sarj etmek zorunda kalıyordum.

Samsungta hiç böyle bir problemim olmadı. Gün içinde sarj kesinlikle yapmadım. 45w sarj aleti aldım bide şuan. 50-55 dakika gibi bir sürede yüzde 15 20den yüzde yüze geliyor.
  • cyclonester kullanıcısına yanıt
    Ben sizin aldığınız süreye razıyım, belki bir süre sonra bu performansı gösterir telefonum... iPhone benimde tarzım değil 😊

• cyclonester kullanıcısına yanıt
    45w ne aldınız markası ne ?

• zahidow Z kullanıcısına yanıt
    Samsung ep-ta845

• Pili aşırı tüketen uygulamalar var. Bunları normal bir kullanım sonunda incelemenizi tavsiye ederim. Gereksiz yere arka planda çalışan ve veri tüketen uygulamaları sınırlandırın. Konum kullanan uygulamalara da ayar çekin. iOS'tan Android'e geçmiş biri olarak; konumu sadece uygulamayı kullanırken veya ihtiyaç olduğundan aktifleşecek şekilde düzenleyin. Bazı uygulamaların sizin konumunuzu bulmasına gerek yok. Aynı şekilde uygulamaların arka planda çalışmasına gerek de yok. Kullanmasanız dahi arka planda en çok şarj yiyen uygulama muhtemelen facebook messenger'dır. Açıkçası facebook kullansam da messenger dayatması olduğundan dolayı başından beri sevmediğim bir uygulama. Hatta şu an telefonumda yok. Bir diğer aşırı şarj yiyen uygulama malum sarı sitenin uygulaması. Her ne kadar o uygulamada gezmeyi sevsem de arka planda çalışmasının bana hiçbir faydası yok.

Twitter ve Instagram başta olmak üzere dün kü kullanımıma göre sabah 6:20'de çıkartım, akşam 9'da yüzde 22 şarjım vardı. Ekran süresi 4 saat 5 dk.

Pil harika mı gidiyor? Hayır ancak şunu halen gözardı ediyorsunuz. Ekran 120 hz'de çalışıyor. 60 hz'e bir dönünce, anlıyorum ki telefon adeta tekliyor gibi oluyor. Dokunmatik geri bildirimi yüksek hızda çalışıyor. Ekran capcanlı bir ekran. Bu özellikleri sağlayan 6-7 saat giden kaç telefon var? Ben sırf şu 120 hz için bile tavım. Zaten hızlı şarj özelliği var, 15-20 dk'da sizin ihtiyacınızdan fazlasını verecek kadar doluyor.

Antalya'ya getirin snapdragon'lu telefonu ısınıyor mu ısınmıyor mu görelim. Amma taktınız şu işlemciye ya. Günlük olarak napıyorsunuz, performansı yetmiyor diye ağlaya ağlaya bi bitmediniz. N'oldu Exynos'la aya mekik mi gönderemediniz?

• Samsung yeni bir telefon mu çıkardı acaba?? Smart 1978 yok piyasada 1 aydır. 😄

• Arkadaşlar s20 ultra ların hepsinde 5G li oluyor dimi

• tatum kullanıcısına yanıt
    Türkiye de satılanlar LTE versiyonu şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: ssavtak

Samsung yeni bir telefon mu çıkardı acaba?? Smart 1978 yok piyasada 1 aydır. 😄
    ben de merak ettim şimdi

• https://www.youtube.com/watch?v=2CO3HwT5yS0

bu video da ekran hızını 96hz düşüren bir uygulama var deneyen oldu mu acaba ? pil süresinde artış olduğunu da söylüyor.
  • Arkadaslar merhaba.
    Ultra da isinma ve batarya kullanimi nasil su anda ?
    En son 1 ay once kisa sureligine kullanmistim berbatti.
    Varmi bir gelisme yoksa halen aynimi sorunlari cihazin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zahidow

https://www.youtube.com/watch?v=2CO3HwT5yS0

bu video da ekran hızını 96hz düşüren bir uygulama var deneyen oldu mu acaba ? pil süresinde artış olduğunu da söylüyor.
    videoyu izledim, 3-5 dakika daha pil gitsin diye cihaz refresh tarzı bir aplikasyonu yüklemek bana anlamsız geliyor eğer hız ve lüks seviyorsan pile katlanırsın yok diyorsan 60 hz de kullanırsın...
  • dionysos66 kullanıcısına yanıt
    Benim pil takintim yok hocam zaten :) sadece deneyen var mi onu merak etmiştim.

• Konuyu takip edenler bilir. S20 ultra ilk ciktiginda almistim sebeke probleminden dolayi sattim. Iphone aldim. Onuda kullanamadim hantal geldi. Note 10 plus aldim 2.el sebeke sorunu yasamayinca hatta ironi yapip turkcellden tekar s20 ultra aldim. 2 haftadir hicbir sekilde sebeke sorunum olmadi. Ta ki bugune kadar. O arayanlarin yine ulasamadigi an yasandi. Yok mu bunun caresi ya delirecegim

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.